Samsung galaxy s3 batarya sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

Iceflame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba.5 gun once samsung galaxy s3 aldim.hersey iyi guzel ama canimi sikan bir konu var.sarj suresi.gpsi,esitlemeyi kapattim,ekran parlakligini otomatige ayarladim,daha bircok sey yaptim ancak,telefonun pil yuzdesi her 4 dakikada bir dusuyor.mesela,bugun 1 saat kadar kesintisiz bad piggies oynadim ve pil %84 e dustu.bu bana cok kisa bir sure gibi geliyor.telefon beklemedeyken bile arasira sarj yiyor.ayni telefona sahip bir arkadasim var ve internette gezinerek tam bir gunu cikardigini soyluyor.dun toplamda 8.5 saatlik bir kullanimla pil bitti.sizin durumunuz nedir?sizin de boyle mi? Yardimci olursaniz cok sevinirim. Bu arada,biryerden telefonlarin ilk alindiginda pilin tam verimli calismadigini,1 hafta gibi bir sure sonra kendine geldiklerini duymustum bu dogrumu?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
1 saat oyunda %16 lik sarj tuketimi cok normal. Durmadan oyun oynarsan hep internette gezinirsen videolar izlersen 8,5 saat gider tabii. 1-2 Saat internette dolasip video izlersin burazda oyun oynarsan rahatlikla bir gunu cikartirsin. Yogun kullanimda nasil bir gunu cikartmasini bekliyorsun ki? Oyun oynamak zaten cok kolay batarya tuketiyor sen birde 1 saat oynamisin.

Iceflame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevabin icin tesekkurler,dediklerini goze alirim :)

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaım ayarlardan pile gir ordan pil tüketimi hakında bilgi veriyor onu yap sonra home tusuna basılı tut tüm uygulamaları sil sonra görev yöneticisi yazıyo ona tkla rama gel belleği sil yap ondan sonra dahada uzun süre dayan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim iyi hoş güzel söyluyosunda ben buyuk bi fabrikada calışıyorum sabah sarjım %100 8 de iş bası yapıyorum ve akşam 6 ya kadarda telefonu elime almıyorum aldıgımda bir bakıyorum sarjım % 50 goruyorum bumudur yani ustelik calısan bir uygulama yokken boyle oluyor her guzelde pil cok gidiyor Samsung'dan boyle bir sey beklemiyordum gercekten.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonu birakirken guc tasarrufunu acarsan sarjzi daha uzun gider

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim iyi hoş güzel söyluyosunda ben buyuk bi fabrikada calışıyorum sabah sarjım %100 8 de iş bası yapıyorum ve akşam 6 ya kadarda telefonu elime almıyorum aldıgımda bir bakıyorum sarjım % 50 goruyorum bumudur yani ustelik calısan bir uygulama yokken boyle oluyor her guzelde pil cok gidiyor Samsung'dan boyle bir sey beklemiyordum gercekten.

dostum kafamı geçiyorsun? ben telefonu %100 de bıraktım sabah 7 de akşam 12 de baktım % 95 e düşmüş

telefonu %100 sarj ettim
Hergün 1 Saat Müzik + Hergün 1 Saat Facebook = 4 Gün kullandım.

sizin bataryalar bozuk olmalı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam galaxy s3 mesaj bölümyle ilgili bilgisi olan var mı? birşeyi merak ediyorum ama bir türlü bulamadım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen kardeş ben de daha 5 gun önce aldım dedgın gıbı aynı sorun var şark 4 dk bi kendı kendıne düşüyo anlam veremedm tam 12 saat telı kapattım şarja taktım ama gene aynı sorun neden bende anlamadım .s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung S3 satın aldım..Sadece sosyal paylaşım siteleri kullanıyorum..İlk aldığım gün pili 9-10 saat şekilde şarj ettim..Pil durumunda EKRAN %61 Android Android Sistemi %17 Hücre Askıda % 6 ve diğerleri Facebook %2..Dikkatimi çeken Ekran %61 pİL çabuk bitiyor gibime geliyor..Ekranın Güç Tasarrufu modunda %61 pilden yemesi normalmidir..Normalinde samsung s3 lerde Sizde durum nedir?Ne yapmalıyım..Sorumu cavaplarsanız sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ilk aldığımda şarj 2-3 gün gidiyordu artık sabah akşam dolduruyorum yarısı akşam %25 fln dusuo.. Değişik bir olay ..
güç tasarrufunu acacm..

emreralp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
63997_3902080003017_187984237_n.jpg

16 saati gördüm ben, kardeşimin oyun oynamasına rağmen

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilmiyorum ama harbiden çok fena şarj yiyor galaxy s3..ben hiç memnun değilim mesela..telefonu elime alır almaz hemen aklıma şarj sorunu geliyor :( çok canımı sıkıyor..yakında alacam bi batarya..

