Wi-Fi bağlantısı gerektirmeyen ücretsiz sesli navigasyon programı arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aslında tüm konu başlıkta
wi-fi istemeyecek(zaten yoldaki adam nerden bulacak wi-fi'yi)
sesli olursa bir güzel olur hoşuma gidiyor sola sağa dön demesi
adam gibi çalışabilecek navigasyon programı var mıdır
bu tür bi programı başka birinin telefonunda görmüştüm ücretsizdi sanırım

bu programı arıyorum yada buna benzer bir program arıyorum

var mı yardımcı olabilecek bi yol gösterebilecek

çok fazla yolculuk yapmadığım ve istanbul gibi biyerde yaşamadığım için böyle bir programa para verme ihtiyacı duymuyorum.

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:D tek bir cevap gelmez mi yahu

bare bi sygic deyin ionroad deyin hiç olmazsa google nin var deyin :D

(yukardakiler olmuyor yada ben yapamadım)

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
i go dostum,google de aratırsan rahatlıkla bulabilirsin laz versiyonuda var istersen tabi :D

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
En sevdiğim model Sygic ancak diğerlerinin de çok güzel özellikleri mevcut.

Telefonun ve işletim sistemi nedir?

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Sygic var, NDrive var, iGO var birde CoPilot var.
Sygic Wi-Fi istiyor ama mecburi değil kağatabiliyorsun, CoPilot hariç diğerlerini kullanıyorum.
Ne aradığını bilirsen bulursun ;)

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En sevdiğim model Sygic ancak diğerlerinin de çok güzel özellikleri mevcut.

Telefonun ve işletim sistemi nedir?

galaxy s3 var android 4

bende microsd yok şuanda çok almayada gerek duymuyordum 16gb dahili hafıza var zaten navigasyon programını kullanmak için(heralde forum sitelerinden cracklenmiş indirilecek öyle anladım) sd kart mı gerekiyor

sygic şuanda yüklü ama lisansınız 22 sinde bitecek falan diyor benim aradığım program çok iyiydi onu artık kullanan kişiye uygun bi zamanda sorcam yardımcı olur heralde

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
galaxy s3 var android 4

bende microsd yok şuanda çok almayada gerek duymuyordum 16gb dahili hafıza var zaten navigasyon programını kullanmak için(heralde forum sitelerinden cracklenmiş indirilecek öyle anladım) sd kart mı gerekiyor

sygic şuanda yüklü ama lisansınız 22 sinde bitecek falan diyor benim aradığım program çok iyiydi onu artık kullanan kişiye uygun bi zamanda sorcam yardımcı olur heralde

Sen hangi programı arıyorsun.
Telefonunda yeterli hafıza (navigasyon programı için 500MB yeterli) olduğu sürece hafıza kartı almana gerek yok.

Bazı telefonların hafıza miktarı 1 GB altında. mp3, resim, diğer uygulamalar derken boş yer kalmıyor ve navigasyon programlarında haritalar epey yer kapladığı için (200-500MB) problem olabiliyor. Bunlarda hafıza kartı şart.

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sen hangi programı arıyorsun.
Telefonunda yeterli hafıza (navigasyon programı için 500MB yeterli) olduğu sürece hafıza kartı almana gerek yok.

Bazı telefonların hafıza miktarı 1 GB altında. mp3, resim, diğer uygulamalar derken boş yer kalmıyor ve navigasyon programlarında haritalar epey yer kapladığı için (200-500MB) problem olabiliyor. Bunlarda hafıza kartı şart.

hangi programı aradığımı bilsem zaten uğraşmam :D illa o program olsun da demiyorum tavsiyede alabilirim bütün sitelerde navigasyon programlarının yüklenmesi hafıza kartı ile anlatılmış belki cracklama ile ilgili olabilir diye düşündüm telefona da cracklı bir program yüklemek istemiyorum güvenemiyorum yoksa hafıza kartı mı lazım dedim

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
hangi programı aradığımı bilsem zaten uğraşmam :D illa o program olsun da demiyorum tavsiyede alabilirim bütün sitelerde navigasyon programlarının yüklenmesi hafıza kartı ile anlatılmış belki cracklama ile ilgili olabilir diye düşündüm telefona da cracklı bir program yüklemek istemiyorum güvenemiyorum yoksa hafıza kartı mı lazım dedim
8 GB hafıza kartının 10 TL olduğunu düşünürsek almanda bir engel yoktur diye düşünüyorum.

