İphone Yavaşlama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iphone 4s kullanıcısıyım ve telefonu alalı 2 ay oldu tamam ilk aldığımda herşey güzel hoş ama aradan 1-2 hafta geçti telefon yavaşlamaya başladı yani bunun sebebi nedir yani uygulamalar olabilirmi yani tüm uygulamaları silsem düzelirmi veya başka bir nedeni olabilirmi telefondan kaynaklandığını sanmıyorum çünkü bi önceki telefonum iphone 3gs idi ve ondada aynı problemi yaşadım ondan bi öncede iphone 3g aynısını ondada yaşadım yani herkeste olan birşeymi yada kesin bir nedeni varmıdır arkadaşlar ?:bored:

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Hafıza aşırı dolu olursa bir kasma oluyor. Biraz uygulama sil :)

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Saklama Alanı : 11,5 GB Kullanım : 2,1 GB aşırı dolu değil ama kasıyor :(
42n0f.png

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet kapatıyorum , Ya aslında çıldırcak kadar yavaşlama yok ama yani sonu eski telefonlarım gibi olmasından korkuyorum ben bu telefona bu parayı kassın diye vermedim ne yapsam bilemedim ya.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum jbli idi, cydia ya girip kaldırdığımı zannettiğin ama aslında kaldırılmamış program vardı(Mywi) onu cydia da remove yaptım. Yavaşlık yokoldu. telefonum eski haline döndü.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Iphone yavaşlar mı ?:) Önce bu soruyu sormak lazım kendimize biz birşey yapmadıgımız surece yavaşlamaz arkadaş demiş zaten JB diye :)

MrtOzler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk 1 2 hafta telefona alışma evresi sonrası bu bile yetmiyor diyorsun insanoğlu nankör arkadaş :D

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
phone clean adlı uygulamayı pcne ındır tarat sil bide oyle yorum at bakım