D-Smart internet nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar :)
Malum TTNet'in adil kotası var.benim indirmeler de 50 gb'nin altına düşmez :D
D-Smart'a geçmeyi düşünüyorum,kampanyası varmış.Hem internet hem de TV.Ne dersiniz?Bu adil kota uygulanıyor mu?İnternette kesintiler var mı?Hızla ilgili problem yaşar mıyım?Yani TTnet'le hız 800 üstündeydi.

Teşekkürler :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
sonuçta tt altyapısı. şu anda ne alıyorsan aynısını alman lazım.

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dsmart'da da tabi ki adli kota var ama internet faturası fiyatına Dsmart Maxi Paket üyeliğin olacak ve TTNET denen kazıkçı firmaya fatura ödememiş olacaksın. Doğan grubu şirketlerini de sevmem ama TTNET kadar kazıkçı değiller en azından.

mastermaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
D-smart'ta telekomun alt yapısından kullandığı için adil kotada aralarında fark yok. D-Smart ile birlikte alındığında fiyatlar bence çok avantajı oluyor.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
İş yerinde kullanıyoruz 55 tl sınırsız...Akk var bunda da...TTNEt ile aynı.

black-hawk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu maxi paketin içinde kaç kanal var ve belgesel kanlarından national geographic ve discovery channel varmı ?

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Nette yavaslama yada kopma yasamadım 2 senedır kullanıyorum ttneten smıle gecmıstım
d smart kampanyası kullanıyorum guzel oldukca :

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Fiberse dene ama superonline varsa gereksiz. DSL ise hiç düşünme.

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şu an eski adıyla smile adsl kullanıyorum gayet memnunum.Bi de alt yap olayı denen şey bakır kablo hepsi telekomdan, internet sunucuları ise farklı bana hiçbri problem çıkarmadılar. eski bir ttnetli olarak söylüyorum.

kiragazerock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
d smart neti 3 yıldır kullandım, tekrar 2 senelik daha taahhüt uzattım. bana göre kampanyaları gayet uygun, bu dönemlerde iyi çıkış yaptılar! bu zamana kadar hiç bi sorun yaşamadım d smart net yönünden!

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
@Gold Eagle DSmart interneti Smile adsl den sağlıyor.. Dolayısıyla ttnet le aynı yani 50gb akk mutlaka var.. Benide dsmart müşteri hizmetleri hergün arıyor müşteri hizmetleri diyor ama değil aslında müşteri temsilcisi arayan Leyla isminde biri nerdeyse akraba olduk..:D Hayır diyorum benim ttnetle yıl sonuna kadar anlaşmam var diyorum ertesi gün gene arıyor kız..:D

DSmart burada bak..

Limitsiz_Fiber_Internet_Kampanyasi.jpg

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Aaah ah
Abi şu AKK'yi kim bulmuş? :D
Gidip alacaktım 85 liralık 8 megabit'e kadar paketi hem cebim hem kafam rahat edecekti :D
Hoş,şimdi de gidip onu alacağım da büyük ihtimal,yazın zaten indirme fazlasıyla var :D ,AKK'yle ne yapacam onu bilmiyom
Bir de uydunet olsa o da yok :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
akıllı olun hiç yaklaşmayın, müşteri hizmetlerine ulaşmak için ananızdan emdiğiniz süt burnunuzdan gelir

Nugets

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Müşteri hizmetleri pek iyi değil artı TT alt yapısı kullanıyor. TT bundan dolayı alternatifsiz.

cem_bkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sakın sakın sakın!!!
Ben çok ciddi mağdur oldum d-smart tan siz de olmayın. Şikayet var.com da da görebileceğiniz üzere adamlar resmen dolandırıcı gibi.
Bana 59 TL lik TV+internet paketi sattılar. Sonradan sorun yaşamamak için telefonda defalrca net bir şekilde 59 TL olduğunu teyid ettim. ilk faturam 226 tl ikinci faturam 112 tl geldi. Bu süreçte d-smart müşteri temsilcilerine ulaşmak için sarf ettiğim çabalarımın çoğu boşa çıktı. Ulaşabildiğimde durumu ilettiğimde durumu düzelteceklerini söylediler ama hiçbirşey değişmedi. Kesinlikle D-SMART almanı önermem. Ben rezil oldum resmen.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar kesinlikle TTnetten şaşmayınız çünkü her ilde ve ilçede büroları var zaten alt yapının tümü telekoma ait bende dsamrtnetin indirimlerine aldanıp ttnetten smart nete taşıyanlardanım ancak 1,5 yıl sonra hattımı nakil yaptırmaya kalkınca adamlar 20 günde nakil yapamadıkları gibi birde alamadığım hizmete fatura gönderdiler bende kızıp hattın iptalini istedim bu kezde indirimli kullandığım sürelerin bedelini istediler bende aynen şöyle dedim siz hattımı iptal edin ben neyse borcum öderim ama yeterki sizlerden kurtulayım.

