En iyi Online Oyun

Favori Online Oyununuz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    313

Bu konuyu okuyanlar

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
şaka gibi anket olmuş :D tabi ki WoW. grafik, oynanabilirlik, minimum hile, seviyeli bir ortam -çoluk çocuk kaynamaz en azından- , ve tabi ki Blizzard kalitesi. Tek eksi olarak nitelendirilebilecek yanı ücretli olması ki bence bu bir artıdır çünkü servera çoluk çocuk doluşamaz, adam gibi oyun oynarsınız :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
şaka gibi anket olmuş :D tabi ki WoW. grafik, oynanabilirlik, minimum hile, seviyeli bir ortam -çoluk çocuk kaynamaz en azından- , ve tabi ki Blizzard kalitesi. Tek eksi olarak nitelendirilebilecek yanı ücretli olması ki bence bu bir artıdır çünkü servera çoluk çocuk doluşamaz, adam gibi oyun oynarsınız :)
O yüzden NCSoft'a Aion'u F2P yaptığı için küfür sayabiliriz. :D

passkeys

Asistan
Reaksiyon puanı
2
günlük 1-2 saat takılabileceğim ,
kurumlu veya kurulumsuz farketmez ,

5 ile 7 arasında Arka Sokaklar izlemekten bıktım !:glare:

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Kurulumsuz Darkorbit, kurulumlu Silkroad R

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Adam pisliğin teki çıktı Rıza Baba :D

Silkroad oynadıysan zaman geçirmek için iyidir hocam mantığını çözmen oyunun biraz sürebilir :)

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gta vice city aç oyna online oyunlara hiç bulaşma, 1-2 saat dersin 1 hafta sonra o 1 -2 saat olur sana 5 saat. benden söylemesi online oyunlar yüzünden özellikle SİLKROAD yüzünden 1 sene sınıfta kaldım :( tam bi silkroad bağımlısı olmuştum günde en az 5 - 8 saat oynardım gece 3 gibi yatar sabah okulda uyurdum :(

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
gta vice city aç oyna online oyunlara hiç bulaşma, 1-2 saat dersin 1 hafta sonra o 1 -2 saat olur sana 5 saat. benden söylemesi online oyunlar yüzünden özellikle SİLKROAD yüzünden 1 sene sınıfta kaldım :( tam bi silkroad bağımlısı olmuştum günde en az 5 - 8 saat oynardım gece 3 gibi yatar sabah okulda uyurdum :(
Hocam oldu mu şimdi canım Gta Vice City çekti :(

Joseph7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Wolfteam Gibi Güzel Online Oyunlar Biliyormusunuz? Söylermisiniz Türkçe Olmayabilir Ama Olsa Daha İyi Olur

Reaksiyon puanı
6
World of Warcraft tabi ki... Para veremem diyosan da private wow serverlarında oynayabilirsin (google'la)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Tarz olarak aynı değil ama Minecraft'ı tavsiye edebilirim :D Hastalık yapıyo çok fena :D

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar Wolfteam Gibi Güzel Online Oyunlar Biliyormusunuz? Söylermisiniz Türkçe Olmayabilir Ama Olsa Daha İyi Olur

Point Blank aradığın oyun :D

Birçok FPS online oyun oynadım.Gördüklerim arasında en kötüsü Wolfteam ve PointBlank.Grafikler vs oldukça kötü.Şuana kadar oynadığım en iyi FPS Online oyun ise Combat Arms EU tam istediğim gibi bir oyundu.3 sene oynadım.Çok güzel bir oyun.Dünya çapında 5 milyon oyuncusu var.Seni tatmin edebilecek tek oyun Combat Arms EU.Hem de öyle diğer oyunlar gibi herşey Gerçek paralarla değil çoğu oyun parasıyla ve 100'den fazla silah var oyunda.Çok beğenerek oynadığım oyunlardan biriydi Combat Arms EU.

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bu online oyunları hiç oynamadım. MMMORG mu deniliyor ne deniliyorsa ondan işte. Bir ara niyet ettim sanırım knight online dı. Sonra bir yazı okudum vaz geçtim. Geçmiş zaman sanırım şöyle diyordu özetle: " Çoluğunu çocuğunu yalnız bırakmak isteyen, eşiyle dostuyla ayrı düşmek isteyen, derlerinden kalmak isteyen, gecesini uykusuz geçirmek isteyen bu oyuna başlasın" gibi birşeydi. Anladığım çok zevkli ama bir o kadarda bağlayıcı vakit çalan birşeydi. Hakikaten böylemi oluyor. Paralımı bu meletler bide ?

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar bu ara boş zamanım var ve Online oyun da takılmak istiyorum tabi kaliteli olursa iyi olur :) Takıldığınız yada bildiğiniz oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.Oyuna giriş ücretsiz olursa iyi olur :) yani demek istediğim F2P tarzı oyunlar :)

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Ben boş vakitlerimde aionPVP serverında oynuyorum. Hergün 2-3 saat oynuyorum desem daha doğru olur heralde :p

byfaruk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Webtabanlı benim oynadığım bir oyun var. Drakensang. Diğer webtabanlı oyunlardan ayrılan özelliği Knight Onlineyi bilirsin belki onun gibi karakter oluşturuyorsun level,item kasıyorsun,görevler var. Silah geliştirebiliyorsun. Diğer userleri görebiliyorsun onlarla parti kurabiliyorsun vs. vs. Benim fazla boş vaktim olmuyor ama olduğunda bu oyunda takılıyorum işte.