Galaxy s3 şarj olmuyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de vardı. prizden şarj olmuyor bilgisayara takınca şarj oluyor. cihazı samsunga götürdüm 1aylık süre dolmadığı için değişim istedim. bugün cihazı teslim alırken test edildiğini ve sorun görülmediğini söylediler. cihaza format atılmış başka bir işlem yapılmamış. şuan şarj oluyor ama birkaç gün sonra aynı sorunun tekrarlamayacağının garantisi yok gördüğüm kadarıyla.

maalesef bende de sorun tekrarladı. şarj etmek için yanımızda bilgisayarla gezeceğiz anlaşılan. şikayetvar a tüketici haklarına başvuran varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende de şarz oluyo gibi gözüküyo ama hiç bir ilerleme yok yaklaşık 2 saattir şarzda ..:huh:

kefenmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blackbatuhanda s3 yok , o sadece galaxy s3 ü kötülemek için foruma kaydolmuş biri , hayatında eline almadığı bir telefonu nasılda atıp sallıyor yazdığı konuları bir görseniz gülmekten gözünüzden yaşlar gelir.. şuanda bırak iphone 4s i iphone 5 ten bile öndedir galaxy s3

http://www.netsenin.com/wp-content/uploads/2012/09/samsung-dahi-olmaya-gerek-yok.jpg

şuanda elimde hem iphone 4s hemde galaxy s3 var inanmayana resim yollayabilirim istediği kadar istediği şekilde , galaxy s3 her konuda ağır basıyor çekemeyen anten taksın başta blackbatuhan sende s3 yok abicim galaxy s3 ü kullanan bilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de s3 var gayet hızlı şarj oluyor; Mobil verileri açarsanız şarjınızı hızlı tüketiyor(haliyle :))
Bunun dışında Gayet memnunum harika bir telefon; Hiç bir uygulamada takılma yaşamadım henüz.
Şarj olsun, ekran olsun, kullanılabilirlik olsun tam anlamıyla mükemmel.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3'Ü Yeniden başlatınc 24 saattir şarj olmayan telefonum şarj olmaya başladı.. Tavsiye olunur.. (Prizden)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede Galaxy wonder var telefondan cok memnunum fakat araç sarj aletinden sarj olmuyor sarj aletinin cıkış verileri orjinal saj adaptoru ile birebir (5v-0.7A) baska telefonları denedim iphone 4s vs sony ericson xperia ray onlarda sorun yok..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede aynı problem vardı . bugün olan güncellemeden sonra düzeldi bi deneyin isterseniz tekrar sarj etmeyi prizden....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bneim wave 2 de ayni sorun var doluyor gözüküyor ama doluyo servise verdim bakalim ne olcak10 gün oldu telefonu cihaz değişimine gittim olmuyomuş şuan bakalim ne telefon önericekler ve sanirim bu samsunglardada bu sorun oluşmaya başladi ayni nokianin bir zamanlar n8 lerde başlayan donma problemleri gibi sanirim
ne yapcam bilmiyorum ne telefon önericekler ne zmn gelir bilmiyorum gerçekten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu sorunu yaşamak istemiyorsanız şarj kablosunu telefona dümdüz takılı tutun(önerim bu sorunu daha yaşamamış olanlar için), kablo sert ve kalın bir kablo olduğu için telefon girişine zarar verebiliyo, aynı problem bende de var, telefon kablo girişini kontrol ettiğinizde hafif oynama olduğunu görebilirsiniz. Bu da telefonun şarj olmamasına veya normalden çok daha uzun sürelerde şarj olmasına sebep oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s3 kullanıyorum telefon çok güzel ancak 7-8 saatte şarj oluyor hata bir tek bende sanmıştım bu duruma çözüm bulan var mı? çok üzün sürüyor şarj olması şu zamana kadar yalnızca prizden denedm..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bu sorunu 1.5 ay önce yaşamıştım servise götürdüm sıvı temas oldugunu söylediler ve şarj soketini degiştirdiler servise gittiginde cihaz daha 6 günlüktü ve suyla yakından uzaktan teması söz konusu bile degil neyse cihaz servisten 3 günde çıktı ve 80 tl lik fatura çıktı ve 2.5 ay ronra ben aynı sorunu yeniden yaşıyorum ve denemedigim hiç bi yer kalmadı şarja takmadık yinede %4 oranından fazla şarj edemedim ben bi elektronikçiyim acımadım içinide açtım ama bi işlem yapmadım temizledim yeniden topladım ama sorun hala devam etmekte sarj oluyormuş gibi görünüyor ama olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende bugun aldım telefonu pirizden şarj olmuyor, bazen oluyor ama 3 saniye için, sadece bilgisayarın usb kablosu ile pc den oluyor sorunu çözen var mı
???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var telefonum turkcell t20 usb yi pc ye taktığımda sorunsuz jarz olurken pirize taktığımda telefon açılıyor 5saniye sonra kendini kapatıyor format atınca düzeldi galiba marketten indirdiğim oyunlardan virüs bulaştı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var pirizden jarz olmuyor ama pc ye taktığımda sorunsuz çalışıyor çok saçma :D bunu 2-3 usb kablosunda daha denedim aynı sorunu alıyorum deli olucam telefonu jarz etmek pc yi yanımda mı taşicam ben :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar galiba sorunun çözümünü buldum . elimde galaxy w var. gece yatacaktım ve şarza takim dedim taktığımda telefonda hiçbir değişiklik olmadı. bu zamana kadar ilk defa böyle birşey yaşadım. bugun hava yağmurluydu acaba ondanmıdır dedim sonra google a girdim . ve arattım. bu siteyi buldum yorumları okudum . sonra usb kablosunu aramaya başladım bulamadım hçbir yerde deli oldum. telefonun son şarzıyla bikaç deneme yapim dedim telefonu ucak moduna aldım ve birden sorun çözüldü . tesadüf müdür yoksa sorunun çözümü olabilir mi bilmyiorum ama üye olup bunu yazmak sizinle paylaşmak istedim umarım sizinde çözülür ve birdaha başıma gelmez . çünkü garantiye yollamak istemiyorum .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şarj sorunu çözülmüştür. Bildiğim kadarıyla usb bağlantı hattı ayrı şarj hattı ayrı olması lazım kabloda, bu yüzden şarj aletiyle şarj olmuyor, yazılım değiştirildiğinde de yazılımsal olarak nedense şarj kablosunu tanımıyor. başka bir usb kablosunu s3 şarj adaptörüne takın ve farkı görün. Başka bir şarj adaptörü s3ü şarj etmiyor, sadece s3 adaptöründen şarj olduğu için kablo değiştirin sorun kalmıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaklaşık bir hafta önce galaxy s3 aldım yanlız telefonu daha doya doya kullanamadım telefonum sürekli usb ile şarj oluyor prizden şarj etmek istediğimde kırmızı led ışık 2-3 saniye yanıp kapanıyor yani şarj olmuyor bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi ?

