V9.com Ana Sayfa Değiştirme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

senerkck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ana sayfanız her hangi bir program ekinde gelen eklenti ile http://tr.v9.com/gls/gls_1327422345_716708 olmakta ve değiştiremiyorsanız.

İnternet Explorer İçin;
  • Masa üstünüzde bulunan İnternet explorer simgesine sağ tıklayın
  • Özeliikleri seçin
  • Hedef sekmesindeki ''"C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe''www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
  • ''C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe''www.google.com.tr'' olarak değiştirin
  • İşlem bu kadar, Geçmiş olsun
Google Chrome İçin;
  • Masa üstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın
  • Özeliikleri seçin
  • Hedef sekmesindeki ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
  • ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe www.google.com.tr'' olarak değiştirin
Aynı işlemi Mozilla içinde yapabilirsiniz

cesece

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam sirf sana teşekkür etmek için üye oldum siteye..faydali bilgileri insanlarin istifadesine sunmak güzel bi şey..allah razi olsun..

arkadaşlar ana sayfanız her hangi bir program ekinde gelen eklenti ile http://tr.v9.com/gls/gls_1327422345_716708 olmakta ve değiştiremiyorsanız.

internet explorer için;
  • masa üstünüzde bulunan internet explorer simgesine sağ tıklayın
  • özeliikleri seçin
  • hedef sekmesindeki ''"c:\program files\internet explorer\iexplore.exe''www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
  • ''c:\program files\internet explorer\iexplore.exe''www.google.com.tr'' olarak değiştirin
  • işlem bu kadar, geçmiş olsun
google chrome için;
  • masa üstünüzde bulunan google chrome simgesine sağ tıklayın
  • özeliikleri seçin
  • hedef sekmesindeki ''c:\users\han\appdata\local\google\chrome\application\chrome.exe www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
  • ''c:\users\han\appdata\local\google\chrome\application\chrome.exe www.google.com.tr'' olarak değiştirin
  • işlem bu kadar, geçmiş olsun
aynı işlemi mozilla içinde yapabilirsiniz

senerkck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Faydalı olabildiysem ne mutlu bana

satharian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler onlarca registry değişikliğine rağmen lanet şeyden bir türlü kurtulamamıştık
Çözüm çok basitmiş ama farkına varamadık hafiften format hazırlıklarına başlamıştım :p
Tekrar teşekkürler...

senerkck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında bizlerin dikkatsizliği nedeniyle yani biizim ücretsiz olarak bilgisayarımıza kurmuş olduğumuz program eklentisi ve ne gariptir ki biz o programı kurarken V9 eklentisini kurayım mı diye sormasını göremiyoruz.

cellocool

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ana sayfanız her hangi bir program ekinde gelen eklenti ile http://tr.v9.com/gls/gls_1327422345_716708 olmakta ve değiştiremiyorsanız.

İnternet Explorer İçin;
  • Masa üstünüzde bulunan İnternet explorer simgesine sağ tıklayın
  • Özeliikleri seçin
  • Hedef sekmesindeki ''"C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe''www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
  • ''C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe''www.google.com.tr'' olarak değiştirin
Google Chrome İçin;
  • Masa üstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın
  • Özeliikleri seçin
  • Hedef sekmesindeki ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
  • ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe www.google.com.tr'' olarak değiştirin
Aynı işlemi Mozilla içinde yapabilirsiniz

Benim bilgisayarda da aynısı oldu, ama IE' özelliklerden giriyorum ''HEDEF'' sekmesi kilitli, lütfen yardımcı olun. :(

http://tr.v9.com/?utm_source=b&utm_medium=gzg bende açılış sayfası böyle açılıyor...
Birde IE arama çubuğunun yanına Yandex arama çubuğu geldi onuda kaldıramadım bir türlü, yardımcı olabilecek birisi varsa bekliyorum...

socrates_21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1- Program ekle/kaldırdan v9 adlı bir program olacak. Klavyeden "v" ye basın, çıkar. Onu hemen silin...

2-Olmadı===> Bilgisayarım/C:/program files/İnternet Explorer/iexplore çift tık yaptığınızda aa, işte sizin istediğiniz ana sayfa:) İşte bu sayfayı sağ tık yapın ve kısayol olarak masaüstüne atın. Tüm işlemlerinizde de buradan tıklayarak sörf yapın. Diğer tüm kısayolları da silin tabii.

3- Bir de şu yöntem var pektabii:
çalıştır/regedit sonra buraya ctrl+F ten "start page" yazıp sonra bulduğunuz tüm başlangıç sayfalarını değiştirin diyecem ama bu yöntem burda yemiyor. Ama diğer şekilde çok etkili bir yöntem...

