Taahhütsüz internet aboneliği

Bu konuyu okuyanlar

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Taahhüt altına girmeden internet abonesi olmak istiyorum. Tavsiyesi olan?

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Senin amacın ne ne yapmak istiyorsun
Öyle bişey yok yok

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTNET abonesi olma da ne olursan ol taahhütlü veya taahhütsüz

xismailaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Öyle bişey yok yok

Ne demek yok?
Lütfen bilginiz olmayan konularda yanlış yönlendirme yapmayın.

Arkadaşım istediğin herhangi bir internet sağlayıcısına git, taahhütsüz internet abonesi olacağım de, internet bağlantı ücretini öde ve aboneliğin gerçekleştirilsin.

Sakın modem, indirim kampanyası filan alma tabi.

Orada bir sürü şey söyleyecekler, bu şöyle avantajlı, şu böyle iyi filan diye ama sen "taahhütsüz abone olacağım" diye tekrarlarsan sorun kalmayacaktır.

Ayrıca ben de taahhütsüz aboneyim. Hiçbir kampanyaya üye olmadan, kendi modemimi kullanarak abone oldum. Ancak abone olurken bir bağlantı ücreti ödedim ve ilk aydan itibaren kampanyasız tarifeden ödeme yapıyorum.

Bilgine.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Taahhütsüz olan aboneler aylık değil günlük olarak kulanabiliyor

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ne demek yok?
Lütfen bilginiz olmayan konularda yanlış yönlendirme yapmayın.

Arkadaşım istediğin herhangi bir internet sağlayıcısına git, taahhütsüz internet abonesi olacağım de, internet bağlantı ücretini öde ve aboneliğin gerçekleştirilsin.

Sakın modem, indirim kampanyası filan alma tabi.

Orada bir sürü şey söyleyecekler, bu şöyle avantajlı, şu böyle iyi filan diye ama sen "taahhütsüz abone olacağım" diye tekrarlarsan sorun kalmayacaktır.

Ayrıca ben de taahhütsüz aboneyim. Hiçbir kampanyaya üye olmadan, kendi modemimi kullanarak abone oldum. Ancak abone olurken bir bağlantı ücreti ödedim ve ilk aydan itibaren kampanyasız tarifeden ödeme yapıyorum.

Bilgine.

Hangi internet sağlayıcısıyla bağlanıyorsunuz birde ne kadar ödüyorsunuz öğrenebilir miyim ?

--- Mesaj Güncellendi ---

Öyle bişey yok yok
Toplumumuzun genel hastalığı, bilmek ya da bilmemek önemli değil . Laf olsun torba dolsun misali.

Şehremini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aylık olarakta bağlanma şansı var.Yan komşumuz taahhütsüz bağlanıyor.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ttnetten 3 defa taahütsüz internet satın aldım lakin her defasında 20-30 lira bağlantı ücreti yansıttılar faturama. bir kaç ay için kullanacaksan zararlı çıkarsın. bir kaç aylık alacaksan biriye bak derim, aktivasyon ücreti falan herşey dahil oluyor

http://www.biri.com.tr/yazlikcibiri.aspx

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Evet tahhutsuz var lakın cok asırı fıyat farkı olur. Yok ben denemek ıstıyorum dersenız avantajlı.

byharby

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Ben TTNET abonesiyim ve taahhütsüz. Bildiğin ttnet işte onun haricinde başka bir sıkıntı yok.

Şehremini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pek bilgim yok ama şöyle söyleyim.2 yıl önce taşınacaklardı ve 2 ay için internet bağlattılar.Taşınacakları yerde TTNET yapısı düşükmü öyle birşeydi.Ama Super Online yapısı güçlüydü.Taşındıklarında Super Online'ye hemen geçmek için TTNET'ten taahhütsüz anlaşma yaptılar.Sadece bağlantı ücreti veriyorlardı ve kullandıkları kadar ödüyorlardı.(2 ayda toplam 70 civarı fatura geldi sanırım.)
Fakat 2 yıl önceydi bu...
TTNET'in her yaz başlattığı kampanya var.3 aylık onlarda taahhütsüz gibi :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Aşırı bir fiyat farkı olmaz. Sadece 5 ay 15tl gibi kampanyalar gibi fırsatlardan yararlanamaz. Devamlı kullacı değilsen ve ya başka servis sağlayıcısına geçme ihtimalin varsa kampanyadan yararlanıp 2 yıl taahüt altına girmeye gerek yok.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ttnet limitsiz...tahütsüz...aylık 59 tl.ödüyorum...cafcaflı indirim hikayelerine kanmayın...hesabedin çok cüz'i bir miktar oynar...tahütsüzde özgürsünüz...istediğiniz an istediğiniz sağlayıcıya geçebilir,istediğiniz paketi alabilirsiniz.....bence SINIRSIZ-TAHÜTSÜZ.

