Chrome Kurarken Hata - 0xffffffff

Bu konuyu okuyanlar

fallawake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün google chrome silip tekrar kurmak istedim. Pc den tarayıcıyı kaldırdım fakat tekrar kuramadım. Program kurulumu ilerken fotoğraftaki gibi bir hata veriyor ve kurulum iptal oluyor. Nette bununla ilgili bir bilgide bulamadım. Yardımcı olabilicek varsa memnuniyetle bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2ju006.jpg

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bende bilinmiyen yükleyici hatası alıyorum silip tekrar kuracaktım

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Arkadaşlar bugün google chrome silip tekrar kurmak istedim. Pc den tarayıcıyı kaldırdım fakat tekrar kuramadım. Program kurulumu ilerken fotoğraftaki gibi bir hata veriyor ve kurulum iptal oluyor. Nette bununla ilgili bir bilgide bulamadım. Yardımcı olabilicek varsa memnuniyetle bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2ju006.jpg

Web installer değilde normal setup dosyasını kurmayı dene.

fallawake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlginiz için çok teşekkür ederim ama iki yöntem ile de sonuca ulaşamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bn chromu kurmayı buldum sadece yapacağınızı anlatıyorum dikkatlice okuyup dediklerimi yapın.........bilgisayarım dosyasına giriyoruzz......sonra''c'' dosyasını açıyoruz......sonra windows dosyasına tıklıyoruz.......DAHA Sonra ''system32''dosyasına tıklıyoruzz.....DAHA Daha sonra drivers dosyasına tıklıyoruz........ Çok daha sonra ''etc'' dosyasına tıklıyoruz........ Çoook sonra içindeki ''host'' dosyasına çift tıklayarak notped yani not defterine tıklıyoruz.......ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK Daha sonra da içindeki bütün bilgisayar tarafından yasaklanmış olan dosyaları siliyoruz .... Sonrada ''x'' olan kapatma tuşuna basıyoruz ve kaydediyoruz......GERİYE Tek birşey kalıyor google yi açıp google chromu kur yazıp kuruyoruzz .....EĞER Size yardım edebildiysem ne mutlu bana kendinize ii bakınn......