4- başka bir yolu da; başlat ==>explorer yaz. Orada çıkan explorer'a sağ tık ve " http://www.v9tr.com/... "şeklinde çıkan iki tırnak arasındaki o yeri komple silip yerine istediğiniz giriş sayfasını yazın..Olay kesinlikle tamamdır:)
selamlar..........(Bir iki yöntemi kendim biliyordum ama bazı sitelerden ve burda okuduklarımı da derleyip bir araya getirdim. Umarım yanlış anlaşılmaz;-) )

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaşlar yapamayanlar için kesin çözüm kendi yöntemlerimle buldum ilk önce ctrl+alt+delete basın görev yöneticisini başlatın işlemler var orada v9 u bulun kaldırın sorun ortadan kalkıyor

biroll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar denemediğim işlem kalmadı ama bu v9 denen illetten bir türlü kurtulamadım
Proğram ekle kaldırdan v9 u bulup kaldır diyorum ama pc kilitleniyor kaldıramıyor
Diğer anlatımda olduğu gibi masaüstünde google chrome'a sağ tuş özellikler hedefi bul ile ulaşıyorum 2 tane google chrome var biri chrome diğeri ise old_chrome
chrome yazan klasörü silmek istediğimde chrome da çalışan hiç bir web sitesi yada başka bir şey yokken dahi chrome silinemiyor diskin dolu veya yazmaya karşı korumalı olmadığından ve dosyanın şu anda kullanımda olmadığından emin olun uyarısı alıyorum
Bu durumda ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim...

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
56
Bu sorunu ben iş yerindeki tarayıcımda yaşadım bir kaç gün önce. FormatFactory kurarken bunuda beraberinde kurdum yanlışlıkla. Daha sonra uğraş uğraş baktım tarayıcının ana sayfasından gitmiyor denetim masasından kaldırma işlemi gerçekleştirdim. Yalnız kaldırma butonuna tıklayınca 5 dk kadar duruyor sistem niye bilmiyorum. Daha sonra kaldırıyor. Kaldırıncada bilgisayarda v9'dan eser kalmıyor tarayıcı eski haline dönüyor.

Yani demem o ki eğer denetim masasındaki program ekle kaldırdan kalkmıyorsa your uninstaller yada revo gibi bir program kullanarak bilgisayardan silip atabilirsiniz. Kolay gelsin.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
regeditten kalıntılarınıda temizlemekte fayda var.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
ne varmış V9'da! ne güzel arama motoru:laugh: şaka şaka, benimde başıma geldi ben mozilla,opera,crome ne kadar tarayıcım varsa komple kaldırım tekrar yüklüyordum yada format atıyordum. iyi oldu bu bilgi Allah razı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de aynı sorundan muzdariptim. En son çare olarak google chome için sağdaki anahtar simgesinden ayarlar ve ardından Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç. Sayfaları ayarla

sekmesinden v9 tarayıcı sayfasının adresini siliyoruz ve istediğimiz adresi yazıyoruz. Hepsi bu kadar. Yine de bu çözümü sdn forum sayesinde bulduğumu belirtmek isterim.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Hay Allah Razı Olsun yahu.
Şimdi bu sorunla uğraşıyordum,bir baktım forumda konu açılmış.
Söylendiği gibi hallettim.
Paylaşım için Teşekkürler.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bu kadar ayrıntıya gerek bile yok revo uninsataller ile programı direk kaldırın oldu bitti hepsi bukadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hiç biri kaldırmadı bu v9 u heryerde buldum sildim meleti.. sizin dediklerinizde yaptım sadece cromede kalktı yine var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aslında v9dan kurtulmanın yolu çok basitmiş. önce sağ üstteki ingiliz anahtarına tıklayın. ardından ayarlara girin. soldaki uzantılar yazısına tıklayın. orada proxy bilmemne diye bir uzantı olacaktır. o uzantıyı silerseniz bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. teşekkürler

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar aslında v9dan kurtulmanın yolu çok basitmiş. önce sağ üstteki ingiliz anahtarına tıklayın. ardından ayarlara girin. soldaki uzantılar yazısına tıklayın. orada proxy bilmemne diye bir uzantı olacaktır. o uzantıyı silerseniz bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. teşekkürler
teşekkürler denedim oldu.... az ve öz bilgi chrome kurtardı:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar! Benim derdim biraz daha farklı. Firefox'u veya Google Chrome'u açmaya kalktığımda otomatik olarak explorer'ı açıyor. Explorer'ı bilgisayardan iptal edince bu sefer de internete hiç giremiyorum. Firefox veya Chrome'u açmaya kalktığımda ise kaldırılmış veya değişmiş diyor. Yardımcı olabilir misiniz?

guvenay1966

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaş senin sorunun eklentilerde bir prgramı kurarken bu kaldıramadıgın acılış ekranını kurmuşsun eklentilerden bulup kaldırırsan düzelir NOT sen düzeltmişsin ama bundan sonraki arkadaşlara faydası icin yazdım bir prgram kurarken centiklere dikkat edin size soruyor bunu kuruyorum onaylıyormusun gibi centikte oluyor kurmak istemedigimiz centigi kaldırısak onu kurmaz kusura bakmayın uzun yazdım ben az bilgisi olan arkadaşlara yardımcı olurum diye saygılar

er4y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim çok teşşekürler bir türlü kurtulamadım şu illetten çok sağol.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vay uyanık uzantılarda flash player olarak görünüyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bi yolunu buldum !!! mozillayı program kaldırdan kaldırın sonra başka bir tarayıcıdan indirip kurun böylece sorun ortadan kalkıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
firefox veya chrome için eklenti kurulum kısmında gereksiz eklentileri kaldırın sorun halolacaktır bende proxy tool eklentisini kaldırdım düzeldi