TürkiyeVictory

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
verdıgı maxı pakettekı ve uydu alıcısı hd mı verıyor yoksa sıradan dsmart uydu alıcısımı..hd uydu verıyorsa dırek alıcagım bu paketi..bilgilendirirseniz sevinirim

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
69 TL ye internet+MaxiPaket+HD cihaz alabiliyorsun.
Müşteri hizmetlerine işin düşmezse iyi düşerse kimseye ulaşamıyorsun saatlerce telefonda beklesende, hep başkalarıyla ilgileniyorlar, haberin olsun...
Bide fatura ödemek büyük sıkıntı bunlarda... Fatura geliyor ama online işlemlerde faturanı göremiyorsun nedense..
Otomatik ödeyeyim diyorsun kart bilgilerini giriyorsun ama nedense çekmiyorlar.. Bankaya bunların abone nosuyla filan talimat giriyorsun ama yinede çekilmiyor birtürlü... Böylede dandik bir yanı var bunların... Ttneti aramıyor değilim bazen...

Garavel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4-5 aydır maxi paket hd + 8 mbps sınırsız kullanıyorum,daha AKK veya AKN her ne ise sadece 1 kez yakalandım o kadar.Hızım bulunduğum yere bağlı olarak 7mbps çıkıyor genelde. idm ile indirirken 940ı,torrent ile indirirken 850'yi görüyorum maksimum.

comes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende dsmart ve maxi pakete geçiş yaptım 5aralık 2012 de geçmez olsaydim..uydu konusunda sorun yok ama internet rezalet 2dakıkada googleye girmıyor saatlerce üğraşma sonucunda müşterı hizmetlerıne ülaştik verdim arıza kaydı zaten TTNET den alıyorlar geldı ttnetdeki teknısyenler bizden yana sorun yok deyip gittiler 3gun kullandım sorunsuz yine başladı her saatde 2kere düşme yaşıyorum tekrardan müşterı hizmetlerıne ulaşmak zaten olay aradım sadece dınlıyorlar hiçbir hizmet yok rezalet derecesınde hizmet anlayişi iptal etmek ıstıyorum 360 lıra ceza kesecekler nasıl zorluklar çikartıyorlar iptal içın paradan geçtık ben 43 yaşındayım boyle bır hizmet anlayişi ilgısızlıkle karşilaşmadım sakın sakın...

Dimyat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DİKKATLİ OLUN!!!

DSMART internete geçtim, bir ay sonra daha önce 8 mbps olan hızım şimdi 0,27 mbps ye düştü.
Müşteri hizmetlerini aradım telefon hatlarınız yetersiz diyip işin içinden sıyrılıyorlar.
Bu hatları TTNET te de kullanıyordum. Hızım 8, 8,5 idi. Problemolduğunda gelip çözüyorlardı.
24 ay sözleşme yaptım. internet ve Dsmart uydu TV'denan çıkmak istersem her biri için 200-220 lira olmak üzere toplam 400-450 lira ödemem gerekecekmiş. Eğer telefon hatlarınıza güvenmiyorsanız dikkatli olun.
Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın.

SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ!
D'smart yetkilileri okusun diye yazıyorum. Belki biraz iyi niyet gösterir çare ararlar ya da daha az bir tazminat talebiyle ayrılmamıza onay verirler.

tecno_man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 1 yıldır dsmart kullanıyorum öncesinde hep ttnetteydim ve sürekli bağlantı sorunları yaşıyordum dsmartta böyle sorunlar yok. Ama ne var ki faturada anlam veremediğim fazlalıklar her zaman oluyor Ttnette de oldugu gibi! Vergidir vergi!