Facebook Hataları

Bu konuyu okuyanlar

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 3-4 senedir facebook kullanıcısıyım 1-2 senedir birşey yoktu 2011 ve 2012 yılında anlayamadığım hatalarla karşılaştım mesela bi yorum yapıyorum sayfayı yenilediğimde yorum gidiyo 5 dakika sonra tekrar sayfayı yeniliyorum yine geliyo yorum , Bide anasayfada alta doğru iniyorum açılmıyor yani haber kaynağı , son olarak bence en önemlisi mesela bir bağlantı paylaşıcam youtube'den bir video bağlantıyı yapıştırıyorum açıklamasını yazıyorum duvarıma sadece durum olarak geliyo yani mesela video komikse açıklamaya çok komik ya :D yazmışım sadece bu yazı çıkıyo bağlantı ortada yok bukadar üyesi olan bir sitenin neden böyle hataları olur bilemem . Böyle sorunlarla karşılaşan veya daha farklı sorunlar yaşayan varsa cevap yazabilirmi bende yalnız olmadığımı anlarım arkadaşlar teşekkürler.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Bir aralar benim de başıma gelmişti saydığın sorunlar. Sonra kendiliğinden düzeldi. Sen yine de çerezlerini falan bir temizleyiver.

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Yapabileceğiniz tek şey zaten çerezleri temizlemek bu konuda.

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler arkadaşlar yaptım oldu gibi :)

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
yazdığın yorumları görmiyosun ama diğer kullanıcılar görüyo. böyle hata da olabiliyo .

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaşlar benim facebook açılmıyor giriş yapıyorum sol tarafta alt altta ana sayfa falan yazıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlarımdan profil resmi olmayanlar var. onlara bastığım zaman kendi profilim çıkıyo.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Oluyor boyle seyler bosver, yada pc'in kafasini temizle belki bir ise yarar.

Son mesajlar