Tivibu mu geri veremiyorum yardım edecek varmı ?

Bu konuyu okuyanlar

bulentster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
27 mayıs ta ilk 2 ay deneme ev paketi olarak tivibu bağlandı evime ben 1 ay sonra iade etmek istedim çünkü internet hattımı yavaşlattı ve aradığımda kendiniz getirin dendi . Ama gittiğim ttnet bayileri yetkileri olduğu halde almak istemediler en son gittiğim isterseniz şikayet edin ama almıycaz dedi.Hafte içi çalıştığım için cumartesi vermek zorundayım ve almıyorlar müşteri hizmetleri almak zorundalar diyor ... Yani tam bir komedi Bana yardımcı olacak kimse bulamıyorum.
Nasıl böyle bir hizmet olur anlamadım

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
btk ya şikayet etsen şikayet var.coma yaz şikayetlerini bak neler oluyor

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ya orda begenmezseniz iade edin diyolar ama turkiyede tek bir kisi bile iade etmeye basarmis olmasi pek muhtemel degil bence :p
ben de demistim bi ara bedava deniyim diye ama :p vazgecmistim cunku zaten bedava degil. kullandigin ucreti odeyerek iptal edebiliyosun. ki bundan cezali fatura odeyen cok kisi gordum. adamlar faturayi gorunca sinir krizine girenleri taniyorum :D
iade alirlar kapatirsinda ttneti de tvbuyu da da bi miktar ucret alicaklardir :p
beles olmaz ondan uzatiyo olabilirler :D

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Beni aradılar 3-5 kez en sonunda açtım kız anlattı anlattı istemiyorum dedim, tekrar anlattım istemiyorum dedim aşırı ısrarından sonra ok tamam dedim sonra 1 hafta sonra kurulum için aradılar dedim vazgeçtim ok dediler almadım:)

duff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilgin için teşekkürler .Tam olarak nereye şikayet edeceğim açar mısın biraz

http://www.sikayetvar.com/sikayetyaz/yeni/
bu sayfaya gir.
"Şikayetçi olduğunuz firma: Türk Telekom" yaz.
"Katagori Seçiniz: Web TV" seç.
"Konu Seçiniz: Diğer" olarak belirledikten sonra
"Şikayet Başlığını" ve ilgili "Şikayet Metni"ni yazıp "Üye Değilseniz Üye Olun" kısmındaki bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak şikayet başlığını açabilirsin. En geç 48 saat içinde geri dönüş yaparlar.

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTnetten bi cacık olmaz ayıp valla. En iyisi Allah'a havale et. :D

bulentster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

http://www.sikayetvar.com/sikayetyaz/yeni/
bu sayfaya gir.
"Şikayetçi olduğunuz firma: Türk Telekom" yaz.
"Katagori Seçiniz: Web TV" seç.
"Konu Seçiniz: Diğer" olarak belirledikten sonra
"Şikayet Başlığını" ve ilgili "Şikayet Metni"ni yazıp "Üye Değilseniz Üye Olun" kısmındaki bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak şikayet başlığını açabilirsin. En geç 48 saat içinde geri dönüş yaparlar.

Aynen şikayetimi oluşturdum bakalım sonuç çıkacak mı?

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
kutuyu cami avlusuna bırak. :D

şikayet sitesi işe yaramazsa tüketici hakem heyetine git. :yes:

duff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnetten bi cacık olmaz ayıp valla. En iyisi Allah'a havale et. :D
Havale etmekle çözülse keşke :D
Hazır siz bunu demişken aklıma geldi. Bir iki ay önce modemimle ilgili bir sorunum vardı. TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Bi abla çıktı karşıma;

abla: Buyrun size nasıl yardımcı olabilirim?
ben: Modemle ilgili bir sorun var galiba bozuk.
abla: Modem bozuk değildir, sizin bilgisayar arızalıdır. Diyip yüzüme kapatmıştı. :blink:

Daha sonra aradan 1 - 2 hafta daha geçti geri dönüş yaptılardı ama sorunu çözmüştüm :lol:

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Tivibu bağlantınızdan 3 Mbps sömürüyor.

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Havale etmekle çözülse keşke :D
Hazır siz bunu demişken aklıma geldi. Bir iki ay önce modemimle ilgili bir sorunum vardı. TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Bi abla çıktı karşıma;

abla: Buyrun size nasıl yardımcı olabilirim?
ben: Modemle ilgili bir sorun var galiba bozuk.
abla: Modem bozuk değildir, sizin bilgisayar arızalıdır. Diyip yüzüme kapatmıştı. :blink:

Daha sonra aradan 1 - 2 hafta daha geçti geri dönüş yaptılardı ama sorunu çözmüştüm :lol:

Öyle terbiyesizlikleride vardır, fakat ifade özgürlüğünüde kullan yani ;) Sonucta bi müşteri menmuniyetleri varmısya işte onlara küfür ile cevap verdinmi, nasıl menmun oldugunu anlıyorlar :D

Megaohm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tivibu ve istediğin TTnet hizmetinden tek tıklama ile kurtulursun..Bunun için TTNet online hizmetleri kullanmalısınız ve "tek şifre site üyeliği" almalısınız ondan sonra istersen hiç bir yere tlf etmeden tek tıklama ile tüm hizmetlerini iptal et..Sayfaya "tek şifre" ile üyelik sistemi ile girenler göreceklerdir ki..İster paket değişikliği,ister tamamen vazgeçme tüm seçenekleri mevcuttur..

