Letitbit Ücretsiz Hızlı Dosya İndirme (Skymonk)

Bu konuyu okuyanlar

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Letitbit Ücretsiz Hızlı Dosya İndirme (Skymonk)

Letitbit.net tarafından geliştirilmiş Skymonk ile letitbit ücretsiz indirmeye göre 2 Kat daha hızlı dosya indireblirsiniz.
Ayrıca istediğiniz dosyayı durdurup yeniden başlatabilirsiniz.

Letitbitden mobil ödeme ile kolayca premium alıp 10 kat daha hızlı ve beklemeden, sınırsız dosya indirebilirsiniz
buradan;
http://indirbirsen.blogspot.com/2012/06/letitbit-mobil-odeme-ile-premium-almak.html

* Buradan Skymonku indiriyoruz TIKLA İNDİR

İndirdikten sonra çift tıklayarak programın kurulumuna başlayalım,

Ekranda 'Next' diyoruz…

Gelen ekranda alttaki tik işaretini kaldırıp 'Install' diyoruz...

Burada yüklenmesini bekliyoruz...

Gelen ekranda mail adresimizi ve telefon numaramızı resimdeki gibi giriyoruz.
Telefon numaramızın başına +9 ekliyoruz ve 'Receive activation code' ye tıklıyoruz... (örnek tel: +905374815689)

Burada mailimize veya telefonumuza fark etmez gelen kodu aynen kopyalayıp 2. adımdaki kutucuğa giriyoruz
ve 'ACTIVATE' ye tıklıyoruz... (telefona gelmezse maile kesinlikle gelecektir)

Ve Skymonk kullanıma hazır. '+New Download' butonuna tıklayıp indirmek istediğiniz
dosyanın linkini resimdeki gibi giriyoruz ve 'Download' butonuna tıklıyoruz. Dosyamız soorunsuz inecektir iyi eğlenceler...
smile_old.gif

Netizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
letitden ücretsiz dosya indirmek için en mantıklı yol skymonk

saol paylaşım güzel :)

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
letitbit e bulaşacağına dünya turuna çık. sen dosyayı indireyim diyene kadar tur biter :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Skymonk mu kalsın :) Öyle reklamlı programlar yükleyeceğime letibit kullanmam. :)

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
letitbit e bulaşacağına dünya turuna çık. sen dosyayı indireyim diyene kadar tur biter :)

yav işte ya premium account bulacan yada satın alacan yoksa hiç bulaşma letitbite indiremezsin moralin bozulur :)

Olsun zaten fazla önemli birşey değil.Yavaş yavaş iniyor. :D

sen bilirsin ama her an yarıda kesilebilir benden söylemesi... iyi indirmeler.... :)

Skymonk mu kalsın :) Öyle reklamlı programlar yükleyeceğime letibit kullanmam. :)

letitden ücretsiz indirenler 49kbs ile çekiyor diye acıyıp paylaşmışdım ama artık skymonkda 49 ile indiriyor :)

MUSTAFAHAKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar letitibit premiumsuz 700 mb'lık bir filmi 4 saatte sn'de 49 kilobit/saniye hızla indiriyor da kotayı kontrol ettiğimde her defasında 900-950 mb indirme bittiğinde kota yiyor,niçin fazla yiyor,başka o anda download yapan geri planda yazılım felan da yok iken...

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
arkadaşlar letitibit premiumsuz 700 mblık bir filmi 4 saatte snde 49 byte/saniye hızla indiriyor da kotayı kontrol ettiğimde her defasında 900-950 mb indirme bittiğinde kota yiyor,niçin fazla yiyor,başka o anda download yapan geri planda yazılım da yok iken...

İndirme yaparken internet kullanıyormusun? Sayfalarda gezmek olabilir, online video izlemek olabilir. İnternette gezinmek te indirme miktarına etki eder.

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar letitibit premiumsuz 700 mb'lık bir filmi 4 saatte sn'de 49 kilobit/saniye hızla indiriyor da kotayı kontrol ettiğimde her defasında 900-950 mb indirme bittiğinde kota yiyor,niçin fazla yiyor,başka o anda download yapan geri planda yazılım felan da yok iken...

ttnet ise yer kardeş bendede oluyor, programla hesaplıyorum toplam 130gb kullanmışım tt diyor bana 200gb :)

peSSmiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açıkcası indirmek için biraz uydurulmuş sanki tek artısı liste yapıyon bir indirme bitince öbürünü indirmeye başlıyo başka artısını göremedim.

bugün bi ara 99kbs oldu sonra yine aynı devam etti evet tek artısı sıralı dosya indirebilmesi ama onunda sınırı var :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba ben premium şeklinde indirme yapıyordum fakat bugün bir şey oldu premium olmama rağmen dosya indirmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
letit bit bedava indirtmiyor ki. sky monk da öyle. bunlar işçinin önüne sözleşme koyan dandik işverenler gibi. işçilerde sözleşme koysun işverenlere. 8 saatin üzerinde çalışmam, işe gelip giderkenki süre çalışma saatimden düşsün. öğlen mola olmazsa çalışmam. asgari ücretle çalışmam. 8 saatin üzerinde çalışırsam mesai alırım. vardiyalı işte aynı ücretle çalışmam. bunlar hep firmaların tuzakları.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba ben premium şeklinde indirme yapıyordum fakat bugün bir şey oldu premium olmama rağmen dosya indirmiyor

aynen benimde skymonk pre vardı kendi kendine sıfırladı activasyon istiyo giriyorum mail tel aktivasyon kodu gelmiyor yok mu çözebilecek arkadaş :(:(:(:(