Soluto 1.2.718.0 || Bilgisayar Açılış Hızlandırma Programı || Şiddetle Tavsiye Ederim

Bu konuyu okuyanlar

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Soluto_logo_big.png

soluto (Bilgisayar Başlangıcını Hızlandırma Programı) bugüne kadar bildiğiniz optimizasyon yazılımlarının oldukça dışına çıkarak, sistem performansını artırmanın alternatif yollarını aralıyor.

Sizinle benzer problemleri yaşayan kullanıcılarla iletişim kurmak hem onlardan yardım almak hem de onlara yardımcı olmak istemez misiniz? Soluto oluşturduğu "PC Genom" projesiyle bilgisayarda yaşanan problemlere hemen cevap bulunabilecek bir kütüphane meydana getiriyor. Topluluk tarafından düzenlenen bilgiler Soluto tarafından bir araya getirilerek analiz ediliyor. Böylece bilgisayar kullanıcılarının yaşadığı binlerce sorun yaşanmış tecrübelere dayanılarak çözümleniyor.

Soluto kurulumundan sonraki ilk bilgisayar başlangıcında yaptığı analizlerle size gerçekçi bir rapor çıkartıyor. Bu rapor sayesinde bilgisayarınızı yavaşlatan her uygulama gözler önüne seriliyor. Soluto'nun önerilerine kulak vererek bilgisayar açılışınızı hızlandırmakla işe başlıyorsunuz. Daha sonraki süreçte bilgisayarınızın sebebini anlamadığınız şekilde kasıldığı her durumda programdan yardım alarak topluluğun sesine kulak verebilirsiniz. Böylece benzer sorunları tecrübe edenlerin görüşlerinden yararlanır ve sorunlarla vedalaşırsınız.

Soluto'nun amacı sadece yardım alan değil, yardım etmesini de seven kullanıcılarla projesini her sorunun cevaplanabileceği dev bir kütüphane haline getirmek. Kullanıcıların karşısına şık, kullanıcı dostu ve minimalist bir arayüzle çıkan Soluto beta sürümünde olmasına rağmen kullanmaktan çok zevk alabileceğiniz yeni nesil bir program.

Ben bu programı şahsen kendim kullandım.Bilgisayarım 30 saniyede açılırken Soluto programı 10 sainyeye düşürdü.

İNDİR

http://www.tamindir.com/program/20723/Soluto.htm

PROGRAMIN ORJİNAL LİNK

http://www.soluto.com/Download

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
hayatıma 6 saniye kazandırdı

ne güzel 6 saniyede bazen cok işe yarıyor sen actıkca pc kapatıkca program gitikce daha yararlı hale getirecek pc örnek benim ki 1 dk 40 sn acılıyordu şimdi ise sadece 50 sn acılıyor

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
1 saniye kazandırdı ama ileride daha büyük kazançlar sağlar mı bana :D

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Benim bilgisayarım 2dk da açılıyordu.Şimdi 1dk29sn de açılıyor :D . Soluto bile kurtaramadı, format şart oldu :D

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
"msconfig" bunun için biçilmiş kaftan <:)

Oryuken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başlangıçta bi tek avast var ama 3-4 dakikayı buluyo açılması .. format zamanı geldi

azkader

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sadece bilgisayar açilmasinimi hizlandiriyor yoksa sayfalari açilirken filanda hizli açiliyormu sayfalar.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Windowsun başlangıçta açılan programlarını ve servisleri kontrol altında tutarsanız açılış ve kapanışta fazla bi değişme olmaz buda demek oluyorki bilgisayara otu şoku fazla doldurmamak gerekiyor...:D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Windows 8 i programsız erken açılır :)

Son mesajlar