Android İçin Chrome Betadan Kurtulabilir

Bu konuyu okuyanlar

winchester07

Doçent
Reaksiyon puanı
22
ics 4 üstü androidler için olması kötü olmuş.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
chrome yi 2 kez kullanmayı denedim pc de beni hayal kırıklığına uğrattı , flash sitelerde kapanıyor , kitleniyor nedir bu chrome sevdası anlamadım. Mozilla evde , cepte ise dolphin kullanıyorum kfam rahat

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Daha dün betasını kurdum telefona inanılmaz hızlı çalışıyor.Bence android'in standart tarayıcısı chrome olmalı

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
chrome yi 2 kez kullanmayı denedim pc de beni hayal kırıklığına uğrattı , flash sitelerde kapanıyor , kitleniyor nedir bu chrome sevdası anlamadım. Mozilla evde , cepte ise dolphin kullanıyorum kfam rahat

ilginç. bilgisayar nedir intel 486x mi.

byyasin

Doçent
Reaksiyon puanı
5

Muhtemelen 64bit kullanıyorsunuz. Çünkü 64 bitte bazı problemler mevcut. 32 Bit sürümünü yaklaşık 1 yılı aşkındır kullanıyorum gerçekten inanılmaz performans alıyorum.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Şirket bilgisayarlarında İ3 ve core2duo modelleri var , Evdeki ise Amd X4 . Şirket pcleri win xp evdeki Win 7 32bit.

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Aksine iyi olmuş, zira çok kötü :) hiç beğenmedim...

Dün gece yeniden indirip kurdum. Daha önce kullandığım Chrome ile arasında çok fark var. Önceki yorumumu dikkate almayınız :)

Bu hali çok çok iyi olmuş çok beğendim bu sefer :)

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
hala final sürüme geçmediler , 2 haftaydı güya peh .