PolyPad Tablette Google Play Store Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

saim7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam,

Arkadaşlar dün Bim'den aldığım PolyPad marka tablet pcden google play store uygulamasına girmeyi deniyorum. Anasayfa vs. sorunsuz açılıyor. Programıda ismini yazarak buluyorum fakat indir dediğimde biraz bekliyor ve bağlantı zaman aşımına uğradı hatası veryior. Bu sorun sizce nedendir? Ve nasıl düzeltebilirim? Google play storeyi silip yeniden kurdum aynı sorun. Tablet'i fabrika ayarlarına geri döndürdüm yine aynı sorun. Wi-Fi ile bağlanmaktayım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar

saim7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, şuanda benim bunu alıp almamam önemli değil. Bir sorunla karşılaştım yardım istiyorum aldım iyimi ettim diye sormadım.

hayranim

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Dns ayarlari ile ilgili olabilir. Ben de aldim ama incelemedim. Benim 1. Sinifa giden oglanlara aldim karne hediyesi olarak. Kaldirdim sakladim, haziran ayi gelince verecem

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Alırken Bize Ne Danışmıyorsun O Zaman ?

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Adamın keyfi sizi mi gerdi beyler. Adam istemiş onu almış. Bir sorun yaşamış yardım istiyor. Boş laf değil..

saim7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ortalığı germenin bir anlamı yok arkadaşlar. Post kasmıyalım. Yardımcı olacak varsa ALLAH razı olsun. Yardımlarınızı beklemekteyim.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Durduk yere germeyin gerilmeyin, üzmeyin birbirinizi.

saim7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başka bir wirelles ile denedim, sorunsuzca bağlantı google play store. Kendi wirellesimde neden bağlanmıyor sizce? Nasıl çözebilirim bu sorunu?

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
wireless ağın kurulumunda hata yapmışsındır. zannedersen cihaz yuksek baglantı desteklemiyor. b/g/n desteğini aç modemde.

saim7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun çözüldü, modem wep şeklindeymiş WPA2 yapınca sorun düzeldi bilginize.

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
güle güle kullan kardeşim bende poly padı kullandım arkadaşların vasıtasıyla gayet hoş ve kullanışlı film izlemek oyun oynamak gazete okuyup internette dolasmak güzel oluyor

murat0288

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tam emin değilim ama dns lerden olabilir. wifide iken seçeneklere bas tara- gelişmiş gelir static ip kullanı işaretle en altta dns1 ve dns2 var onları
dns1 e 4.2.2.1 dns 2 yede 4.2.2.5 yap bütün sitelere en hızlı bişekilde girersin.
ayrıca ben aldım beğenmeyenler için tek sözüm dokunmatik hariç diğer özellikleri çok iyi denilebilecek seviyede, alıp kullanmadan atıp tutmanın anlamı yok.
birde sd cardı tanıma ma özelliği var ona dikkat et kardeş saygılar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben yeni aldığım tableti fabrika ayalarına döndürdüm dündürmeden önce internet vardı fakat şimdi yok bilen varsa söyleyebilirmi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar tablet aldm ama pc den google play a girince galaxy ace olan telefonumun üyeliği gözüküyor tablet oyunlarını desteklemiyor hatası nedeniyle indiremiyorum. tablet üzerinden google play üyeliği olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim qpad 100 var şifreyi unuttum şimdi nasıl kırabilirim şifreyi yardımcuı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkasaşlar bende polly pad aldım ama wifi ile internetime bağlanamıyorum IP bulamıyor Buluyor yazıyo ama bulup bağlanamıyo ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkide ğooge play store acmıyodu tarihi otomatik ayarlamaya aldım ve düzeldi belki tarihle oynayıp etkinleri silmişindir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:sleep:arkadaşlar benim sorunumda internete bağlanıyor fakat face twit youtube bunun gibi şeylere giriş yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa benimde tlefndaki gogle play store açılmıyo kendi kendine kapandı bi dahada baglanmadı yardımcı olabilirmisiniz ?

addariyos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkasaşlar bende polly pad aldım ama wifi ile internetime bağlanamıyorum IP bulamıyor Buluyor yazıyo ama bulup bağlanamıyo ne yapabilirim
şifreyi doğru girdin mi :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

:sleep:arkadaşlar benim sorunumda internete bağlanıyor fakat face twit youtube bunun gibi şeylere giriş yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba

cihazın marka modeli nedir? işlemci?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde tabletim google play açılmıyo dikoki google paly işlemi durduruldu diyo daha once olmus tu abim yaptırdı şimdi surekli oyun indirip begenmeyip siliyom o yüzden tekrar oldu bu sefer deme ye korkuyorum bana yardım ede bileçek varmıı :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben play. Store i. Kullanmadan indirmem lazım yardım edermisinniz tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tablet kilitlendi google hesabımı unuttum napabilirim de açarım yardım lütfen

berk1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HerpaPoly destek sitesi var orda çözümü yazıyor oraya bi bak derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar trabzon forumdan onyo nun tabletini aldım ve google play store girip bir sey yükleyemiyorum tekrar dene hep geliyor neden