İthalatçı firma garantisi ?

Bu konuyu okuyanlar

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Sony xperia U almayı düşünüyorum, biraz araştırdım sanalpazar.com'da 650 liraya var. Ama ithalatçı garantili. satan firma istanbul'da sanırım. baktığım kadarıyla da öyle kolpa tırt bi yer değil. Şimdi ithalatçı firmanın adını servis ağını vs. sordum.

sorum şu ki, bu ürünlerin tek farkı kvk genpa gibi distribütör garantisi olmaması mı. cihazlarda bi ikinci kalite vs. gibi bi durum söz konusu mu?

kvk'yla bile millet ne sorunlar yaşarken bana çok riskli gelmiyo servis işi. arada hatrı sayılır bi fiyat farkı var.

kafamdaki tek soru işareti ürünlerde bi kalite düşüklüğü vs. bi durum olabilir mi ?

strKullaniciAdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ürün aynı ürün kalite değişikliği olmaz ama sonuçta elektronik eşya alıyorsun, şansına bozuk çıkarsa yada 2 ay sonra bişey olursa 1 haftada çözülecek sorun için 1 ay telefonsuz kalırsın. ozaman can sıkıcı olur işte

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım iithalatçı firma garantisi yurtdışı garantili demektir. yani telefonuna hehangi birşey olduysa garanti için yurtdışına götürmen gerek ve bundan dolayı fiyatıda düşük. yurtiçi garantiler ise genpa, kvk sony türkiye vs...
gibi alırsan yurtiçi garantili al fiyatta biraz oynama var tabi.