Telefon sd kartı görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

c0c41n3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon sd kartı görmüyor pc ye taktım pc gördü biçimlendirme yapıp telefona tekrar taktım ama sonuç degişmedi yardımınız lazım sorun nedir ?

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
telefonun bataryasını çıkartıp 30 sn bekle tekrar tak dene olmadı telefonada format at sd kartlar nedensiz bozulabiliyor farklı telefonlarda birkaçkez oldu bende

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
büyük ihtimal kart yuvası oksitlenmiş/kirlenmiş olabilir...kulak çubuğuna dökeceğin 1-2 damla alkol ile silip tekrar denemeni öneririm.

_Tatarbeyi_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yukarıdaki önerilere ilâveten; telefonun o kapasitedeki kartı görmüyor olabilir!:bored: Bir alt kapasitelisini tak bakalım görecek mi? :blushing: :yes:

post34

Doçent
Reaksiyon puanı
37
Bazı telefonlar ise bilgisayarında yaptığın biçimlendirmeyi desteklemez ve kartı görmez, telefondan biçimlendirip öyle dene.. nitekim corby 2 de başıma geldi:rolleyes:

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
başka bir telefona takıp baktınmı? belki telefon o kartı kabul etmiyordur...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumda sd card biçimlendirilsin mi dedi ben yanlışlıkla BİÇİMLENDİR butonuna bastım ve telefonumdaki dosyalarım resim müzik herşey silindi artık telefonum sd kartı görmüyor.samsung servisine sordum ve sd kartımın artık kullanılamaycağını söyledi.belki bilgisayardan biçimlendire bilme şansım var ama bilgisayara takıp biçimlendir dediğimde disktekilerin hepsi silinecek diyince korktum.?sizce ne yapmalıyım?yeni bir hafıza kartı mı almalıyım

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
telefonumda sd card biçimlendirilsin mi dedi ben yanlışlıkla BİÇİMLENDİR butonuna bastım ve telefonumdaki dosyalarım resim müzik herşey silindi artık telefonum sd kartı görmüyor.samsung servisine sordum ve sd kartımın artık kullanılamaycağını söyledi.belki bilgisayardan biçimlendire bilme şansım var ama bilgisayara takıp biçimlendir dediğimde disktekilerin hepsi silinecek diyince korktum.?sizce ne yapmalıyım?yeni bir hafıza kartı mı almalıyım

zaman zaman bu tur sorunlar olabiliyor,3 hafiza karti eskittim,telefon karti tanimasa bile bilgisayarda tam format yap ve tekrar telefonda dene,zaman zaman okumama gibi sorunlar oluyorsa karti yedekle mutlaka,omrunun bittigini veya yakinda bitecegini anlayabilirsin,kendine markali bir bellek karti al,ozellikle samsung bellek kartlari cok iyi,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun oldu ben telefoncuya gittim 2 dakikada yaptı parada almadı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım sd kart telefondada bılgısayarda da gozukmuyor sorun tamamen kartta ıcınde onemlı bılgılerım var.. yapılacak bır sey var mı ?

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kartında sorun olabilir bende de aynı sorun vardı yeni kart aldın düzeldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon da görmüyor hafıza kartını çözüm lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum corby hafıza kartımı takıyorum okumuyo çıkartınca ise çok sıcak oluyor napmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Corby 2 İlk başta hafıza kartını gördü bilgisayara taktım telefonu şarkı attım ilkinde hata verdi sadece 3ünü atabildi sonra çıkarttım 10 dk sonra tekrar denedim bu sefer hiç birini atamadı ve telefon kapandı Telefon açıldığında hafıza kartını ne bilgisayar ne de pc görmüyor Telefondan hafıza kartını çıkardığımda hafıza kartı çıkartıldı diyor fakat hafıza kartına ulaşamıyorum Telefon henüz 2 haftalık kirlenme tozlanma olacağını sanmıyorum Bu olay 2inci kez oluyor şu anda servise götürmeyi planlıyorum ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya merhaba ben eda arkadasıma hafıza kartımı verdim ve acayip pişman oldum vermez olaydım sizin anlicanız hiç bir telefon okumuyor benim telefonum zaten okumuyor ne yani üzeridneki yazıalr da silinmiş ACİL yardım edin :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya Arkadaşlar bende blackberry Bold var hafıza kartını okumuyor okurkende Msd hatasımı ne veriyordu nedir bunun çaresi ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim hattımı telefon engelliyor telefon açlır açılmaz sim kartının üzerinde çarpı işareti çıkıyor S3 yardım edin

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bende de bi farklısı oldu SD kart durduk yere bozulmuş. Video atıyorum attığım videonun yarısını açıyor. Gerisine hata veriyor. Resim attığımda resimler kırık hale geliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teleefonda sd kartı çıkarıldı diyor ne yapmam lazım yardım edın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonum suya düştü ve sonra hafıza kartını okumuyor yardım edin lütfennnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şarkılara falan girince takılı sd kart yok dio bende bataryayı cıkardım 1 saat kadar bekledim kart okuma yerini temizledim telefonu kac kere acıp kapattım ama olmadı fakat o sd kartını bilgisayara takınca okuyo 400 liralık telefona 500 liralık bakım yaptırdım keske onları birleştirseydim bi 100 lira daha koyar guzel bi telefon alırdım ne biliyim ben boyle oldugunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:benimde oldu başka hafıza kartı denedim yine olmadı bilgisayara taktım oldu içindekileri silip yine denedim olmuyor ne yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim galaxy mini'mi 4.2.1 androıd e yukselttım. suya dusmedi ama kartı okumuyor baska kart taktım gine olmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum nokia lumia 720 benimde sim kartim telefonumda acmiyor fakat bilgisayarda aciyor bilgisayardan resim falan sd karta indirdim fakat telefonda acmiyor ne yapmaliyim yardim edin lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
suan kafayı yemek uzereyım başka telefondan sım gozukuyo Nokıa Lumıa 720 nasıl bı telefonmuş yaa onda gormuo bı halt yapılmıo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:benım tel samsung s7230e bi ara sarz entegresi yandı yaptırdım simdide hafıza kartı okumuyor biçimlendiriyorum basarısız diiyo bi yardım edın arkadaslar