Samsung galaxy s2 android 4 guncelleme bilmecesi (samsung turkiye ile aramda gecen di

Bu konuyu okuyanlar

GALAXYS2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aloglar) baslıgın devamı....

BEN AYIN 15'INDEN SONRA COK SERT BIR DILE SAMSUNGUN RESMI TURKIYE SITESINE BIRCOK MAIL ATTIM VE BU MAIL VE SONRASINDA GEREK ONLAR OLSUN GEREK BENIM SAHSEN ARAMALARIMLA YAPMIS OLDUGUM TELEFON GORUSMELERINDEN SU SONUCU CIKARDIM,
ASIL SONUCU ACIKLAMADAN ARAMIZDA GECEN DIALOGLARI BELIRMET ISTIYORUM KARARI SIZ VERIN,
1 - BEN ILK MAILIMDA ONLARA ANDROID4'UN GALAXYS2 ICIN NE ZAMAN CIKACAGINI SORUYORUM ONLARIN BANA CEVABI
(ORJINAL CEVAP

Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

Cihazlarımız ve aksesuarlarımız ithalatçı firmalarımız Samsung Electronics, Telpa, Başarı, C5
Electronics, Brightstar Electronics, Genpa tarafından getirilmektedir ve 2 yıl garanti
kapsamındadır.

GT-I9100 model cihazınız "Android 2.3.5 Gingerbread İşletim Sistemi" özelliğine
sahiptir, güncel versiyonu bulunmamaktadır.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için cihaz yazılımları detaylı bir şekilde kontrol
edilmektedir. Bu sebeple zaman zaman yazılımların yayınlanması gecikebilmektedir.
İlginiz için teşekkür ederiz.

Daha detaylı bilgi almak için 444 77 11 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla)

BU ARADA BIR TELEFON GORUSMEMIZ OLUYOR VE ILK MAILDE YAZANLARI GERCEK MUSTERI HIZMETLISI TEKRARLIYOR ROBOTMUS GIBI (BILGISIZLER)

2 - BUNUN UZERINE YAZDIGIM 2.MAIL, ORJINAL MAIL KOPYALA YAPISTIR YAPIYORUM

( ARKADASIM DUZGUN CEVAP VERSENE, BILGIN YOKSA ARASTIR OYLE CEVAP VER, BEN SANA ANDROID4 GALAXYS2 ICIN NE ZAMAN CIKACAK DIYORUM SEN SACMALIYORSUN OYLE BIR GUNCELLEME YOK DIYE, NASIL YOK, AL SANA 1. ELDEN HABER , DUYURU, http://www.facebook.com/notes/samsun...90405030989148 , SIMDI AKILLI OL ARASTIR VE SADECE ISTENILEN CEVABI VER, ANDROID4 GALAXYS2 ICIN NE ZAMAN TURKIYEDE YAYINLANACAK, )

BANA CEVAPLARI
ORJINAL MESAJ

( Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

Konu ile ilgili Samsung Çağrı Merkezi tarafından aranılarak tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi almak için 444 77 11 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla )

