Sizce en iyi ses sistemi markası hangisi?

Sizce en iyi ses sistemi markası hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    249

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Hangi ses sistemini tercih edersiniz? (anket eklenecek)

topsecretkursad

Asistan
Reaksiyon puanı
1
profesyonel olarak en iyi harman kardon yarı profesyonelde logitech kullaktada hem havalı olmak hem kalite için bye dr.dre beats kullaklık yada sadece kalite için technick yarı profesyonel olarakta yine logi derim :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
şuan lg dh7520t kullandığımdan benim için en iyi lg :)

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Sesi çıksın yeter :)

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Bu nasıl bir ankettir? Carrefourdan 2+1 hoparlör alacaklara yardımcı olur tabi ama en iyi ses sistemi bunlar mı? Harman Kardon , Bose , AKG , Monster ve daha pek çokları ses konusunda oldukça iyiler. Lambalı samsung vardı yeni çıkan. Onu da sayabiliriz iyilerden

İsmail-2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Oto ses sistemi için Pioneer,
Bilgisayar ses sistemi için Logitech

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Marantz amfi + wharfdale hoparlör kullanıyorum laptopu USB ses kartı ile kullanıyorum.
Süper bir kalite vermiyor elbet ama PC ses sistemlerinin en kıralından bile iyi performans veriyor.
Ha birde Sony Subwoofer var.

Laptop un toplam ağırlığı 2kg, ses sistemimin ağırlığı 30kg falan :D :D

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
şurda bi tane ses sisteminden anlayan biri yok LOGİTECH ve SONY elbette Creative demişler üstelik creative logitechle kafa kafaya sonyle olsa tamamda creativ ses sistemimi allah aşkına ya

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=70517]karacaerc[/MENTION], [MENTION=156007]djvietnam[/MENTION]; siz cok iyi anliyorsunuz/biliyorsunuz/denemissiniz diye yaziyorum... yanlis anlasilmasin...

siz dediginiz markalari denemissinisdir, biliyorsunuzdur yada onlari alacak paraniz vardir.. ya da isiniz icabi kullaniyorsunuzdur..
ama burada gelipte anlayan yok, bu nasil bir anket diye yazmaniz gerekmez.. kisinin ihtiyacina, zevkine gore degisir...
bende biliyorum sony daha iyi ama suan evimde ki lg benim istedigimi karsiliyor ve butceme uygun...
bize neden daha iyi oldugunu yazin ki ben ve burada sizin hosunuza gitmeyen ses sistemciler ogrenmis olsun...

konu gayet acik.. "en iyi ses sistemi" bu 2+1 de olur, 5+1 de, 7+1 de, 9+1 de... vs vs
kisacasi bize ogretin.. sunun icin bu, bunun icin bu diye....

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
@karacaerc, @djvietnam; siz cok iyi anliyorsunuz/biliyorsunuz/denemissiniz diye yaziyorum... yanlis anlasilmasin...

siz dediginiz markalari denemissinisdir, biliyorsunuzdur yada onlari alacak paraniz vardir.. ya da isiniz icabi kullaniyorsunuzdur..
ama burada gelipte anlayan yok, bu nasil bir anket diye yazmaniz gerekmez.. kisinin ihtiyacina, zevkine gore degisir...
bende biliyorum sony daha iyi ama suan evimde ki lg benim istedigimi karsiliyor ve butceme uygun...
bize neden daha iyi oldugunu yazin ki ben ve burada sizin hosunuza gitmeyen ses sistemciler ogrenmis olsun...

konu gayet acik.. "en iyi ses sistemi" bu 2+1 de olur, 5+1 de, 7+1 de, 9+1 de... vs vs
kisacasi bize ogretin.. sunun icin bu, bunun icin bu diye....

Gerçekte en iyi ses sitemi en iyi duyduğun sistemdir.
Hiç bir insanın kulak yapısı, zevki, ses alma tonu bir değildir.
Ben PC ev sineması hoparlörlerinden ziyade daha profesyonel ses sistemleri ile ilgileniyorum yarı amatör olarak.
Bu ses sistemi süper şu hoparlörler var ipek gibi ses veriyor diye söylenip çok garip ses çıkartanları duydum.

