Android Sürüm Yükseltme

Bu konuyu okuyanlar

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar,

Bende Probook PRBT104 tablet var. Sürüm nasıl yükseltirim veyahut yükseltme gibi bir olanağım var mı yok mu onu soracaktım size.

probookprbt1041ghz1gb16.jpg

Tablet özellikleri:

Ekran: 10.1" Capacitive 1024x600 Ekran, Çok Nokta hassasiyetli ekran (Multi-Touch), Otomatik dönen ekran (4 yönlü G-Sensor)

İşletim Sistemi: Android 4.0.3 İCS

İşlemci: OMAP 4 ARM CORTEX DUAL-CORE A9 1GHZ

Ram: 1 GB

Sd Kart: 16 GB

Model Numarası: YX 10A03

Çekirdek Sürümü: 3.0.8

Derleme Numarası: ICS.f33ref.20120329

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yeterince güncel zaten sürümün sonuçta jellybean veya ics 4.0.4 bekliyorsan ya birilerinin port etmesini yada firmanın uygun driverlar ile rom yayınlamasını bekleyeceksin. tahminlerime göre bu ikisi de olmaz :) dolayısıyla cihazınla mutlu olmaya bak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ne zoru ya micro sd hafıza kartına android apk sürüm atıyosun internetten bul indir sonra hafıza kartını tak açma kapama tuşu ile beraber ses yükseltme tuşuna bas format atsın kendi kendine yazılım yüklesin en kolayları zaten probook tur yazılımda la :) ama bak dikkat sadece ses yükseltme tuşu ile açma kapama tuşuna bas hafıza kartına da sadece android sürümünü kopyalaman lazım Sikunti varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim tablletim hi-lewel ama bir türlü yükseltemiyorum biri yardımcı olsun sürümü : 4.1.1 jelly bean:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
probook 7 serisi için reset işlemi önce ses azaltma tuşunabas ve basılı tut sonre power tuşuna bas ekrenda kırmızı yazılar çıkar powere basılı tut veeee reset işlemi başladı iyi akşamlar yazanBARIŞ UTKU BOLAT HA sistem reset için para ödemeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kullandığım en dandik tablet. sakın almayın. lanet olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm tabletim piranha business tab 3 10.1 surumu cok az nasıl yukseltebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tapletim frisby dream league soccer oyun nu irdirmek istiyom surumu yetmiyo