TELEFON GORUSMEMDE GECEN BAZI UFAK DIALOGLAR

ONLARIN INATLA TEKRARLADIKLARI SEY, BOYLE BIR GUNCELLEMENIN OLMADIGI, EN GUNCEL YAZILIMIN Android 2.3.5 Gingerbread OLDUGUNU YUZDEYUZ EMIN BI SEKILDE SOYLEMELERI,
BEN BU ARADA TELEFONUNMDA KIES UZERINDEN Android 2.3.6 Gingerbread YUKLEDIGIMI VE SIZIN UST DUZEY YONETICILERINIZIN (ISIM VEREREK ) TWITTERDE ACIKLAMA YAPTIGINI SOYLUYORUM, DAHA SAMSUNG TURKIYE CALISANLARI, SABAH NE YEDIKLERINI DAHI BILMEYEN BU KISILER, SAMSUNG YONETICILERI ICIN TANIMIYORUZ DIYORLAR, VE BU BILGERE NERDEN ULASTIGIMI SORUYORLAR BENDE ONLARA RESMI TWITTER VE FACEBOOK SAYFALARINI TAKIP ETTIGIMI SOYLUYORUM, NEYSE SONUNDA BILMEDIKLERI BI KONU ICIN SON CUMLELERI SU SEKILDE OLUYOR,
ANDROID 4 UN TURKIYE ICIN 1 YADA 2 AY ICINDE ANCAK UYARLANACAGINI SOYLEDILER....
TABI CEVABIN BILGISIZCE VE CELISKILI OLDUGU, CEVABIN ICINDE SAKILI.
YA 1 AY OLUR, YADA 2 AY.
YADA, 1 AY 3, 5 GUN OYNAR , BUNLAR ARAYA AYLAR KOYARAK CEVABI ATIYORLAR....

BENIM VARDIGIM ASIL SONUC SU, ANDROID 4 YARINDA CIKABILIR HIC CIKMAYADABILIR, BEN BEKLEMEKTEN VAZGECTIM, BULURSAM ORJINAL WINDOWS7.5 ALIP KURACAGIM.... (SITESINDEN PARAYLA).... http://www.microsoft.com/windowsphon...7/default.aspx

ASIL TRAJIKOMIK SONUC ISE SAMSUNG TURKIYENIN COK BILGISIZ VE HICBIR KONUYA VAKIF OLMADIKLARIDIR....

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yapacakları çok basit aslında bi eleman sadece bi gün kieste tr için hangi tel için hangi sürüm var diye rapor yazacak ve tüm çağrı merkezlerine onu gönderecekler hala önlerindeki metinde telefonların çıktığı an ki yazılımlar görünüyor gio için 2.3.3 ve 2.3.4 olmasına rağmen adamlar 2.2.1 var diyor mini içinde öyle

kısacası samsung türkiye bi halta yaramıyor aktif değil bu bir gerçek
ama tavsiyem sammobile yada sampro yada netten herhangi bir OJV kodlu yani türkiye nin kodlu sürümü bulursaniz kies e gelmeden odinle yükleseniz bile garantiden çıkmıyor çünkü OJV kodu türkiye sürüm old için hiç bi girişimde bulunamıyorlar

Galaxy S II ye gelinde çok absürt ülkeler için 4.0.3 çıktı kies e verildi ama samsung tr hiç iplemiyor bile...

Osicen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
"s2 ye windows 7.5 alıp nasıl kuracan cok merak ediyorum"

fetiadar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ,

http://www.sikayetvar.com/sikayet/d...rogramiyla-yapilan-guncelleme-cihazi-ga/qku8h

Konu ile ilgili olduğu için paylaşmak istedim. Kesinlikle müşteri hizmetleri çok kötü ve hiç bir şeyden haberleri yok.

Fakat facebook sayfasında cevaplar çok hızlı ve çokta tatmin edici.

Samsung Türkiye Değerli Müşterimiz,

Kies'te yer alan tüm güncellemeler resmi güncellemelerdir. Kies üzerinden gerçekleştirilen güncellemeler sonucu cihaz garanti kapsamı dışında kalmamaktadır. Güncellenen sürüm resmi sürüm değilse cihaz garanti kapsamı dışında kalmakta olup bu tür bir güncelleme sonucu cihazda çeşitli sorunlar görülebilmektedir. Samsung telefonunuz ile ilgili teknik destek almak için Destek sekmesinde bulunan İletişim Formu aracılığıyla iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. Bu sayede ilgili birimimizi size yönlendirebilir, sorununuzu çözme konusunda size yardımcı olabiliriz.

Saygılarımızla.
22 Mart, 12:05

Android 4 güncellemesi içinde

Samsung Türkiye Değerli Müşterimiz,

Türkçe'leştirme ve arayüz uyarlama çalışmaları devam etmekte olup güncellemenin kısa süre içerisinde çıkması beklenmektedir. Konuyla ilgili haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla.Dün, 00:32 · ( 26Mart 2012)

aloglar) baslıgın devamı....

