Şarj olurken çok ısınıyor

Bu konuyu okuyanlar

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar telefonu şarja takıyorum 5 - 10 dk geçiyor ateş gibi oluyor patlayacak diye korkuyorum normal bişeymi bu farklı 2 telefondada denedim yine aynı acaba şarj adaptöründemi sorun var

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
modeli nedir yazmamışsınız ama sarj aletini orjinal kullanıyorsanız ve bu sorun varsa o telefonu bir uzmanın görmesinde fayda var

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar telefonu şarja takıyorum 5 - 10 dk geçiyor ateş gibi oluyor patlayacak diye korkuyorum normal bişeymi bu farklı 2 telefondada denedim yine aynı acaba şarj adaptöründemi sorun var

Modeli ne dostum cihazın ve nemli bi ortamdamısın vee yaz geldi 40 derece sıcaklık var

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
modeli nedir yazmamışsınız ama sarj aletini orjinal kullanıyorsanız ve bu sorun varsa o telefonu bir uzmanın görmesinde fayda var

modeli galaxy ace s5830i şarj aletide orjinal

Modeli ne dostum cihazın ve nemli bi ortamdamısın vee yaz geldi 40 derece sıcaklık var

model s5830i 5 ay öncede ısnıyordu s plusa takıncada ısınıyor elektrik tesisatındamı sorun var diye baska bir evdede denedim yine aynı ?

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
hayır kullanmıyorum
Aşırı ısınma mı var kaç derece oluyor ki onu da yazın anlaşılır. Hem yaz ayları hem telefonun kendi ısısı, bir de şarj olurken bataryanın ısınması eklenince öyle olması normal olur bence.

thepaus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aşırı ısınma mı var kaç derece oluyor ki onu da yazın anlaşılır. Hem yaz ayları hem telefonun kendi ısısı, bir de şarj olurken bataryanın ısınması eklenince öyle olması normal olur bence.

41 derece gördüm en fazla sizinkide böylemi normalmidir bu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg p 990 sarjda çok ısınıyor şarj aleti orjinal nedeni nedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar sakin olun, bu tür cihazlarda en az 1500 mah batarya var ve güçlü cihazlar, şarj olurken arka plan uygulamaları da çalışmaya devam ediyor, onların cpu sıcaklığına ve dolayısıyla batarya sıcaklığına da etkisi var, e bir de şarj olurken ki sıcaklık artışını hesaba katarsak gayet normal bu sıcaklıklar ki 41 derece hiçbirşey :D Benim Galaxy S 2 52 dereceyi görüyor ve kıştayız ;)

__Toprak__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sakin olun, bu tür cihazlarda en az 1500 mah batarya var ve güçlü cihazlar, şarj olurken arka plan uygulamaları da çalışmaya devam ediyor, onların cpu sıcaklığına ve dolayısıyla batarya sıcaklığına da etkisi var, e bir de şarj olurkenki sıcaklık artışını hesaba katarsak gayet normal bu sıcaklıklar ki 41 derece hiçbirşey :D Benim Galaxy S 2 52 dereceyi görüyor ve kıştayız düşünün ;)

Not: Misal şuanda şarjda ve 46 derece sıcaklığı var bataryanın :biggrin::blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S4 kullanıyorum. telim suanda sarjda ve bana mermi atıyo o kadar sıcak :)))) oluruna bıraktım. oda hamam gibi oldu o kadar yani :)))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S4 kullanıyorum bende telefonda şarjdayken aşırı bi ısınma yok kullanmassan biraz ısınıyo sadece ama benim şarj cihazı çok fazla ısınıyo elinizde uzun süre tutamıyosunuz yanıyo eliniz o derece şarj cihazi orjinal ama sorun falanmı var acaba :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg l7 model teleffonum şarz ederken 40 derce cıvarına ısınıyor...sizce doğal mp????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkaaşlar benim telefonum 2 günde 3 orjinal bir çakma sarj cihazı bozdu aşırı ısınıyor bi bakıyorum bozulmuş şarj aleti dayanmıyor tlf cu bile ilk defa rast gelmiş böyle olaya neden olabilir ?

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
şarj entegresi arızalı olabilir. usb girişi sıvılı (oksitli) olabilir. şarj aleti arızalı olabilir. servise yolla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum sarj olurken kapatıyorum gene ısınıryor ne yapmalıyım

furkan27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sotun bendede var s3 mini full yanıyorz aleti :thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki 55 dereeceyi gördü bu da normal olamaz herhalde sorun neyden kaynaklıdır....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen bu konuda bi fikri olan varmı şarj aleti ericek patlicak gibi çok ısınıyor birde orjinal şarj aleti bnce bnim tablet de sorun oldugunu düşünüyorum ama kullanınca pil 6 saat dayanıyor ):

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şarj aletinden birden bire puf diye ses geldi bir baktım şarj aletine elektirik gitmiyo sebebi nedir sizce bile cevap versin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s5 kulanıyorum terefon sarj olurken ısınma var ama cok sıcak ondan mı yoksa terfonda soyunmu var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lumia 520 var telefon şarj olurken çok ısınıyor sıvı temaslı oksitlenmeyi hallettik sorun bataryada mıdır yarsım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben s3 neo kullanıyorum şarj olurken aşırı derecede ısınıyo ve telefonu alalı 4 hafta oldu 2 gündür bu sorunla karşılaştım ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar yeni general mobile diskovery 2 aldım 8 saat şarj olması gerekiyor takalı 1 saat oldu şarj cihazı aşırı ısındı 8 saatte priz patlar galiba ne yapmalıyım sizce..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonum galaxy ace 5830 sarja koyuyorum hiçbir şey yapmadan uğraşmadan ısınıyor sarjdan cıkarttığımda hiç sarj almamış oluyor sizce ne yapalıyım ?