Windows 7 ekran okuyucu nasıl kapatılıyor ?

Bu konuyu okuyanlar

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar ekran okuyucuyu merak edip açtım şimdi de bilgisayarı her açtığımda açılıyor kapatıyorum gene geliyor nasıl kapatırız bilenlerden yardım...

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Sağ Tıkla/ Kişiselleştir / Ekran Koruyucu / Açılan pencereden "Yok" u seçersen düzelir :)

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Masaüstü sağ tık > kişiselleştir> alt menüde ekran koruyucuya tıklayın çıkan menüde "yok" u işaretleyin tamam deyip çıkın..

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar hadi biriniz tamamda hepinizmi yanlış okuyorsunuz orada ekran koruyucu yazmıyorki ekran okuyucu yazıyor doğrusu ikinizinde yanlış okumanıza şaşırdım

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Arkadaş "ekran okuyucu" diyor, "ekran koruyucu" değil, dikkatinizi çekerim.

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar hadi biriniz tamamda hepinizmi yanlış okuyorsunuz orada ekran koruyucu yazmıyorki ekran okuyucu yazıyor doğrusu ikinizinde yanlış okumanıza şaşırdım
:):) Vallahi yaaa bu ne böyle tongaya düşmüşüz:)pardon arkadaşım göz yanılması omuş:)

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Uppps :D Beyin otomatik tamamlıyor heralde :D

1. Ekran Okuyucusu'nu kapatmak için Başlat düğmesini tıklatın ve ardından arama kutusuna Ekran Okuyucusu yazın. Sonuç listesinde Ekran Okuyucusu'nu tıklatın.

2. Oturum açtığımda Ekran Okuyucusu'nun başlatılıp başlatılmayacağını denetle'yi tıklatın.

3. Ekran Okuyucusunu Aç ve Sesli Açıklamayı Aç onay kutularını temizleyin ve Uygula'yı tıklatın.

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
önemli değil ama çözdüm zaten genede bilmeyenler olabilir buldum eğer başınıza gelirse Denetim Masası\Erişim Kolaylığı\Erişim Kolaylığı Merkezi\Bilgisayarı ekransız kullan a gelip ekran okuyucusu kullan şeçeneğinin ibresini kaldırın tamam deyip çıkın ilginize teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4 yıl sonra işime yaradı han838 beni bu derten kurtardığın için çok teşekküe ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar windows 2007 araçlar menüsü çalışmıyor, sadece ekranda çarpı işareti. 'İ' işareti çıkıyor, bu işaret geçersiz digeride zaten kapatıyor. hiç bir şeklde kullanamıyorum. yardımcı olan sitelerdeki aynı sorunları okudum. windows live mail de hata oldugundan bahsedıyor. onu ayarlayamadım. yardımcı olabilecek varmı.teşekkürler

wusti007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekürler sonda bundum sorunu regedit arıyordum sorunu başlangıç kaldırcam yok çok sağolun arkadaşlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bilgasayardan tamamen sildim artık o kadın seside yok başım ağrıdı bi sus muyo düğmeye basıom konuşuyo hemen ya bende cözüm bulamadım direk sildim :)