BEN AYIN 15'INDEN SONRA COK SERT BIR DILE SAMSUNGUN RESMI TURKIYE SITESINE BIRCOK MAIL ATTIM VE BU MAIL VE SONRASINDA GEREK ONLAR OLSUN GEREK BENIM SAHSEN ARAMALARIMLA YAPMIS OLDUGUM TELEFON GORUSMELERINDEN SU SONUCU CIKARDIM,
ASIL SONUCU ACIKLAMADAN ARAMIZDA GECEN DIALOGLARI BELIRMET ISTIYORUM KARARI SIZ VERIN,
1 - BEN ILK MAILIMDA ONLARA ANDROID4'UN GALAXYS2 ICIN NE ZAMAN CIKACAGINI SORUYORUM ONLARIN BANA CEVABI
(ORJINAL CEVAP

Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

Cihazlarımız ve aksesuarlarımız ithalatçı firmalarımız Samsung Electronics, Telpa, Başarı, C5
Electronics, Brightstar Electronics, Genpa tarafından getirilmektedir ve 2 yıl garanti
kapsamındadır.

GT-I9100 model cihazınız "Android 2.3.5 Gingerbread İşletim Sistemi" özelliğine
sahiptir, güncel versiyonu bulunmamaktadır.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için cihaz yazılımları detaylı bir şekilde kontrol
edilmektedir. Bu sebeple zaman zaman yazılımların yayınlanması gecikebilmektedir.

Saygılarımızla)

BU ARADA BIR TELEFON GORUSMEMIZ OLUYOR VE ILK MAILDE YAZANLARI GERCEK MUSTERI HIZMETLISI TEKRARLIYOR ROBOTMUS GIBI (BILGISIZLER)

2 - BUNUN UZERINE YAZDIGIM 2.MAIL, ORJINAL MAIL KOPYALA YAPISTIR YAPIYORUM

( ARKADASIM DUZGUN CEVAP VERSENE, BILGIN YOKSA ARASTIR OYLE CEVAP VER, BEN SANA ANDROID4 GALAXYS2 ICIN NE ZAMAN CIKACAK DIYORUM SEN SACMALIYORSUN OYLE BIR GUNCELLEME YOK DIYE, NASIL YOK, AL SANA 1. ELDEN HABER , DUYURU, http://www.facebook.com/notes/samsun...90405030989148 , SIMDI AKILLI OL ARASTIR VE SADECE ISTENILEN CEVABI VER, ANDROID4 GALAXYS2 ICIN NE ZAMAN TURKIYEDE YAYINLANACAK, )

BANA CEVAPLARI
ORJINAL MESAJ

( Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

Konu ile ilgili Samsung Çağrı Merkezi tarafından aranılarak tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla )

TELEFON GORUSMEMDE GECEN BAZI UFAK DIALOGLAR

ONLARIN INATLA TEKRARLADIKLARI SEY, BOYLE BIR GUNCELLEMENIN OLMADIGI, EN GUNCEL YAZILIMIN Android 2.3.5 Gingerbread OLDUGUNU YUZDEYUZ EMIN BI SEKILDE SOYLEMELERI,
BEN BU ARADA TELEFONUNMDA KIES UZERINDEN Android 2.3.6 Gingerbread YUKLEDIGIMI VE SIZIN UST DUZEY YONETICILERINIZIN (ISIM VEREREK ) TWITTERDE ACIKLAMA YAPTIGINI SOYLUYORUM, DAHA SAMSUNG TURKIYE CALISANLARI, SABAH NE YEDIKLERINI DAHI BILMEYEN BU KISILER, SAMSUNG YONETICILERI ICIN TANIMIYORUZ DIYORLAR, VE BU BILGERE NERDEN ULASTIGIMI SORUYORLAR BENDE ONLARA RESMI TWITTER VE FACEBOOK SAYFALARINI TAKIP ETTIGIMI SOYLUYORUM, NEYSE SONUNDA BILMEDIKLERI BI KONU ICIN SON CUMLELERI SU SEKILDE OLUYOR,
ANDROID 4 UN TURKIYE ICIN 1 YADA 2 AY ICINDE ANCAK UYARLANACAGINI SOYLEDILER....
TABI CEVABIN BILGISIZCE VE CELISKILI OLDUGU, CEVABIN ICINDE SAKILI.
YA 1 AY OLUR, YADA 2 AY.
YADA, 1 AY 3, 5 GUN OYNAR , BUNLAR ARAYA AYLAR KOYARAK CEVABI ATIYORLAR....

