Google Play Sunucu Hatası - Google Play Store 403 Hatası

Bu konuyu okuyanlar

mrtcntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bugün htc desire z (g2) telefonumu rootladım cyanogen mod yükledim yüklerken aksilik olmadı. yanına rom olarak gapps yükledim ama play store çalışmıyor, sunucu hatası veriyor. her şeyi yaptım, dışarıdan farklı versiyonlar denedim, market enabler kurdum, bunları yaparken verileri sildim ama hala hata veriyor. sorun nedir sizce?

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Wipe data/ cache yapmayı dene bir de

mrtcntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam bütün terimlerle bugün tanışıyorum da o dediğnizi nasıl yapabilirim?

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Telefon kapalı iken ses kısma+menü+power tuşlarına basıp recovery modunda açıyoruz. gelen menüden ses +/- tuşuyla wide data/cache seçip menü tuşu ile onaylıyoruz. Üstte wipe data altında da wipe cache var. önce birini sonra da diğerini. ondan sonra da reboot diyoruz. yüklediğin herşey silinecek rom hariç. ondan sonra marketin düzelmesi lazım. benim de başıma gelmişti.

mrtcntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya bu wipe cache partition olanı yaptım ama üstünde wipe cache/factory reset yazıyodu tırstım. sorun olur mu onu da yapayım mı?

mrtcntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
az önce üstündekini de yaptım girdim mail adresimi yine server error dedi. hemen deniyorum

eyvallah halletim :)

preferst

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Önemli değil aynı sorun benim başımı da baya ağrıtmıştı. Hallettiğine sevindim :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
halletmişiniz yardıma gelmiştim :D o değilde bu Cyanogenmod 9 un stabil sürümü ne zaman çıkacak? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
krdşm yardm edn abımın telı bozdm :S:D net paketı bıttı anlamıo 3 gun sonra acılcak paketı...
xperia ray telefonuydu oyun ındırıomdm google plystore den
sonra donma oldu bısı oldu tel kapadm actmm bellek kartı gormuodu bu seferde bellk kart kullanılamıyor die yazı geldi
sonra bende format attm play store market oldu ve gırdım maıl vs yazdım vıfı ile sonrada sunucu hatası dıo gırmıo napcamm yardmmm

UMUTCANS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben yeni bir android kullanıcısıyım htc one v kullanıyorum.yukarıdaki kardeşimin sıkıntısı galiba benim cihazdada var.
google play store dan bi şey indirmeye çalışınca hata hep aynı 403 hatası. bu problemi nasıl çözebilirim. uzman arkadaşların yardımını bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
403 hatasını bende alıyordum sonra hata almaya baslamadan 2 saat once modem ayarlarımı değiştirdiğim aklıma geldi modemimin guvenliğinde cerezlerden koru yapmıstım onu kaldırdım duzeldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
değerli abiler benim tablette play store sunucu hatssı RPC:S-5:AEC-0 hata veriyor yardımlarınızı bekliyorumsaygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa iyi aksamkar benim tablet probook google play storeden oyun yuklemrya giriyorum ücretsizi seciyorum sonra oyunu indir diyorum ancak daha sonra hata diye bir yazi cikiyor tableti alali 2 ay okdu oyun yukleyemedim bana yardimci olur musunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar, bende android ı phone 5 var telefon süper tasarım kalite iyi ama telefonda facebook twitter falan yüklü geldi ben de nasıl yaptım hatırlamıyorum whatsappı yükledim kullanıyorum.. ama bunun dışında google play yüklüyorum açmak istediğimde "kapatmaya zorla" hatası veriyor, instagramı yüklüyorum açıp sign up yapmak istediğimde sürümünüz eskimiş yenisini yükleyin diyor, başka birşey indirmek istediğimde d eböyle.. defalarca kaldırıp tekrar yüklüyorum ama sanırım kafayı yicem yakında.. yukarıdaki verdiğiniz linki indirdim uygulama telefonunuza göre değil dedi.. ne diyorsunuz, yardım edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sunny sn 7005 tablet modelim var androidini güncelledim fakat google play store a girerken sunucu hatası diyor sizce neden ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede sn 7005 tablet pc var fakat yazılım çoktu guncellemeye calışırken sen nasıl güncelledin

Reis Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Teli root ladım play store açılmıyor açınca kapanıyor ne yapabilirim ?

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
roma göre doğru gapps indirin 4.2.2 nin ayrı 4.2.1 nin ayrı indirme yerinde yazıyor cyonogenin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende sn 7005 kullanıcısıyım androidini güncelledim demişsin ben rom bulamıyorum yardımcı olurmusun rom gerekli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende giremiyon korkuyon bunları yapmaya yardımcı olurmusun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende darkevopad var allı 5 ay oldu tablette ilk aldıgım gunden beri sunucu hatası diyorr bazen indiriyo bazen indirmiyoo

denizcidede

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu indirdiğim dosyaları samsung galaxy win telefonumda nereye atacağım hakkında bilgi verirmisiniz rica etsem :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sorunu çözdüğünden eminim ama indirdiğim dosyayo ne yapacağımı bilmiyorum bende samsung galaxy win var andoid 4.1.2 kullanıyor. Bu telefona nasıl yükleyeceğim o dosyaları yardımcı olurmusun rica etsem :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi benim tabletim var androide giriyom sunucu hatası diyo nasıl düzeltirim

Son mesajlar