Pes 2013 Lisans | Stadyum | Forma Yaması

Bu konuyu okuyanlar

zihayat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pesedit1.png

Pes 2013'ü Çakm Formalarla Oynamak Yerine Tamamen Lisanslı Olmasını İstiyorsanız.Bu Yama Tam Size Göre !

Beşiktaş Dahil 37 Takımın Yeni Forması,Celta,Vallodid vs. Stadları Eklendi.
Bundesliga Ve Bundesliga 2. Lig Eklendi.
Premier League,Liga Zon Sagres Ligindeki Takımların 2012-2013 Formaları Ve Amblemleri Eklendi.
Ülke Takımlarının 2012-2013 Formaları Yüklendi.
Yanlış Veya Sahte Oyuncu İsimleri Düzeltildi.
Eksik Transferler Düzeltildi.
Yeni Müzikler Eklendi.

Pes 2013 Lisans, Stadyum, Forma Yaması indir tek link:

http://uploaded.net/file/6s4diki4/Pes13.lisans.stadyum.forma.yamasi.rar

Yamadan görseller...

dcwrh1.jpg

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Evet çıkarıyor.

Takım lisanslarını kursak, örnek veriyorum manchester city aldım, karşı tarafa man blue bana manchester city olarak gözükmez mi, böyle düşününce sıkıntı çıkmaması lazım aslında. Neyse o zaman 2 tane kurarız o zaman biri online için biri offline :)

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Takım lisanslarını kursak, örnek veriyorum manchester city aldım, karşı tarafa man blue bana manchester city olarak gözükmez mi, böyle düşününce sıkıntı çıkmaması lazım aslında. Neyse o zaman 2 tane kurarız o zaman biri online için biri offline :)
Sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum.
Bazı yamalarda Online modu var.
Mesela Extreme'de girerken Online modunu seçersen oyun yamasız olarak açılıyor. :)
Belki bu yamanında online modu vardır. :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum.
Bazı yamalarda Online modu var.
Mesela Extreme'de girerken Online modunu seçersen oyun yamasız olarak açılıyor. :)
Belki bu yamanında online modu vardır. :)

Gösterdiğim patch'in donanımhaberdeki konusunda düşülen not;
NOT: yama yüzde yüz online uyumludur. orjinal oyun sahipleri yükleyebilir. bu yama ile birlikte online bölümünü lisanslı takımlarla oynayabilirsiniz. tek yapmanız gereken PESedit.exe ye tıklayıp switches ayarlarında
online butonunu aktif edip oyuna girmeniz yeterli olacaktır.oyuna online oynamak için girmiyorsanız default seçeneğini kullanınız.

Hemen indirmeli :)

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Gösterdiğim patch'in donanımhaberdeki konusunda düşülen not;
NOT: yama yüzde yüz online uyumludur. orjinal oyun sahipleri yükleyebilir. bu yama ile birlikte online bölümünü lisanslı takımlarla oynayabilirsiniz. tek yapmanız gereken PESedit.exe ye tıklayıp switches ayarlarında
online butonunu aktif edip oyuna girmeniz yeterli olacaktır.oyuna online oynamak için girmiyorsanız default seçeneğini kullanınız.

Hemen indirmeli :)

O zaman bir sakıncası olmaz. :)

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Teşekkürler hemen indiriyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
indirdir nasıl yüklüycem beni oku var beni okudada bişey yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yama çalışmıyor indirdim yalnızca beni oku dosyası var

zihayat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yama çalışmıyor indirdim yalnızca beni oku dosyası var

ya ne adamlar var arkadaş gözünle baksan görürdün kardeşim. sadece beni oku dosyasının 282mb olduğunu gördün mü sen hiç. atıyorsun bari düzgün at.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gardaşlarım oyun nasıl kuruluyor acabakine ammavelakin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben bu yamayı kuruyorum ama ıngıltere lıgı lısanslı olmuyor almanya lıgı falanda gelmıyor dıkkatımı ceken sadece besıktasın forması duzgun oldu ve kadrolarda en son halı ıle olmadı yama yapıyorsunuz ıyı guzel hos ama barı bıraz anlat nasıl olacak nasıl yapacagız kurulumu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
böyle hainlik görmedim dlc 2 vardı yükledm yamayı ne lıgler lısanslı ne takım kodroları ustune olan formalar yerıne mavı bı forma gelmıs yaptıgınız haınlık ıcın tsk.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar fiyapı inönü tt arena ve sükrü saracoglu yamasını kurdum fakat maç yaparken beşiktası ev sahibi secmeme ragmen stad farklı oluyor fakat become a ledeg veya master ligde farklı bir takımla yaptıgımda 10 takımdan birinin sahası fiyapı tt arena veya sükrü saraçoglu çıkıyor neden takımın stadyumu olmuyor sadece bu üç takımın sahası. bunları kendim yamasını indirdim .acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Sakın indirmeyin Formalar Lisanslı Değil Barcelona'nın Formasını bile yapamamış. !