Facebook duvar temizleme nasıl yapılır

Bu konuyu okuyanlar

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
Arkadaşlar 3 gün öncesine kadar duvardaki konuları temizleyen bir sistem kullanıyordum fakat artık çalışmıyor sizde de aynı sorun var mı, başka şekilde duvarı temizleme yöntemleri var mı acaba ....

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Facebook ZAMAN TÜNELİNDE Duvar Temizlemek için size ne yapacağınızı adım adım anlatacağız.
Merak etmeyin çok kısa ve pratik bir şekilde anlayacaksınız.
1-) Öncelikle Facebook hesabınıza bağlanın. Ardından Profil Sayfanızı açın.
2-) Daha sonra buraya dönüp (Google Chrome Kullanıcıları için) Aşağıda bulunan ” Duvarımı Temizle ” linkini sürükleyerek adres çubuğunun hemen altında bulunan Sık Kullanılanlara ekleyiniz. Sık kullanılanları göremiyorsanız CTRL + ALT + B tuşlarına basarak açabilirsiniz.
(Mozilla Firefox ve Internet Explorer Kullanıcıları için) Aşağıda bulunan Duvarımı Temizle linkine sağ tıklayıp Sık Kullanılanlara Ekle ‘ye basınız.
Duvar Temizle
4-) Bağlantıyı Sık Kullanılanlara eklediğinizden emin olunuz. Daha sonra ise Facebook Profiline Geri dönünüz.
5-) Sık kullanılanlara ekleyip oluşturduğunuz bağlantıya tıklayın. Ekranınızda Aşağıdaki gibi bir menü belirecektir. ( Facebook Profilinizin sayfasında olmanız şarttır. )

6-) Burada yapmanız gereken Remove My Posts After The yazısından sonra 1,5,10 ya da 20. Gönderiden Sonra Sil opsiyonlarından birini seçip GO‘ya basmanızdır.
7-) Son olarak Eklentimiz gönderilerinizi yeniden eskiye doğru silmeye başlar ve işlem tamamlanınca Close ‘ a basabilirsiniz.

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
Facebook ZAMAN TÜNELİNDE Duvar Temizlemek için size ne yapacağınızı adım adım anlatacağız.
Merak etmeyin çok kısa ve pratik bir şekilde anlayacaksınız.
1-) Öncelikle Facebook hesabınıza bağlanın. Ardından Profil Sayfanızı açın.
2-) Daha sonra buraya dönüp (Google Chrome Kullanıcıları için) Aşağıda bulunan ” Duvarımı Temizle ” linkini sürükleyerek adres çubuğunun hemen altında bulunan Sık Kullanılanlara ekleyiniz. Sık kullanılanları göremiyorsanız CTRL + ALT + B tuşlarına basarak açabilirsiniz.
(Mozilla Firefox ve Internet Explorer Kullanıcıları için) Aşağıda bulunan Duvarımı Temizle linkine sağ tıklayıp Sık Kullanılanlara Ekle ‘ye basınız.
Duvar Temizle
4-) Bağlantıyı Sık Kullanılanlara eklediğinizden emin olunuz. Daha sonra ise Facebook Profiline Geri dönünüz.
5-) Sık kullanılanlara ekleyip oluşturduğunuz bağlantıya tıklayın. Ekranınızda Aşağıdaki gibi bir menü belirecektir. ( Facebook Profilinizin sayfasında olmanız şarttır. )

6-) Burada yapmanız gereken Remove My Posts After The yazısından sonra 1,5,10 ya da 20. Gönderiden Sonra Sil opsiyonlarından birini seçip GO‘ya basmanızdır.
7-) Son olarak Eklentimiz gönderilerinizi yeniden eskiye doğru silmeye başlar ve işlem tamamlanınca Close ‘ a basabilirsiniz.
ben bunu kullanıyordum zaten 3 gündür hiç silme yapmıyor.......

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben yaptım sorunsuz temizledim video anltım verecem öyle anlarsın...

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
ben buradan yapiyordum firefox araciliği ile

video yu izleyip tek tek istenilenleri yapip sonrasi kolay zaten :)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
sen firefox un hangi sürümünde yapiyorsun ? birde eklentiyi indiriyorsun değilmi

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
13 sürümün de evet eklentiyi indirdim...

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
daha eskı bir sürümü ile denedinmi?

d.user agent den internet exp. 6 seciyorsun demi

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
mozilla kullanıyoum...........

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
paylaştıklarımı bır kac gun sonra kendım sılıyorum bu yuzden boyle bır sıkıntım yok

mustafahazirci

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
kız kafayı yedi :D Ben onu kullanıyorum 2 aydır dıye dıye :D

Son düzenleyen moderatör:

dahey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
link göremiyorum açıklamada