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ttnetten 3 defa taahütsüz internet satın aldım lakin her defasında 20-30 lira bağlantı ücreti yansıttılar faturama. bir kaç ay için kullanacaksan zararlı çıkarsın. bir kaç aylık alacaksan biriye bak derim, aktivasyon ücreti falan herşey dahil oluyor

Birinin tarifeler fena değil
4 mbps limitsiz aylık 68 tl (3 ay 205tl)
8 mbps limitsiz aylık 83 tl (3 ay 249tl)

Akşam arayıp AKN'i de öğrenecem.

-MuzaffeR-

Superlative Сasual Dating - Real Women
Reaksiyon puanı
4
8 Mbps'a kadar ve 16 Mbps'a kadar limitsiz hız seçeneklerinde abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) Adil Kullanım Noktası (AKN) olarak belirtilen kapasiteyi (8 Mbps'a kadar limitsiz AKN 50 GB , 8Mbps'a kadar limitsiz AKN 100 GB, 16 Mbps'a kadar limitsiz AKN 50 GB) aştığında ADSL kullanım hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar normal hızda hizmet verilmeye başlanacaktır.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
24 aylık sözleşme imzalamazsanız tüm servis sağlayıcılardan taahütsüz internet alabilirsiniz. ttnet, süperonline, biri, smile... hiç fark etmez. taahütsüz olunca kurulum parası, aktivasyon bedeli gibi ücretleri önünüze sunarlar.

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Birinin tarifeler fena değil
4 mbps limitsiz aylık 68 tl (3 ay 205tl)
8 mbps limitsiz aylık 83 tl (3 ay 249tl)

Akşam arayıp AKN'i de öğrenecem.

8 mbps kadar limitsiz aylık telefon ücreti hariç 49 tl ödüyorum.Smile adsl

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
8 mbps kadar limitsiz aylık telefon ücreti hariç 49 tl ödüyorum.Smile adsl

Taahhütsüz mü bu?

Benim amacım kısa bir süre için 2 veya 3 ay internete bağlanmak.
O sebeple taahhüt altına girmek istemiyorum. Yoksa bende biliyorum taahhüt verince daha ucuza geldiğini.

--- Mesaj Güncellendi ---

gerçek limitsiz belkide :D
uuwww süper olur :D
ama zannetmiyorum.

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
bende taahütsüz internet kullanıyorum en başından beri..gittim telekoma dedim internet bağlatıcam...başladı anlatmaya derken yok yok dedım taahütsüz alıcam dedım...adamın suratı dustu oyle dıyınce...2 sene boyunca bağlayacaklardı benı..bı de yalın ınternet aldım 8 mb e kadar...aylık 74+2= 76 tl ödüyorum...2 tl baglantı taksıdı 12 ay boyunca...istediğim zaman kapatabılırım netı..bes kurus odemeden...modemde almadım kendı modemım vardı zaten...öyle işte...

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bugün BiRi'nin müşteri hizmetleriyle görüştüm 4mbps tarifesinde AKK yok hız sabit 3 aylık 205 tl tek handikap modemi kendin alıyorsun.Taahhüt yok cezai şart yok. Taahhütsüz internet almak isteyenlere duyurulur...

MORATORYUM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl yok? Muhakkak vardır. Bağlantı parası falan alırlar. Taahhüt altına girmek saçmalık...

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
TTNet 8 mbps' kadar sınırsız yalın adsl taahhütsüz. Bağlantı tamamdır Ancak hız fiyasko 1.7 mbps.

Birde CHORME kurdum. Otomatik olarak açtı ancak açılan chrome sekmesinde şöyle bir ibare yer alıyor:
chrome://signin/?source=0&next_page=chrome%3A%2F%2Fnewtab%2F

Sayfayı açamıyor. Du bakalım çözebilecek miyim?

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
ttnet'e fazla kızmayın ondan beter superonline var

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
[h=3]TTNET FİBERNET LİMİTSİZ[/h][h=3]20 Mbps'ye kadar hız[/h]
Ayda 65 TL

Şu Tarife hakkında düşünceniz nedir ?