Firefox ile yasaklı site sorununa son

Bu konuyu okuyanlar

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
yasaklı site görmeyeli seneler oldu :)

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hotspot Shield ile de yasaklı hertürlü siteye giriş yapabilirsiniz.

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=255695]tolga.ua[/MENTION] bendde [MENTION=43262]HARBİKIZ[/MENTION] a katılıyorum çok kastırıyor bazen wireelesi bile görmediği oluyor sıkıntı yaratıyor

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
demonoid.me sitesine giremiyorum arkadaşlar bilginiz varmı. hotspot shiled ta işe yaramıyor.

recep78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bundan önce hotspot shield kullanıyordum, ama bu eklentiyi kullanmak daha iyi sanki, daha hızlı, tavsiye ederim, emeği geçene teşekkürler.
istediğiniz sayfayı (google, shiftdelete vb...) bu proxy dışında tutabiliyorsunuz bu da çok önemli bir özellik.

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
bundan önce hotspot shield kullanıyordum, ama bu eklentiyi kullanmak daha iyi sanki, daha hızlı, tavsiye ederim, emeği geçene teşekkürler.
istediğiniz sayfayı (google, shiftdelete vb...) bu proxy dışında tutabiliyorsunuz bu da çok önemli bir özellik.
rica ederim keyfini sürün.......

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Bugün ben de denedim, çalışmıyor. XStarting yazıyor sonrada bi uyarı çıkıyor başarısız oldu filan, orasını tam okuyamadım bir daha okuyacak iken ekrandan kayboldu.

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15

Normalde Hotspot Shield kullanıyorum zaten, Firefox eklentisi olarak bu eklentileri kullanmak daha pratik mi diye bakmak istedim, ilki zaten çalışmadı, sizi verdiğiniz de pratik değil, direk yer imlerimden adrese tıklayınca açmıyor, illa kendi bölümüne linki yazmak zorundayım, zaten yavaş çalışıyor, bu açıdan HSS daha iyi.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Normalde Hotspot Shield kullanıyorum zaten, Firefox eklentisi olarak bu eklentileri kullanmak daha pratik mi diye bakmak istedim, ilki zaten çalışmadı, sizi verdiğiniz de pratik değil, direk yer imlerimden adrese tıklayınca açmıyor, illa kendi bölümüne linki yazmak zorundayım, zaten yavaş çalışıyor, bu açıdan HSS daha iyi.

Ben zaten pek kullanma gereği görmüyorum. DNS değiştim sadece öyle idare ediyorum. Hangi siteler için gerekli ki bu hotspot. Bir kere kullandım her yerinde reklam vardı şimdi de öylemi?

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
milyonlarca kişi kullanıyor, sorun yok...

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Ben zaten pek kullanma gereği görmüyorum. DNS değiştim sadece öyle idare ediyorum. Hangi siteler için gerekli ki bu hotspot. Bir kere kullandım her yerinde reklam vardı şimdi de öylemi?

youtube da bile bazen gerekiyor, dns çare değil, misal bir video açıyorsun o video bu ülkeden gösterilmiyor, hotspot ona çare ama o da herşeye çare değil, misal BBC iplayer diye bi uygulaması var, sadece United Kindgom'a yayın yapıyor, beni orada gibi gösterebilecek bedava bir proxy arıyorum, kullanışlı ve pratik olsun istiyorum o yüzden bunları denedim ama bu çalışmadı.

milyonlarca kişi kullanıyor, sorun yok...

Milyonlarca kişi kullanıyor sorun yok demişsiniz, binlerce insanda da sorun var aynen benim gibi kullanamıyor, Google'da araştırdım sorun yok değil, hem yavaş, hem bazen bağlanmıyor, ya da geç bağlanıyor, bana problemsiz bir proxy lazım, herhangi bir proxy de olmuyor dediğim gibi ingilterede çalışan biri lazım, bu proxy nerde çalışıyor o da belli değil.

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Şimdi bir daha denedim hatta o starting yazısı devam ediyor,yine de Teşekkür ederim, tek sorun bende çalışmadı.

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
Arkadaşlar sorunsuz çalışıyor ve süper hızlı......

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Mozilla Firefox'daki EL KORUMA AYARLARI'NI nasıl kaldırıcam Lütfen Söyleyin...:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
-Ya bu "Hotspot Shield" önerenleri Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Yükledim, sonra firefox eklentileri ile sorunu çok daha hızlı kolay çözdüm. Hotspot Shield sileyim dedim, sildim pc başlatacaktım bi daha açılmadı. Telefondan ekşi ve diğer sitelerden yorumlara baktım. Birde ne göreyim nalet olsun. Aman dikkat. Ha yüklediniz mi, ilk iş ayrı bir sürücüye yedekleme yapın. % 75 çökertir. Araştırın sonra benim gibi "yandım Allah" demeyin!

Son mesajlar