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ben iphone veya ipad adaptoru ile sarj ediyorum kendi adaptoru dandikmi ne=)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 aydan beri s3 ümde hiçbir sorun yoktu çokda memnundum ama 2 günden beri aynı sorunu bende yaşamaya başladım dün gece yatmadan telefonumu şarja taktım sabah kalktığımda şarjımın full olmadığını gördüm sanırım doluluk oranı %70 civarındaydı ben elektriklerin kesilmiş olduğunda şüpelendim bugün de denedim yine şarjımın dolu olmadığını farkettim umarım bu şekilde devam etmez...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var. şarj oluyor gibi görünüyor ama bir türlü dolmuyor. nasıl ilerlediniz konuyla ilgili?

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim kayınbiraderinki de şarj almıyordu. Şarj portunun içine pislik gitmiş. Temizleyince düzeldi. Kullanmadığınız bir diş fırçası yardımı ile içini güzelce üfleyerek temizleyin. Sorunların büyük bir kısmı bundan kaynaklanıyor sanırım. Denemekte fayda var.

finisterre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler uk icin jb yukleyin derim. tr versiyonu sevmedim ayrica hizli sarj yiyordu. deneyin derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaslar yaklaşık 2 haftadır aynı sorunu yaşıyorum ... kafayı yemek üzereyim .. telefonu şarja takıyorum . sabah bir kalkıyorum %50 .... hadi onu geçtim bazen hic şarj etmemiş .. birden durmuş .... telefon almanyadan geldi yaklaşık 4 aydır kullanıyorum garantisi de uluslararası oldugundan burada geçerli değil .. ne yapacağımı bilemiyorum her yolu denedim başka şarj aletleri başka usbler... ama hep aynı sonuç....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar aynı sorun bendede var ne pc den nede prızden sarj olmuyor şarj oluyor gıbı gösterıyor ama hıc olmuyor sorunu çözebılen varmı yada yetkılı bırısı yokmu ya bı yardmcı olsun kafayı yemek uzereyımm :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı sorun bendede vardı ama teli şarza takıp fişi pirizden çekmeyin 5 dk içersinde tel şarz olmaya başlayacak

serhat67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende de bu sorun vardı. Çözümü basit. Yapacağınız telefona şarj için takılan usb girişini temizlemek. Bunu herhangi bir bez yardımıyla yada bir fırça yardımıyla yapabilirsiniz. Sorunun kaynağı anlayacağınız gibi usb girişinin tozlanmasindan kaynaklanmakta. Bunu yaparkende aynı zamanda telefonun şarj soket yerinide temizlemekte fayda var. Bunları yaptığınızda sorunun halloldugunu göreceksiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun benım telefonumdada var normalde sarj oluyordu sımdı sadece usb kablosundan oluyor bende garantıye gostercem