Bir Site Kurmak İstiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Erenkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Yukarıdada Bahsettiğim Gibi Bir web Sitesi Kurmak İstiyorum.Ama işin Asılı para vermekte isetmiyorum.Bana yardım edin.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Sıfırdan bir site kurmak istiyorsan ücretsiz domain ve host servisi alabilirsin. Bir blog açmak istiyorsan ücretsiz blog servisleri dolu. Forum açmak istiyorsan ücretsiz forumlar da dolu. Site geniş bir kavram ilk önce amacını belirle, ne yapmak istiyorsun? Yalnız şunu unutma ki ücretsiz servisler sana www.erenkhan.com gibi bir adresi sağlayamaz.

Reaksiyon puanı
4
http://www.bedava-sitem.com/
buraya gır ugras bıraz.öbür türlü kimse yardım etmez.
ayrıca com,org v.s alan adları gıbı olsun dersen ücretlidir.yukarıdakı site ucretsız galıba tr.gg bi alan adı verıyor.

Erenkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hepnize teşşekür ediyorum benim aslında blogum var bedava sitemden bir transformers siteside açtım ama iğrencin önüne gideniydi ben sdn de tanıştım world press vbulletin vb. ama para vermek istemediğim için şuan word press kunlanıyorum ve size blogumla o transformers sitesinide veriyim. bu arada bnm kuracağım site anime ve manga forum oluucak ben manga çizim yapıyorum ve bunuda türkiyede yaymak istiyorum.

Blogum: animevemanga.blogspot.com bu arada blogum yenidir
bedava-sitemden açtığım site:transformers-cars.tr.gg ve transformers siteside cehaleten açıp kurcaladım bir sitedir.

birde worldpress le yaptığım site daha bitmemiştir.

Erenkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Joomlada para veriyormusun

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
hayır joomla açık kaynak kodlu ve ücretsizdir 19 temmuzda ise joomlanın merakla beklenen sürümü olan 1.7 kararlı sürümü çıkacaktır.

[MENTION=151925]Erenkhan[/MENTION] deneme 1 2 :)

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ama bedava derken dosyaları indirebilirsin sadece bedava - sitem , blogcu blogspot galiba onlara ftp yapılmıo işe yaramaz ama blogcuyla wordpress iyidir onları kullan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende nasıl yapıcamı bilmiyorum ücretsiz yapmak istiyorum bana yardım edin lütfen:scared:

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Basit bir site açacak isen Hostinge ve domain e Dünya kadar para vermeye lüzum yok ucuz firmalar var örnek site olarak ise türkanime tv ilgilendiği konu ile ilgilı bir site tasarımına bak ilham verebilir.Birde ken di alan adını blogger e aktarabiliyorsun yani sadece domain parası verip kendi adına bir site açabilirsin.

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
öncelikle arkadaşlar eğer iyi kalıcı bi ste açmak istiyosanız hiç bi zaman ben para vermek istemiyorum demeyecen. dedin mi umudunu kes bence

Sadr-ı Cihan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
tabiki blogger kullanmanı tavsiye ederim.En fazla 20 TL domain parası verirsin

Ccalione

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar web sitesi kurulumu ile süper görsel anlatım ve satış ortakları için gerekli 4 adet bonusu hediye veren bir site var
ücretsiz domain almayıda öğretiyor. www.websitesiyapmakistiyorum.com bakın derim
arkadaşlar internetten para kazanmak için en etkili yol web siten olmasıdır. web sitesi yetmez birde seo eğitimi adword gibi konulara hakim olmanız gerekiyor

weftmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bloger iyi tamamen ücretsiz, blogger dan başlamak aslında en iyisidir bence, alan adını da sen koyabiliyorsun, mesela ahmet.blogspot.com işte bukadar. Önemli olan içerik, önemli olan siteyi doldurmak, özellikle blogger çok iyimiş, hizmet olarak da ve birsürü de site şablonları var. Burada ikinci ciddi sıkıntı, asıl sıkıntı sevdiğin beğendiğin temayı düzenleme kısmı, asıl zorluk burası, kodlara hakim olmak gerekiyor.

zeren

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
kendi pc den site yayını yap. wampserveri kur port aç no ipten ücresiz alan adı al. örnek benim sitem adres bak http://azizzeren.zapto.org/sitem/01-radyo/radyo.html bu siteden incele uyarsa pc açıkken yayın var. benim pc genellikle akşamları yayında site üzerinden not bırakabilirsin başarılar.hepsi ücretsiz.

ali80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
www.migunkonya.com

ücretsiz sahip olacaginiz barindirma alani ozellikleri kisisel siteniz yada kucuk ve orta olcekli bir firma sitesinin barinmasi icin yeteri kapasitedir. & Dilerseniz isminiz.migunkonya.com seklinde bir alt alan adi uzerinden yayin yapar, dilerseniz isminiz.cu.cc seklinde bedava alan adi edinebilir veya kendi alan adinizi park ederek istediginiz domain ile yayin yapabilirsiniz. . Bedava webhosting paketimizde en populer forum, alisveris, blog, cms vb 29 scriptin dosyalari fantastico benzeri bir otomatik yukleme ile tek tikla kurulabilmektedir.Bedava webhosting paketimizde en popüler forum, alisveris, blog, cms vb 29 scriptin dosyalari fantastico benzeri bir otomatik yükleme ile tek tikla kurulabilmektedir. !

2.5 gb alan
100gb trafık

xserman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
30 Dakikada Kendi Websitenizi Kendiniz Kurun!

Kişisel web sitenizi ya da şirketinizin sitesini hazırlamak belki de defalarca aklınızdan geçmiştir. İnternette hızlı bir aramayla sizin için bu işi üstlenebilecek sayısız web sitesi kurma firması bulabilirsiniz ancak web sitenizi kendi ellerinizle hazırlamanın keyfi oldukça güzel ve özeldir.

Eğer ki konuyu biraz incelediğinizde ve doğru kaynakları bulup okuduğunuzda bu işin aslında imkansız olmadığını, hatta hiç de zor olmayıp aksine çok da kolay olduğunu göreceksiniz.

İşte ben de bugün sizlere bir web sitesi nasıl kurulabileceğini öğreten yıllar önce yayınlanmış Ücretsiz E-Kitap ı sunuyorum!

Ücretsiz E-Kitabı indirmek için http://bc.vc/WtSzpf

Not: İndirme sitesine yönlenirken karşınıza 5 saniyelik bir reklam sitesi çıkabilir eğer çıkarsa bunu hızlıca geçmek için sağ üst köşedeki REKLAMI GEÇ düğmesine tıklamanız yeterli!

omerfaruk77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ücretsiz web tasarım kodlama dersleri çekiyorum en temelden en ileri seviyeye kadar olacak http://www.psdtema.com takip ederseniz sizde öğrenebilirsini...öneri ve desteklerinizi bekliyorum
psdtema.com ücretsiz web site tema larıda olacak .. psdtema.com sitesinden bana ulaşabilirsiniz...

acakir24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bir site keşfettim bana çok yardımcı oldu bir incelersen

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Weebly.com dan kimse bahsetmemiş, bir de onu deneyin.