TTNET Para İadesi Yapıyor

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Fesih Sonrası Abone Alacaklarına Yönelik İadeler

TTNET aboneliğini herhangi bir nedenle sona erdiren tüketicilerin fesih sonrası alacaklarına ilişkin iade işlemleri yapılmaktadır. Ödemeler Türk Telekom ofislerinden yapılmakta olup, yanı sıra tüketiciler aşağıda yer alan ekrandan sorgulama yaparak kendilerine yapılması gereken bir iade bulunup bulunmadığını öğrenebilir ve IBAN bilgilerini girerek iade tutarların ödenebilmesi için taleplerini iletebilirler.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun 11.10.2011 tarihli 2011/DK-14/516 sayılı kararı gereğince yapılacak ücret iadeleri

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun 11.10.2011 tarihli 2011/DK-14/516 sayılı kararı gereğince, 06.01.2010-31.12.2010 tarihleri arasında düzenlenen 6 ay indirimli toplam 24 ay taahhütlü Hoşgeldin 9,99 Kampanyası'ndan NETLİMİTSİZ, 1LİMİTSİZ, 2LİMİTSİZ,4LİMİTSİZ veya 8LİMİTSİZ paketleriyle, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden veya TTNET tarafından aranarak yararlanmış mevcut müşterilere ücret iadesi yapılacaktır. Yapılacak iade, belirtilen internet paketlerinin kampanya indirim döneminden sonraki standart yürürlükteki ücretinde 01.01.2011 tarihinden sonra yapılan değişiklikten kaynaklanmakta olup, yeni paket ücreti ile bu abonelere belirtilen ücret farkı taahhütlü kullanım süresi dikkate alınarak iade edilecektir. Müşterinin mevcut durumuna göre iade şekli aşağıda belirtilmiştir.

**TTNET'in fazla aldığı ücretler için sanırım geri ödeme yapılıyor.

Buradan kontrol edebilirsiniz.

Tıklayın

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
yeni haberim oldu benimde. 5.80 Tl alacağım çıktı :)

chausin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
18,60 tl var diyor basvuru yaptik ama odeme yapilmadi daha kim bilir ne zaman gecer hesaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde 26 tl çıktı 09 ocakta başvuru yaptım ama hala hesaba geçmedi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ttnet beni aradi 54.8 tl odeme yapacaklardi ayni şekilde hesap bilgilerini verdim hala yapacaklar beklemedeyim.

Son mesajlar