Bu yazdıklarım için lütfen İngiliz sermayeli,arap makyajlı,Türk isimli kurumu savunduğum anlamını çıkarmayın..Yazdıklarım sadece bilgi amaçlıdır..

bulentster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tivibu ve istediğin TTnet hizmetinden tek tıklama ile kurtulursun..Bunun için TTNet online hizmetleri kullanmalısınız ve "tek şifre site üyeliği" almalısınız ondan sonra istersen hiç bir yere tlf etmeden tek tıklama ile tüm hizmetlerini iptal et..Sayfaya "tek şifre" ile üyelik sistemi ile girenler göreceklerdir ki..İster paket değişikliği,ister tamamen vazgeçme tüm seçenekleri mevcuttur..

Bu yazdıklarım için lütfen İngiliz sermayeli,arap makyajlı,Türk isimli kurumu savunduğum anlamını çıkarmayın..Yazdıklarım sadece bilgi amaçlıdır..
lütfen yanlış bilgi verme tek şifrem var oradan girdim hiç birşey iptal edilmiyor tivibu yu alıp onların istediği yere götürmezsen kurtulma imkanın sıfır.Tt net yetkilisi şikayetim için beni aradı açıklama yaptı fakat çözüm yolu önermiyor .Teslim almayan bayii adını verdim hakkında işlem yapacaklarını söylediler fakat benim sorunumun çözümüyle ilgili bir gelişme yok Hafta içi işte çalıştığım için istedikleri yere götüremiyorum bakalım sonuç ne olacak...

Megaohm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen yanlış bilgi verme tek şifrem var oradan girdim hiç birşey iptal edilmiyor tivibu yu alıp onların istediği yere götürmezsen kurtulma imkanın sıfır.Tt net yetkilisi şikayetim için beni aradı açıklama yaptı fakat çözüm yolu önermiyor .Teslim almayan bayii adını verdim hakkında işlem yapacaklarını söylediler fakat benim sorunumun çözümüyle ilgili bir gelişme yok Hafta içi işte çalıştığım için istedikleri yere götüremiyorum bakalım sonuç ne olacak...

Peki arkadaşım o zaman yanlış anlaşılma var,ben Tivibu web paketini online hizmet bölümünden almıştım, kullanmaya pek fırsatım olmadığından 3 ay kadar sonra vazgeçtim ve tek tıklama ile aynı gün iptal edildi..Siz bayii falan diyorsunuz,orasını bilemem..

DeadKnight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tivibu hizmetine ait cihazları (modem ve set up box) TTOfislerin iade almaya yetkileri var. Fakat ay sonu geldiğinde o ofise/bayiye ait iş dökümü çıkarıldığı zaman TTNET tarafından iade aldığı cihazlar yani kapatmalar bayinin hanesine eksi puan olarak yazılıyor. Bayilerin ve ofislerin iade cihaz almak istememesi, iptal işlemini yapamadıklarını söylemesi tamamen bu duruma bağlıdır. Bu durumun en basit çözümü ise cihazları en yakın Telekom Müdürlüğüne götürüp teslim etmektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne teslim edecem gelsin alsın bana ne dersen sorun çözülür kardeş ben öyle yaptım modem bedavaya kaldı internet eski fşyattan devam ediyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence böyle şeylerle ugraşmayın almayacaksan niye bagliyon bedavada olsa kullanmıcen şeyi baglama bence tvubu süper bi sistem ve çok memunum hiz problemi fazla yok ha innternetten izlemişin tv ha televziyona baglamısın cünkü internetten izledigin filimden kat kat aşagısı kota gidiyor geri verme konusun gelirsek beyenmeseniz fatura gelmemsi için abonelinizi müsteri hizmetlerinden durduruyorsunuz ve fatura gelme riski olmuyor istedigin ttnet bayisine giderek cihazi teslim ediyon yanliz ttnet bayisi olması gerek siradan bi yer degil bunu dikkate almaliyiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ofisler ısrarla alamayız diyor.müdürlüğe gidip teslim etmen veya ofiste müşteri hizmetlerini arayıp oradaki görevli ile görüşmen lehine olacaktır.