Chrome'de Açılışta 2 Sekme Aynı Anda Açılıyor ? [ Çözüldü ]

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Fotoda göründüğü gibi arkadaşlar çözümü nedir bunun :huh:

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
İki tane Ana sayfa belirtmişsin galiba?

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaşlar aynı problem bende var. fakat firefoxta oluyor. güncelleme yapttıktan sonra başıma geldi. bir sekmede açılış sayfam, diğer sekmede ise firefox güncel diye iki sekme açılıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sağda yıldız simgesi yanında üsst üste üç çizgi simgesine tıkla başlangıçta seçeneğine tıkla ek olarak açılan o aptal sitenin kalıntısını x işeretine basarak sil işlem bu kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\fmldbpodplgidjdadochelkgmoadllgf\1.0_0 bunun içinde background diye bi js var onu sag click düzenle yaptığında orada first run tagının altında açılan siteleri silerek düzenleyenbilirsin alternatif olarak kolay gelsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede 3 sekme açılıyor 2 tane google 1 tane facebook chrome ayarlarından yaptım yinede aynı ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı bndede oluo google facebook google şeklinde yardımmmmmm :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok teşekkürler. Ama sinir bozucu idi. ŞİMDİ DÜZELDİ

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Bir Sorum Var Lütfen Yardımcı Olun ... Ben /herzaman/ google chrome / açmasını istedim ve tıkladım bu şekilde yaptım . tablette her zaman chrome yi açıyor ancak ben bunu taraycı yapmak istiyorum yardım edin ne zaman FACEBOOK tan bağlanmaya çalışsam Chrome çıkıyor ve bağlanamıyorum help :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar google chorome girin sağ üst taraftaki ayarlar sekmesine girin ve oradaki internet seçeneklerine girin orada iki tane google chorome yazar bir tanesini silin ve uygula deyin sonra herşeyi kapatıp masaüstüne gelin ve google chorome şimdi girin .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çözüldü:::

Ilk önce ayarlara gelin belirli bir sayfayi aç a basin orada 2 tane olur istediğinizi silin sonra bitti ye basin olacaktir iyi günler...:d