Facebook Kapatılma Uyarısı [Dikkat]

Bu konuyu okuyanlar

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar bugun facebooktan bana böyle bir uyarı mesaj geldi.Bu ne kadar doğru veya böyle bir sey var mı? Lütfen bilidkleinizi paylaşın.Yanlış birşey yapmak istemiyorum.Şimdiden teşekkürler..:helpsmilie:

sayın:.......................

Savunmanizi Lutfen sss adresimize yapiniz. Aksi takdirde hesabınız kapatılacaktır.

16 Nisan 2009 tarihinde aynı bilgisayardan birden fazla hesap açıtığınız saptanmıştır. 20.04.2009 Tarihine kadar savunmanızı yapmamanız durumunda hesabınızın kapatılacaktır.

Hesabınızın Kapatılmasını istemiyorsanız ; SSS adresimize savunmanızı yapmanız zorunludur . Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak SSS adresimize ulaşabilirsiniz.

SSS : http://sss-new-app-facebook.t35.com/

Aynı bilgisayar üzerinden birden fazla facebook hesabı açmak , Facebook kurallarinin 40/82 numaralı bolumunde yer alan " HESABIN 1 AY SÜRE İLE DONDURULMASI " hükmünü kapsamaktadır.

Savunmaniza gore Bu durumu degistirme haklarini elimizde tutariz.

Savunmanın sss adresimize yapılmaması durumunda hesabın kapatılmasından Facebook sorumlu tutulamaz.

NOT:Bahsettiği tarihte aynı anda farklı oturum acmadım.Cünkü baska hesabım yok.Ama yeni sekmeler acmak aynı anda farklı oturumlar acmakmıdır onu bilimiyorum.
İkincisi,eger savunma yazıp yanıtlarsam savunma gönderdiğim kişi 1 ay boyunca benim facebook profiline bakma durumu varmış.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
bnm bilgisayarımdan arkadaşımda girdi de
bşi olmaz ::)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
ben her gün yapıyorum üç ayrı hesabım var aynı bilgisayardan ard arda üçüne de giriyorum :D
Facebook burayı takip ediyorsan bu bir itiraf değildir :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yeni hesap al hiç uğraşma bence..:D

BattleNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fake facebook login scripti bu yani seni dolandırmak veya kandırmak isteyen birisi yollamış buraya şifre yazdığın zaman şifre ona gdiiyo dikkat etmelisiniz

St. Benoit

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bence kandırmak için atılmış bi mail. Verdikleri linkten belli

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
ben her gün yapıyorum üç ayrı hesabım var aynı bilgisayardan ard arda üçüne de giriyorum :D
Facebook burayı takip ediyorsan bu bir itiraf değildir :D

senin hesabı kesin silerler..
videoyu siliyolar , 3 ayrı hesabın var.. :D
oo ooo :mrgreen:

melinatr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu kapatılma uyarısı mesajı bana da geldi.

On Wed, 27/5/09, Facebook <[email protected]> wrote:

From: Facebook <[email protected]>
Subject:
To: [email protected]
Date: Wednesday, 27 May, 2009, 4:55 AM

Say&yacute;n Üyemiz, Savunmanizi Lutfen sss adresimize yapiniz.

Aksi takdirde hesab&yacute;n&yacute;z kapat&yacute;lacakt&yacute;r. 26 Nisan 2009 tarihinde ayn&yacute; bilgisayardan
birden fazla hesap aç&yacute;t&yacute;&eth;&yacute;n&yacute;z saptanm&yacute;&thorn;t&yacute;r. 29.05.2009 Tarihine kadar savunman&yacute;z&yacute;
yapmaman&yacute;z durumunda hesab&yacute;n&yacute;z&yacute;n kapat&yacute;lacakt&yacute;r.
Hesab&yacute;n&yacute;z&yacute;n Kapat&yacute;lmas&yacute;n&yacute; istemiyorsan&yacute;z; SSS adresimize savunman&yacute;z&yacute; yapman&yacute;z
zorunludur.

A&thorn;a&eth;&yacute;daki ba&eth;lant&yacute;ya t&yacute;klayarak SSS adresimize ula&thorn;abilirsiniz.
SSS : http://www.facebook.com
Ayn&yacute; bilgisayar üzerinden birden fazla facebook hesab&yacute; açmak , Facebook kurallarinin 40/82 numaral&yacute;
bolumunde yer alan " HESABIN 1 AY SÜRE &Yacute;LE DONDURULMASI " hükmünü
kapsamaktad&yacute;r. Savunmaniza gore Bu durumu degistirme haklarini elimizde tutariz.
Savunman&yacute;n sss adresimize yap&yacute;lmamas&yacute; durumunda hesab&yacute;n kapat&yacute;lmas&yacute;ndan
Facebook sorumlu tutulamaz.

SİZCE NEDİR BU?

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bunlara dikkat edin bakın " http://apps-tr-facebook.us04.comhttp://apps-tr-facebook.us04.com/ " adresi bir face adresidir. Facebook .us04.com URL adresine dikkat edin. Böyle bir facebook adresi olmaz birileri sizlerin hesabını hacklemeye çalışıyor.

Bu mesaj size nereden geliyor. Facebook sitesinden geliyorsa mesajı şikayet edin derim kişi uzaklaştırılacaktır. Facebook'un aynı İP'den 3-4 kere girdin diye seni uyaracak hali yok isteyen istediği gibi giriş yapabilir.

Verilen adreste URL adresine her zaman dikkat edin yoksa canınız çok yanar.

PylsWeb

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
seninde link yanlış "us04" Gerçek deil bunlar

OZGURANGEL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok önemli dikkat :

Size gelen mail bana da geldi.

Gelen mail FAKE değldir.. REPLY yapıp bastığınızda [email protected] adresi çıkıyor.
Bu bir facebook adresidir.. Nasıl oluor anlamadım.

Ayrıca mailde gelen tarihde doğru. Yani bu tarihlerde iki farklı accounttan giriş yaptım.
Yani mail FAKE değildir..

Yalnız SSS linkine tıklayınca verilen adres yanlış çıkıyor evet.

SSS linkine tıkladıysanız yine de içiniz rahat etmiyorsa ŞİFRENİZİ HEMEN DEĞİŞTİRİN...

Savunmanızı isterseniz direkt olarak [email protected] adresine yapınız. Ben öyle yaptım..

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Sizde bu mesajı yuttunuzmu beyler..İnternet kafelerde herkes facebook hesabına giriyor..eee

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
fotoğraf yüklüyordum birden sayfa başa döndü tekrar açmak istedim hesabınız kapatıldı yazısı çıktı nolduki kendi kendine iptal oldu bu kadar basitmi iptal olması.hesabımı tekrar açmanızı istiyorum.

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zaten bu duyurulmuştu,
Birden fazla fake hesapların çoğu silindi facebooktan.

Son mesajlar