Windows 7 home basic 64 bit güncelleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

CR99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 home basic 64 bit güncelleme sorunu var güncellemeleri denetle diyorum 16 güncelleme buluyor ve resimdeki hatayı alıyorum. Ayrıca internete bağlıyken 20 dk aralıkla update client çalışmayı durdurdu diye bildirim geliyor sonra kendi kendine gidiyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler...

http://g1208.hizliresim.com/10/w/ccwrn.png güncelle deyince böyle oluyor.

http://b1208.hizliresim.com/10/w/ccwt8.png işte buradaki hata 20 dkda bir geliyor 3-5 saniye sonra kendi kendine gidiyor ama sadece internet bağlantım olduğunda

CR99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk linktefi fix it diye bir şey vardı onu yükledim ama hala güncelleme yapamadım. 2. linkte yazılan ayarlar zaten aynı bir değişiklik yapmadım bende sorun hala var. microsoft essential security kullanıyordum bu programda internetten güncelleme hatası aldıktan sonra bu sorunlar çıkmaya başladı o programıda kaldırdım başka anti virüs yükledim sorun hala devam ediyor

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Kesin çözümü olmayan sorunlardan galiba bu da. Hata kodunu Google'da aratarak tüm çözüm yöntemlerini denemek gerek. :)

CR99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galiba öyle Google' da epey bi aradım ama çözümü bulamadım :S sistem geri yükleme mi yapsam yada format mı atsam sinirimi bozuyor sürekli aynı hatayı almak

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Galiba öyle Google' da epey bi aradım ama çözümü bulamadım :S sistem geri yükleme mi yapsam yada format mı atsam sinirimi bozuyor sürekli aynı hatayı almak

Güncellemelerden biri büyük ihtimal sıkıntı çıkarıyor ve diğerlerini de engelliyor zamanında aynı sorun benim başıma da gelmişti. Manuel olarak yüklemiştim o güncellemeyi ve sorun kalmamıştı.

CR99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncellemeleri Tek tek elle yüklemeye çalıştım ama bu seferde her bir güncellemede '' Microsoft Update şu anda diğer güncelleştirmeleri yüklüyor. Lütfen birkaç dakika sonra yeniden deneyin.'' diye uyarı veriyor bir kaç dakika sonra tekrar deniyorum yine aynısı yüklenmiyor :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim pc mde oyun kasıyo neden bilgisaiyarım windows home basic 64 nasıl yapapilirim