BENIM VARDIGIM ASIL SONUC SU, ANDROID 4 YARINDA CIKABILIR HIC CIKMAYADABILIR, BEN BEKLEMEKTEN VAZGECTIM, BULURSAM ORJINAL WINDOWS7.5 ALIP KURACAGIM.... (SITESINDEN PARAYLA).... http://www.microsoft.com/windowsphon...7/default.aspx

ASIL TRAJIKOMIK SONUC ISE SAMSUNG TURKIYENIN COK BILGISIZ VE HICBIR KONUYA VAKIF OLMADIKLARIDIR....

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sadece Samsung un değil her markanın müşteri hizmetleri temsilcilerinin büyük bir kesiminin her teknolojiyi bıraktım kendi teknolojilerinden bir haberleri olmaması gerçekten çok sıkıcı. Bu durum personel alımında sadece hangi üniversiteyi bitirdiği veya kimin akrabası olduğuna bağlı. Bu karşılaştığınız durumu bende yaşadım bazı kurumlar hazır cevapları size yollayabiliyor. Esasında bu yorumumun nedeni bir kurumla konuşmanızda daha ilk mesajdan üslubunuzun kötü olmasıydı. Lütfen kötü taraflara çekipte olay çıkarmayınız. Samsung Galaxy S 2 Gingerbread olarak satışa sunuldu. Bir aralar ics 4.0 a güncellenecek haberleri yayıldı. Güçlü bir telefon bence ics ye de yükseltilir fakat sonuç olarak bu ürünü siz veya başkası üretmedi isterse günceller istemezse güncellemez. Her firmanın satış politikası farklıdır. Size sadece sorması ve beklemesi kalıyor malesef ki.

fetiadar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında müşteri temsilcilerinin de suçu değil bu konu. Müşteri temsilcilerinin gelen sorulara ne cevap verecekleri belli. Yani buradaki sıkıntı Samsung'un dünyada resmi olarak , takvimi ile açıkladığı güncelleme konusunda müşteri temsilcilerine bilgi verilmemesi.
Evet SGS2 Gingerbread olarak satışa sunuldu fakat android 4 güncellemesini SGS2 için yapacaklarını SGS1 içinse yapmayacaklarını söylediler. İster günceller ister güncellemez demeniz çok doğru değil. Bu gün iphone3 telefonunuz varsa yeni çıkan ios5
güncellemesinden yararlanabilirsiniz . Zaten iphone un en güçlü olduğu noktada bu. Evet Samsung SGS1 için sizin dediğinizi yaptı güncelleme çıkarmayacağını söyledi ama bununlada bir çok forum sitesinde ciddi tepkiler aldı. Bu da bir sonraki satışlarını etkileyecektir.
Son olarakta dünyada bir çok ülkede başlayan güncellemenin Türkiye de başlayamaması Türkiye Samsung'un iyi çalışmadığını da gösterir diye düşünüyorum. İyi günler ...

