Galaxy ace sürüm güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

egmnpr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar samsung galaxy ace'ımın sürümünü GÜVENLİ bir şekilde en az bir 2.3.5'e kadar yükseltmek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şuanda ben 2.3.6 sürümünü kullanıyorum kardeşim.

xyz10ur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsungun sitesinden kies yazılımını bilgisayarınıza kurun güncelleyin 2.3.6 orjinal rom yani güvenli yeterki güncellerken elektrik kesilmesin

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
sürümünü ayarlardan bile yükseltebilirsin :D ayarlar-telefon hakkında-yazılım güncelleştirmesi-güncelle :D internet aracılığıyla güncelleyip sürümü 2.3.6 ya yükseltiyor garanti kapsamında :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yazılım güncelleştirmesini bulamıyorum versiyonum 2.2.1

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sürümünü ayarlardan bile yükseltebilirsin :D ayarlar-telefon hakkında-yazılım güncelleştirmesi-güncelle :D internet aracılığıyla güncelleyip sürümü 2.3.6 ya yükseltiyor garanti kapsamında :)

ya ben de s2 var 2.3.4 kiesten güncelleyemedim görmüyo yazılım güncelemede de samsung hesabı istiyor samsung hesabını kendimiz mi açıyoruz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kaydolman gerekiyor önce
1dk bile sürmüyor
ben gmail imi tanıttım
2.3.6 üzerine çıkan güncelleme var ama internetten güncelleyemiyom
kies den dene dio banada
GT-S8530i

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya beyler bnde kies ten güncelledm ama keyfimden deil yani yani bi oyun var 2 tane race of champions ve - real football 2012 bnları indirmek için yuklemiştm ama yinede sürüm yetmiyo yardımcı olrmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tel de 2,3,4 var güncelleme yapdiyorum kullanılabilir güncelleme yok diyor