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:D almama engel yok tabi ama gerek de yok ben navigasyon programını yüklemek için zorunlu mu diye saçma bir soru sordum sadece ama asıl sorum hangi navigasyon programı doğru düzgün çalışıyor(wi-fi olmadan)

avareyimm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle bir program ben de arıyorum. sygic'i kullanmayı tam beceremedim. Sesli tarifi çalıştıramadım.

phoenixx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
igo candır. son 2012.04 haritası ile sizi sorunsuz istediğiniz yere götürür. tabi telefonunuzun sarjı yettiği sürece :)

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wifi isteyen navigasyonmu var ne saçma iş yolda nerden bulcan anca 3g multi modem fln varsa öyle

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Route 66'yı deneyin yada tomtom maps buda olmadı Nav4ALL yada coPilot mutlaka birinin ücretsiz versiyonunu bulabilirsin. Hafıza işine gelince telefonun galaxy s3 çok saçma hafıza sorunu android bir telden bahsediyoruz yeterli olur yani merak etme tek sıkıntın parayla harita almak olcaktır bununda hilesini buluyoruz biz türkler yaz googleücretsiz türkiye navigasyon haritası diye gelen apk türü dosyayı tele indirdiğin navigasyonun içine at çok basit bahsettiğim bu programlarda sesli navigasyonda mevcut yol boyu sağa dön sola dön muhabbetin belini kırarsınız :D kolay gelsin.....

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
arkadaşların hepsinin söylediği ücretli enes bilgin olsun.pek nadir cepte gps var çoğunda a-gps var ve bununla internet bağlantın olması lazım.ben 1.5 önce navitech gps aldım fiyatıda çok ucuz ve kaliteli çok işime yaradı şehir dışında özellikle...ayrıca film atıp izleyebiliyorsun,müzikte keza,oyunlar transmitter ile araba hoparlöründen ses verir baya fonksiyonlu ben memnun kaldım.beni yolda defalarca sormaktan kurtardı ki bu sıcakta adamda bulunmuyor yolda :)

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İgo tek geçerim,kendi sesli tarifinin yanında birde laz versiyonunu yükledim dadından yinmiyo şimdi :D

bozat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefonum Samsung Wave-2, işletim sistemim bada 1.2 internetten Ndrive navigasyon programını indirip kurdum. Çok güzel bir program, sesli tarif ediyor ve internet bağlantısına gerek olmadan gprs bağlantısı ile çalışıyor.

muddy54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zygic`in ilaçla hali var internetten indirebilirsin sınırsız kullanabilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
igo paralımı nasıl kurcaz tam anlatın caper nirvana tab 7 im var

powerofthink

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anrdoid telefonlar için Igo Primo 9.6.7.235654 mevcut. Hesabımda mevcut, çözünürlüğünüze göre link verebilirim. internet bağlantısı gerektirmez, seslidir. İzmir- şile arasında denedim, sağolsun istediğim yere kadar eksiksiz götürdü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi gunler lutven nasil indirebilirim nereden indirecegiz ucuretsis sesli yol haritasi GPS TURKCE INGILIZCE YADA YUNANCA BENIM SAMSUNG GALAXY S III JEP TELEFONUM

tornado48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım iGo işinizi fazlasıyla görür. Ben kullanıyorum bir problem yaşamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy s3 android telefonlar için.... Almanyada ve türkiyede denedim, ndrive ve sonrasinda navfree (navitel) ikiside güzel ve google üzerinden adres bulma özelliği var. Dediğimi kullaninca anlarsiniz...

şu an azerbaycan haritasi gerekli... Isteyen olursa ve bulursam eklerim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Igo yükledim gecici versiyon çok güzel ama 10 baka biliyorsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler samsung GT-S5233A telefon var bende bu telefona navigsyon programı olurmu hangi program olur yardımcı olurmusunuz ?????? :D