Winrar Şifre Kırma !!!

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Merhaba arkadaşlar.Torrentten bir dosya indirdim.Şifreli çıktı.Şifreyi öğrenmek için bir sitenin linkini not defterine yazıp koymuşlar dosyanın içine.O siteye girincede ne olduğu belirsiz %99 ihtimal bilgisayara virüs bulaştırmaya çalışan bir site.Şifreyi öğrenemedim bir türlü.Rarda duruyor dosya.Bu şifreyi nasıl öğrenebilirim? Nasıl kırabilirim ? Bir çözümü var mı ? Google'da biraz araştırdım ama kayda değer bir sonuç bulamadım...:hammer:

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Aynısı banada oldu.

Ne mi yaptım tabiikide küfür yağmuru.

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar.Torrentten bir dosya indirdim.Şifreli çıktı.Şifreyi öğrenmek için bir sitenin linkini not defterine yazıp koymuşlar dosyanın içine.O siteye girincede ne olduğu belirsiz %99 ihtimal bilgisayara virüs bulaştırmaya çalışan bir site.Şifreyi öğrenemedim bir türlü.Rarda duruyor dosya.Bu şifreyi nasıl öğrenebilirim? Nasıl kırabilirim ? Bir çözümü var mı ? Google'da biraz araştırdım ama kayda değer bir sonuç bulamadım...:hammer:
enteresan

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
@El Padrino
Dayım Çilingir buda numarası 0 555 555 ** 55 :D :D
Peder 1 saat müsade senin için sorunsuz çalışan winrar şifresi kıran program bulucam :yes:​

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
programlar var ama superbilgisayarin yoksa oyle 1-2 cekirdekli 1.5ghz islemcilerin kirmasi yuzyillar surer :p

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
@El Padrino
Dayım Çilingir buda numarası 0 555 555 ** 55 :D :D
Peder 1 saat müsade senin için sorunsuz çalışan winrar şifresi kıran program bulucam :yes:​

Eyvallah yiğenim sağolasın :) Bende araştırdım biraz (bu arada google da arama yapmada üzerime yoktur, aradığım herşeyi bulabilirim) ancak çok program var ama gerçekten işe yarar bir program bulamadım maalasef.Sende çok yorma kendini.Bulamazsak sağlık olsun.Tekrar indiririm.

programlar var ama superbilgisayarin yoksa oyle 1-2 cekirdekli 1.5ghz islemcilerin kirmasi yuzyillar surer :p

Süper bir bilgisayarım yok maalasef.4 çekirdekli 4,4 ghz lık, 4 gb DDR3 ram li güzel bir sistemim var.Her programın altından kalkacağına inanıyorum.Senin bildiğin program varsa söyle hemen.Çalışmalara başlayalım... :)

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
dosya adını google a yazınca çıkıyor bazen :D
mesela googleda elpadrino.rar şeklince arayınca herhangi bi yerde açıkta yazılmışsa bulabilirsin :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Hiç kırmaya uğraşma, bu dosyalar tahmin ettiğinz gibi, virüs, ve zararlı yazılım yüklemek içn veya para koparmak için torrent sitelerine konuyor. şifre de çok kısa değilse hiç bir program kıramaz, yıllar sürer, kırsan dahi içindeki dosyanın sağlam olduğu garanti mi? sahte çıkma ihtimali de yüksek. en mantıklısı şifresiz başka bir dosya indir.

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Öyle birşey yok. RAR şifresi kıran brute-force programlarıda şifre uzunluğuna göre günler haftalar aylar sürer..
Senin indirdiğin rar'ın içindekide istediğin dosya değildir büyük ihtimal yada virüslüdür.

En iyisi rarın ismini google'a yaz. (xx.rar password şeklinde)
Bulamazsan başka yerden indir.

configure

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En kolayı tekrar indirmek. Bulabilirsen dosya paylaşım sitelerinden,forumlardan falan bul. Torrent ile uğraşma. Hem forumlarda .rar dosyasının şifreside yazar :)

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Hem torrent hem de şifreli ise "sahte"dir o.