Uzun lafın kısası
Kişi kendinin ses sistemini beğenir :D
*İlk PC mi aldım benq marka 2.0 basit 20TL lik hoparlör vardı, gösterişsiz kapa bişeydi ama 10 numara ses verirdi, baika speakerları duyunca bunlar ne ya bendeki süper diyorumdum.
*Sonra Logitech x530 oldum 5.1 ohaa dedim bunca zaman ben nerdeymişim dedim.
*Sonra laptop alınca birde ona ses sistemi alayım diye 2.1 Altec Leasing aldım. Logitech neymiş öyle ya anca bam güm bam güm gürültü, Altec Leasing de ne kadar berrak ses...
*En son adam akıllı bir 7+1 amfi aldım Marantz. Yanına 2 adet stereo Wharfdale modus2 hoparlör + Sony Subwooer
Şimdi söylediğim ise Allah belasını versin tüm o ses sistemlerin bunca sene kulaklarımı mahvetmişler diyorum :D :D

Uzmanı olduğun bir konu değil ama çok ciddi bir öneride bulunacağım.
Gidip öyle 200-300TL ye hatta 500-600TL ye 5+1 7+1 alacağınıza (markası ne olursa olsun) gidin sahibinden com dan ikinci el 15-20 yıllık bir amfi + 200-300TL lik bir çift stereo hoparlör alın verdiğiniz paranın hakkını alın. Tabiki film izlemiyorsanız, film için, keyif için 5+1 falan önemli etken.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Biz ezelden beridir pioneercıyık :)

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Pioneer a oy verdim ama benim için önemli olan müziğin hiç bitmemesi. Hangi marka sistemden çaldığı önemli değil.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Hahahaha Ankette Logitech önde, daha görür görmez BOSE dedim. Bakayım kaçıncı. 1 oy ile (benim oy) sonuncu.

Napıyorsunuz arkadaşlar, Logitech kim ses kim. Biraz son kullanıcı işine bakmayın derim. Bu işin iki üstadı Harman Kardon ve Bose'dir.

Wolverine2002

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anketteki markalar arasında farklılıklar var. mesela logitech pc üzerine multimedya sistemi üretiyor. Ama bir harmon cardon, veya bose ile aralarında klasman farkı var. Biri multimedya, biri Hi-Fi klasmanında. ankete göre benim oyum harman kardon dan yana.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Çok geniş bir konu aslında ses sistemi denince olaya baya bir şey giriyor.

Denon - Definty Technolgy - Wharfdale - Bose - Harman dalı - Dali - Paradigm - B&W
Hepsi birbirinden kaliteli ürünler.

çok geniş bir konu kesinlikle bence anket yanlış olmuş "siz hangisini kullanıyorsunuz" olabilirdi

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
çok geniş bir konu kesinlikle bence anket yanlış olmuş "siz hangisini kullanıyorsunuz" olabilirdi
Yada spesifik olarak nerde ne kullanıyorsunuz.
Söz konusu PC de ses sistemi ise Logitech OK ses sistemidir.
Ancak ses sistemi denilince HiFi sistemlerde içine girer ve en basit HiFi nin yanında bile Logitech ler eski el radyolarına döner :D

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Yada spesifik olarak nerde ne kullanıyorsunuz.
Söz konusu PC de ses sistemi ise Logitech OK ses sistemidir.
Ancak ses sistemi denilince HiFi sistemlerde içine girer ve en basit HiFi nin yanında bile Logitech ler eski el radyolarına döner :D

ehehehhee :D

ben mesela bişey kullanmıyorum çünkü asus n53 serisi bi laptopum var hoparlörleri bang&olufsen :)

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ehehehhee :D

ben mesela bişey kullanmıyorum çünkü asus n53 serisi bi laptopum var hoparlörleri bang&olufsen :)

Bang&olufsen li laptop dinlemedim de hiç Altac Leasing olsun (HP), Harman Kardon olsun (Toshiba) hiç biri 5 para etmez bence.

Hoparlörler tükürük kadar hocam ne ses çıkacak ondan.

Ben kendi laptopumu creative 5+1 USB ses kartı ile kullanıyorum, ordan da optik ile amfiye. Ancak öyle müziğin keyfi çıkıyor benim için.

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
markalar farklı kulanıcı gruplarına hitap ediyor.kimisi oto müzik, kimisi ev sinema, kimisi bilgisayar.benim tercihim bose

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
JBL ürünlerinde harman carbon kulandığı için JBL seçtim. Ama en iyisi hangisi diye soracak olursanızda listede yok ama Bowers & Wilkins derim direk :)