En İyi AntiVirüs Programı - Ücretli, Ücretsiz

Bu konuyu okuyanlar

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
All in one guvenlik paketlerini kullan derim, oncelikle Microsoft Security essential kur, sonra ya avg internet security ya da comodo firewall kur, tek basina antivirus ise yaramaz, windows firewall da yetersiz kaliyor, avg bu konuda cok iyi. Bilgisayari kasmiyor. Arkadasin verdigi inceleme sitesinde yanli davranildigina eminim. Trend.... Kurumsal firmalarin tercihi genelde, fazla maceraya gerek yok, bu konuda, guvenlik deliklerini firewall ile kapat gerisini hem microsoft Security essential a hem de internet Security programina birak.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Avast mi :-D. Piyasa kurumsal anlamda trend microya teslim, avg, comoda varken, sistem dosyalarini virus diye algilayan ve root kit viruslerini normal dosyadan ayiramayan avastin isminin gecmemesi cok normal :-D

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Herdaım Avıra + Para Verıp alıcam Norton + Avıra Gerısı Yalan..

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
avast7 free kur bak keyfine url engelleme bunda usb tarama free olmasina ragmen var www.avast.com.tr burdan indir kur bak keyfine.

avast7 free kur bak keyfine url engelleme bunda usb tarama free olmasina ragmen var www.avast.com.tr burdan indir kur bak keyfine.

seyita

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar dalga geçeceksiniz ama gerçekten bilmiyorum.
BEN ÜCRETLİ Bİ VİRÜS PROGRAMI ALSAM SADECE TEK BİLGİSAYARAMI KURABİLİYORUM ONU ???

Keylogger

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yanlış bir şey söylemeyim ama ücretli tek kullanıcılı alırsanız tek bir bilgisayara yükleyebiliyorsunuz diye biliyorum.Şu da var ticari kullanmayacaksanız belki birden fazla bilgisayar kurulabilir; siz bir araştırın ya da uzman kişilerin cevabını bekleyin.

Bunun dışında konuya gelecek olursak bence ücretli olarak en iyisi KİS ve Norton(en önde gelen)
Ücretsiz olarak Comodo, Avira, Avg

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta da belittiğim gibi iyi virüs programı nedir, hangisidir?

ESET 5 kullanıyorum ama sanki kötü gibi bi tarama yapıyorum 1 saat 30 dk dan önce bitmiyor.aha demin yaptım 1 saat 56 dk. ve başka programlar 50 virüs buluyosa eset 5-6 virüs buluo anlamadım gitti.

ESET 5 e devam mı edeyim yoksa daha iyisi varmı?

eseti hiç kullanma bence ben onu antiden saymiyorum ya sana istersen 2015 yilina kadar lisansi olan yasal trend micro tis lisansi gönderebilirim ben trend microyu aylarca kullandım süperdir bence çok iyi koruma sağlıyor

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
comodo nun ücretsiz olanını 1 yıl falan kullandım sanırın hiç bir hayrını görmedim peşi sıra kurduğum avast ve avira birkaç ufak virüs buldu.Comodo kullanırken hiçbir virüs uyarısı almadım kıllandığım için değiştrdim zaten virüs olduğu için değil :)

byali01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bildiğim en iyi antivirüs programları kaspersky ve norton ama bunları kullanmak için sistemin güçlü olması lazım

NZT

Asistan
Reaksiyon puanı
2
nortonun son surumu kasmiyor bilgisayari 360

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Hiç sevmiyorum şu antivirüs bide web tarayıcı konularını hep aynı muhabbet yaa.. Abi hiç olmazsa şu tartışmaların bi şeklini değiştirinde renk gelsin yaa hep aynı..:D

@seyita Eşek kadar yazmana gerek yok kör değiliz Allaha şükür ee tabi 1 bilgisayar için alırsan tabikide tek bilgisayarda kullanacaksın 2 bilgisayar için alırsan tabii fiyat ikiye katlar o zaman 2 bilgisayar için kullanırsın..

Do you understand??..

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
trend micro veya f-secure tavsiye ederim ben trend micro kullanıyorum ondan önce f-secure kullanıyordum ikiside güzel en ufak tehditleri bile buluyor

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
"Microsoft Security Essentials" ücretlilerin koruduğu gibi koruyor. biraz sen dikkat et hiçbirşey olmaz pc'ne

alpkop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microsoft Security Essentials, en azından windows ile uyumlu.

bütün virüs programları kendi virüsünü üretiyor. hangisini alsan bir eksik çıkar zaten.

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en iyi antivirüs programı fişi çekilmiş bir bilgsayara kurulan antivirüs programıdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar combo fix adlı bir program var onu yükleyin bilgisayarınızı taratın bilgisayarınız taratırken her program kapancak sadece o program açık kalacak ve bilgisiyarınızda tüm virüsler %97 gidecektir eminim vahit beyde doğru söylüyor

mert.yildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diğer anti-virüslerin ne olduğuna bağlı. Yanlış anlaşılmış yazılımlar veya kendini sattırmak isteyen bir anti-virüs 50 virüs bulabilir. ESET'ten iyisi yok değil, ama ESET'i de yabana atmamak lazım.

FerdiCantemur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En iyisi Kaspersky facebookta 1 milyoon 300 bin den fazla kullanıcı var eset ise 25 bin kişi hayranı var :D

eset kullanıyom sadece Disk C taratıyom 1 saat 40 dk bide disk D var o da 2 saat

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ücretsiz: Comodo internet security premium / microsoft security essentials
ücretli: Norton 2013 internet security / kaspersky 2013 internet security

gerisi de fasa fisodur

S

SDN Anonim 291487

SDN Okuru
Norton İnternet Security 2013 ve Kaspersky İnternet Security 2013.Nokta :D

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar Kaspersky nin sitesi geçenlerde haclandi.şuan için tercih etmek pek sağlıklı değil.Bu bilgiyi vatan bilgisayar satış yetkilisinden aldım.

O çok önce oldu hatta SDN de haberi yapılmıştı baya kayıp yaşamıştı kullanıcı olarak, Daha kendini koruyamıyor bizi nasıl koruyacak diye ,sanırım Amerika kıtasında bir yerdi Brezilyadaki mi bilmiyorum oralardan bir yerlerden bir sunucusu Hacklenmişti.