Şifreyi bulsan da rar'dan çıkanlar pek işine yaramaz.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Zaten ilk inen dosyayı rardan çıkardım.Sonra içinden aynısı bir daha çıktı.Onuda tekrar çıkardım.Yine aynısı içinden çıktı.Onuda çıkarmak isteyince şifre istedi.Onun yanında da şifreyi öğnmek için yapmam gerekenlerin yazılı olduğu bir metin dosyası vardı.Bir site linki yazılıydı.Onu kopyalayıp tarayıcıma yapıştırmam gerekiyormuş.Ben virüsten falan korkmadığım için girdim siteye.Arka planı siyah klasik virüs yuvası bir site.İçinde dolaştım biraz.Yönergeleri izledim.Ama karşıma saçma saçma şeyler çıkıp durdu.Yani ne yaparsam yapayım şifre falan çıkmadı karşıma.Bende kapattım.Büyük ihtimal virüs bulaşmıştır zaten ama 2 dakikalık işi var benim için:biggrin:

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Gönderdiği siteyi versene bakalım ne sitesiymiş. :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
o text dosyasının linkini ver bir deneyelim indirmeyi istersen? :) @ El Padrino
şifreyi kırmak çok zaman alır en iyisi tekrar indirmek :)

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
4 çekirdekle olmaz. :D Brute-force 'un altından değil 4, 8 çekirdekte olsa kalkamaz. :)
Belki bir kuantum bilgisayarımız olsa, işimizi görebilirdi. :D :D
Ben diyim, boşuna program aramayın. :D
Hele bir de şifrede *, -, _ falan varsa, aboooooovvv. :D

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
rar ismini tamamen kopyala google'a yapıştır mutlaka bi şifre bulursun bu yöntemel çok şifre buldum :)

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155

hocam o tür siteleri biliyorum.
anket doldurma siteleri olarak geçiyor ama para verip anket dolduruyorsun.
sonra download'a hak kazanıp şifreyi indiriyorsun.
şifreyi yazıp dosyayı açıyorsun ve sahte olduğunu görüyorsun.
bir keresinde bir film indirmişti bizim arkadaş, parayı vermiş ve içinden şu video çıkmış :D
[video=youtube;oHg5SJYRHA0]http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0[/video]

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
hocam o tür siteleri biliyorum.
anket doldurma siteleri olarak geçiyor ama para verip anket dolduruyorsun.
sonra download'a hak kazanıp şifreyi indiriyorsun.
şifreyi yazıp dosyayı açıyorsun ve sahte olduğunu görüyorsun.
bir keresinde bir film indirmişti bizim arkadaş, parayı vermiş ve içinden şu video çıkmış :D
[video=youtube;oHg5SJYRHA0]http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0[/video]

Amacım bu videoyaya ulaşmaktı zaten :D :D

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
ben bir kac ay once böyle bir şey ile karşılaşmıştım.. bir program indirmiştim tam hatirlamiyorum sabahtan aksama kadar acık kalmişti sonra tahmini bir şifre vermişti denemiştim olmuştu ismni tam hatırlamiyorum evdekı pc de idi ama aksam firsatım olursa bakarim.

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
valla benimde bi yil kadar once isim dusmustu ama program iki guna cik kaldi sifre filan bulamadi tabi bilgisayari da full guc calistiriyo.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
ZIP olsa neyse de uzun RAR şifrelerini kırmak standart bir bilgisayar ile imkansız gibi bir şey.
İyi bir NVidia ekran kartın varsa RAR Password Unlocker kullan. Ayrıca bir kaç bilgisayar ile denersen sonuca daha çok yaklaşırsın.

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=15367]El Padrino[/MENTION] verdiğin görevi layığı ile yerine getiremedim Baba :unsure:

knoxemre1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu aynı msn şifresi kırmak için çırpınmaya benzer :) Kıramazsınız, öyle ulu ortada da şifre kırma programı bulmaya çalışmak hayalcilik.

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Denedinmi bilmiyorum ama rar ın ismini googe dan aratınca bulunabiliyor.İndirdigim siteyi unutunca:) bu yöntemle buldugum olmuştu tabi her zaman yemiyor:D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Dosyanın içindeki Metin dosyasında belirtilen site linki bu arkadaşlar;

http://passwget.com/get/index.php?file=50023

İyice ilerleyince en sonunda sağlık testi yaptırıp sizden bilgilerinizi öğrenip cep telefonu numaranızı istiyor.Sonrasında test sonuçlarını 4 lira karşılığında size gönderiyor :D Rezillik ya.Bu nasıl bir sistem bu nasıl bir reklam anlayışı.Düpedüz dolandırıcılık :S

Bu arada dosyanın içeriği açılıyor ancak içindeki dosyalara tıklanmıyor.İçinde filmimi buldum 740 mb boyutunda bir film var.Ancak tıklayınca şifre istiyor yine.Nasıl olacak bilmiyorum :S

s3000

Asistan
Reaksiyon puanı
2
dosyanın tam adını google da arat. çoğunlukla aynı paylaşım başka bir sitede şifre açık olarak yayınlanıyordur.