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Samsung 3000 mAh'lık batarya çıkarmış S3 için. Oradan buradan almak yerine onu alırsanız sizi bayağı bir rahatlatacaktır. Şuan İngilterede satılıyormuş 65$. Yakında buraya da gelir.

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Şarj sorunundan şikayet edenler 4.1 ve üzeri kullanıyorlarsa Google Now'ı devre dışı bıraksınlar. Pile etkisi çok büyük.

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Home tuşuna basılı tutun. Açık uygulamaları gösterecek. Orada altta üç adet logo var. Oradan G logosunu seçin. Daha sonra uygulama ayarlarına girip devre dışı bırakın. Yalnız dediğim gibi sadece 4.1 ve üzeri için geçerli.

saltooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
akıllı telefonlarda en iyi şarjı giden telefonlardan biri s3 hatta eniyisi gibi

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bilmiyorum ama harbiden çok fena şarj yiyor galaxy s3..ben hiç memnun değilim mesela..telefonu elime alır almaz hemen aklıma şarj sorunu geliyor :( çok canımı sıkıyor..yakında alacam bi batarya..

eğer 4.1.2 rom kullanıyorsanız ve multi wiew açık ise şarj tüketimi daha fazla olur.. onun dışında kullanıdğın romun stabiliteliği önemlidir , hangi romu yada hangi ülkenin romu kullanıyorsan buda önemlidir..Sana önerim ingiltere yada ispanya romlarını dene , batarya konusunda en iyisi onlar diyebilirim.. costum rom yüklersen bataryayı daha uzun süre dayanaklı halede getirebilirsin.. tavsiyem ultimarom dur.. ben kullanıyorum hem çok hızlı veri , hemde batarya gerçekten çok iyidir.. teması bi harika..

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eğer 4.1.2 rom kullanıyorsanız ve multi wiew açık ise şarj tüketimi daha fazla olur.. onun dışında kullanıdğın romun stabiliteliği önemlidir , hangi romu yada hangi ülkenin romu kullanıyorsan buda önemlidir..Sana önerim ingiltere yada ispanya romlarını dene , batarya konusunda en iyisi onlar diyebilirim.. costum rom yüklersen bataryayı daha uzun süre dayanaklı halede getirebilirsin.. tavsiyem ultimarom dur.. ben kullanıyorum hem çok hızlı veri , hemde batarya gerçekten çok iyidir.. teması bi harika..
sürümüm 4.1.1 ..multi view derken?..
Rom olarak orjinal romu kullandım ben..
custum rom yüklemek hiç aklıma yatmıyor nedense gerçi pek iyi araştıramamış olmamdanda kaynaklı olabilir..
önerileriniz için eksik olmayınız zahmet vermişim belli :).. sağolasınız..

By Fixed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Multi view: Çoklu pencere özelliği. 4.1.2'de bu özellik mevcut ve çoğu ülke için dağıtıldı bu sürüm. Bazı ülkeler için romlar daha stabil oluyormuş :D ben sürekli rom yüklemediğim için aradaki farkı bilemiyorum. Ben de ingiltere için çıkan 4.1.2 sürümünü yükledim, gayet memnunum. Orjinal rom tabiki bu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sana inamıyorum kardeşim bukadar ınsan sarj dan şikayetci ki ben bıle az gıtmesınden şikayetcıyım 20 saat sarj gıdyo ben cok kurcalıyan bıri değilim he senın bu dedıklerının yarısını anca yapıyom yınede da ha 2 gun sajının gıttını gormedım ne 4 gunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benım galaxy s1 telefonum var sarjı cok cabuk bıtıyor en fazla 3 4 saat dayanıyor buna bı çözum bulamadm batarya degıstrdım yıne aynı hiç kullanmadıgım halde elıme bı alıyorm 70 80 e kadar dusuyor anlamıyrm bı çözm varmıdır bıldgnz ltfen yardm edrmısınz ? ? ? ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu tam şarj ettikten sonra kullanmadan önce kapatıp 10 sn bekleyin ve tekrar açın.. Sorun çözülecektir.. Ben de ayni konudan şikayetçiydim . Sorunu bu yolla çözdüm..

dreadlord52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 saat whatsapp, 1.5 saat müzik (ekran kapalı), 15 dakika da internet vardır. 5 dakika telefon görüşmesi. 15 dakika Temple Run 2 oynadım. 1 Gün 11 Saat bekleme, 4 saat 1 dakika ekran açık.