Açlık Oyunları 2 : Ateşi Yakalamak - 2013

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Açlık Oyunları 2 : Ateşi Yakalamak

The-Hunger-Games-Catching-Fire-2013-Movie-Fan-Poster.png

Açlık Oyunları devam filmidir. 22 Kasım 2013 vizyon tarihi.

http://www.imdb.com/title/tt1951264/

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
500 gun var daha, niye boyle yaparlar anlamam

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
İkinci film de ilki kadar güzel olursa beğeniyle izleriz. :D

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
okadar parayı boşuna harcamışlar bence flime ciddi bir bütçesi var belli araştırmadım ama o paraya daha guzel flimler cıkabilirdi ortaya. Ya kurguda yada seneryoda bi yerde bi eksiklik var flimde :) çok kötü değil ama bazı yerleri çok slow geçiyo. 2 yi de izlerim ama bakalım o nasıl olcak :)

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
+1.
Çok bahsettiler internete düştüğünde izledim.Hiç beğenmedim.Güzel değildi,arkadaşın dediği gibi gereksiz de denebilir.
Arkadaşım insan psikolojisi nasıldır bilirsin. İnsanlar koyun gibidirler birisi bir şeyi beğenir sonra o şeyi birkaç kişi daha beğenir diğerleri de hmm bunlar beğendiğine göre demek ki güzel ben de beğenmeliyim der gerçekte bunu diğerlerinden duyup da beğenen şahıs kendine sorar bazen allah allah insanlar bunu ne bu kadar çok beğenmiş ama bence çok saçma der ama dışarıda arkadaşı ayy ne güzel film dimi der o da evet haklısın mükemmel ötesi bir şeymiş dersin böylece sen de beğendirilmiş olursun neyse bunu bilinçaltından yaparlar veya üstünden de yapabilirler kişilere bağlı sonra bir bakmışsın gerçekte beş para etmez hiçbir niteliği olmayan şeyler bir anda dünyada çok popüler olmuş. Bkz. Twilight, the hunger games, harry potter, Fifty shades of grey, ajdar daha çeşitli örnekler gösterilebilir. İnsanların bunları kitleler halinde beğenmesinin sebebi alanlarında kaliteli olmaları değil sürü psikolojisidir. Maalesef insanların birbirinden etkilenme, birbirilerini kıskandırmaya çalışma sendromunun tıpta çaresi henüz yok.
Bir de bunların tam tersleri vardır yani bu bireyler birilerinin beğendiği şeyi beğense bile dikkat çekebilmek amacıyla ben bunu beğenmiyorum abicim herkes beğenmiş ama bu ne be der insanlar vya arkadaş grubu arasında bu kişiler sıyrılır ve dikkati kendilerinde toplamış olurlar. Görev tamamlanmıştır, insanların dikkati çekilmiştir. Onlara göre zaten önemli olan da budur film vs. ler sadece birer objedir. Kimse gerçekten objeleri derinlemesine inceleyerek fikirlerini söylemeyecektir zaten.

musabbu

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
1 benim için hayal kırıklığıydı.

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
ilk film beni büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. ümitli değilim

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
İlk film benim hoşuma gitmişti. Bu kadar çok beğenmeyeni görünce şaşırdım, bir daha mı izlesem sorgulayarak? :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ilk film yarısına kadar çok durağan ilerliyordu. ortasından sonra güzelleşiyordu. buna rağmen eşe dosta tavsiye edeceğim veya arşivleyeceğim bir film değildi. bakalım devam filmi nasıl olacak?

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bu filmi sinemada izledim. Filmi izlenmez ancak kitabı okunur.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Filme ait poster.

hunger_games_catching_fire.jpg

YEMEKTEYİZHASAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kitapları hakkında bi fikrim yok ama genel olarak filme göre çok çok daha iyiymiş.

Filmine gelirsek tamamen zaman kaybı.

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Çok büyük beklentim vardı 1. filmden ama hayal kırıklığına uğradım hikaye güzel ama yönetmen mundar etmiş güzelim hikayeyi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence harika herkes izlemeli. Gereksiz diyen arkadaşlara sesleniyorum izleme o zaman kardeşim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Büyük bir açlık oyunları fanıyım ama kitabı filmlerden kat kat daha güzel yine de filmi sabırsızlıkla bekliyorum zaten 3. kitabı ikiye bölmüşler yani toplamda 5 film olucak offf 2015 te en son film çıkıcak o da kasım... çatlarım heralde o zamana kadar. bence eleştiren arkadaşlar kitapları okusun ama herkesin düşüncesine saygım var yani. yine de kitapları 100de 100 tavsiye edebilirim. 2 saatte 400 sayfanın hepsini anlatmasını bekleyemeyiz zaten.:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya sizce kitabın filmden daha güzel olması gayet normal çinki sen hayalinde tamamen farklı kurguluyosun o senin hayalin oluyor ama filmde hayalinden bir şeyler göremeyince hayal kırıklıgı oluyor dogal olarak (kitaptan senoryo yapılan filmlerde genelde böyle olur) Film kitaba göre cok az eksikde olsa vasat değil güzeldi. İzlenmeye değer bence ve zaman kaybı felan değil bir de kitabı okumadan burda atıp tutanlar yokmu

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Teaser yayınlandı.Trailer'ı ise 14 Nisan'da yayınlanacak.

[video=youtube;6oa5S1g2gWc]http://www.youtube.com/watch?v=6oa5S1g2gWc&feature=youtu.be[/video]

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
dört gözle beklenecek bi tarafı yok...

Bourne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bari 2 çıkmadan bi birinciyi izleyelim.

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Kitap serisini okuduktan sonra insan daha çok izlemek istiyor... D

KenseiTakezo

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Aynen, kitapları okuduktan sonra sabırsızlıkla beklemiştim birinci filmi, bunu da bekliyorum. Sabır sabır sabır... :D

Son mesajlar