Yandex'den browser hamlesi

Bu konuyu okuyanlar

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Türkçe desteği yukarda belirttiğim gibi Erhan Erdoğan'ın açıklamasıyla yakın zamanda geleceği duyuruldu. Tarayıcı için özel bir mağaza açılması planlanıyormuş. Senkronizasyon konusundada Yandex.Disk ile etkileşimli olarak çalışacağı söyleniyor.

Yukarda yazdıklarını da okudum zaten. Dediklerim geldiğinde varsayılan tarayıcım olabilir kendisi, ilk izlenimlerime göre güzel. Bazıları chrome gibi ama daha çok kasıyor demiş fakat chromedan rahat geldi bu bana. :)

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Chrome yandex çok güzel ikiside favorim özellikle yandex disk harika Türkçe dil desteği gelsin banko kullanırım.

_Hayali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yandex'in, rakip olduğu Google'ın Chromium kodlarını kullanarak tarayıcı yapması. Komik.
Kurduğum gibi kaldırmışımdır.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Tamam arkadaşlar ben şimdi REDFOKS adlı arkadaştan yardım istedim. SDN'deki hesabımı ve mesajlarımın silinmesi için talepte bulunacağım. Herkese iyi forumlamalar.

Mesajlarınız ve siz hâla duruyorsunuz :p

Tamam arkadaşlar ben şimdi REDFOKS adlı arkadaştan yardım istedim. SDN'deki hesabımı ve mesajlarımın silinmesi için talepte bulunacağım. Herkese iyi forumlamalar.

Mesajlarınız ve siz hâla duruyorsunuz :p

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
SDN_web_logo__copy.png
5jBgrjFWpPstF7BsP6Dh-gOhaWE.png

Yakında SDN Browser'da çıkar gibi :)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Şu webkit olmasa millet browser yazamayacak :D Webkit motorlu ve Chromium projesinden forklanmış bir tarayıcı. Chrome ya da Safari kullanırım daha iyi...

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
başlığı okuyunca heyecanlandım ama indirince gerçekten hayal kırıklığı. resmen google browser'ı editleyip yollamıışlar :S Yandex karizmayı fena çizdirdi.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Önüne çıkan Chromium' u alıp kendine göre düzenliyor sonra browser yaptım diye yayınlıyor. Cılkı çıktı bu işin he :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
html5 test te chrome 19 yazması nolcak bu yandex in :D hahahaha

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bunlar pek hizli gidiyor, bir ara bir yere cakilmasinlar, hele Turk sitelerinde hep haberler oluyor, bilerekmi yaptiriyor ne? Bu Yandex'midir nediri baska yabanci sitelerde goremedim hep Turk sitelerinde var. Yorumlardan anladigim karari ile de bire bir kopyaymis. Ne gerek vardi?

emekçi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
karizmayı çizdiler büyüğüm diyorsan bunu yapmıyacaksın yoksa çakılırsın git rakip firmanın malı olan açık kaynaklı ürünü iki değiştir oldu sana browser bravo rezil ettiniz kendinizi

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
yandex.com.tr ye girince sağ üstteki Yandex i Anasayfam yapa tıkladığımızda Tarayıcınız Chrome yazıyor :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
aynı chrome :( birkaç sekme açıp nette biraz fazla takılınca kasılmalar donmalar oluyor :/ 4gb ram var

dktzm.jpg

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar bende rusça çıkıyor, ingilizceye nasıl çeviririz bilen varmı.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Yandex en büyük hatasını yaptı. Ya kendi tarayıcısını yazacaktı ya opera ve firefox'a detek verecekti ya da firefox'un alt yapısını kullanacaktı :hammer:

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
deneme amaçlı indirdik ama bidaha kullanmam asla :thumbdown:

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
chrome yüklü bende ama pc den pek anlamayan birisi başına geçerse diyorum Chrome u kullan :D :D
[MENTION=250890]aquess1999[/MENTION]

cey100

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Bence Yandex'in tarayıcısını tek geçerim, chrome gibi kilitlenme çökme sorunu olmaz ise!

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
comodo dragon en iyisi,o kadar alıştım ki bırakamıyorum

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Chrome ile aynıysa denenir :)

Srware iron dan başkası yalan

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Yandex, Google alt yapılı bir browser neden yapmış anlam vermek zor gerçekten :D

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Yandex, Google alt yapılı bir browser neden yapmış anlam vermek zor gerçekten :D
Hakikaten öyle.Hadi FF'nin yapsa neyse.Ama aynı alanda yarıştığın bir firmanın tarayıcısının altyapısını kullanıyorsun hemde arama motoru kısmında rekabete girmişken.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Hakikaten öyle.Hadi FF'nin yapsa neyse.Ama aynı alanda yarıştığın bir firmanın tarayıcısının altyapısını kullanıyorsun hemde arama motoru kısmında rekabete girmişken.
Sanırım piyasada en çok tercih edilen Chrome olduğu için FF yerine onu tercih etti. İnsanlar en çok neyi kullanıyorsa o alt yapıyı kullanmak işlerine gelecektir herhalde.

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Sanırım piyasada en çok tercih edilen Chrome olduğu için FF yerine onu tercih etti. İnsanlar en çok neyi kullanıyorsa o alt yapıyı kullanmak işlerine gelecektir herhalde.
Aslında özgün olmanın zamanımızda ne kadar iyi olduğunu kavrayamamış diyeceğim Yandex fakat arama motoru yönünde Google'den önce yaptığı şeyler oldu yeni çıkmasına rağmen, gerçekten ilginç.Zaman gösterecek ne kadar olumlu ne kadar olumsuz olacağını.