Sadece Samsung un değil her markanın müşteri hizmetleri temsilcilerinin büyük bir kesiminin her teknolojiyi bıraktım kendi teknolojilerinden bir haberleri olmaması gerçekten çok sıkıcı. Bu durum personel alımında sadece hangi üniversiteyi bitirdiği veya kimin akrabası olduğuna bağlı. Bu karşılaştığınız durumu bende yaşadım bazı kurumlar hazır cevapları size yollayabiliyor. Esasında bu yorumumun nedeni bir kurumla konuşmanızda daha ilk mesajdan üslubunuzun kötü olmasıydı. Lütfen kötü taraflara çekipte olay çıkarmayınız. Samsung Galaxy S 2 Gingerbread olarak satışa sunuldu. Bir aralar ics 4.0 a güncellenecek haberleri yayıldı. Güçlü bir telefon bence ics ye de yükseltilir fakat sonuç olarak bu ürünü siz veya başkası üretmedi isterse günceller istemezse güncellemez. Her firmanın satış politikası farklıdır. Size sadece sorması ve beklemesi kalıyor malesef ki.

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Bence biraz aceleci davranıyorsunuz. Bu durum sadece Türkiye için geçerli değil malesef.

dffsgf.png

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
telefonu sinirden ölü fiyatına satasım var :D

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Aslında müşteri temsilcilerinin de suçu değil bu konu. Müşteri temsilcilerinin gelen sorulara ne cevap verecekleri belli. Yani buradaki sıkıntı Samsung'un dünyada resmi olarak , takvimi ile açıkladığı güncelleme konusunda müşteri temsilcilerine bilgi verilmemesi.
Evet SGS2 Gingerbread olarak satışa sunuldu fakat android 4 güncellemesini SGS2 için yapacaklarını SGS1 içinse yapmayacaklarını söylediler. İster günceller ister güncellemez demeniz çok doğru değil. Bu gün iphone3 telefonunuz varsa yeni çıkan ios5
güncellemesinden yararlanabilirsiniz . Zaten iphone un en güçlü olduğu noktada bu. Evet Samsung SGS1 için sizin dediğinizi yaptı güncelleme çıkarmayacağını söyledi ama bununlada bir çok forum sitesinde ciddi tepkiler aldı. Bu da bir sonraki satışlarını etkileyecektir.
Son olarakta dünyada bir çok ülkede başlayan güncellemenin Türkiye de başlayamaması Türkiye Samsung'un iyi çalışmadığını da gösterir diye düşünüyorum. İyi günler ...
Bende isterim her telefonuna güncelleme desteğini vermesi fakat SGS1 için okadar tepki alması Samsung un yapacaklarını etkilediğini düşünmüyorum. Sonuç olarak eski modellerinede yeni modelleri gibi eşit güncelleme desteği verdiğinde yeni modellerinin satış oranı düşme riski var. Ama SGS2 gibi Samsungun amiral gemisi dediğimiz bir telefonu güncellemesinin gecikmesi gerçektende düşündürücü. En azından icsye güncelleme geleceği kesin bardağın dolu tarafından bakmak gerekirse :)

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Şu güncellemeler gelse artık telefonlara, Türkiye temsilciliği kesin yavaş çalışıyor.

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
benim anlamadığım mevzu telefonu alırken adamlar size 4.0 şu tarihte çıkıcak diye garantimi verdiler? neden bu kadar sinirleniyorsunuz anlamıyorum. her yeni yazılımda olduğu gibi türkiyeye gelmesi 6 ay alır.buda demek oluyorki yazın çıkar 2x2=4 bu kadar basit.

GALAXYS2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ANDROID 4 ILE ILGILI BAZI GUNCEL HABERLER, GORUNTU KIRLILIGI OLUSMAMASI ICIN, HABERIN KENDISI YERINE LINKLERINI PAYLASIYORUM,

http://www.androidturkiye.net/2012/03/29/android-4-0-4-resmen-dagitilmaya-basladi/

http://www.androidturkiye.net/2012/...yor-nisan-ayi-basinda-dagitilmaya-baslayacak/

BEN SAMSUNG YERINE GOOGLE'YE MAIL ATMAYA KARAR VERDIM, CIDDI CIDDI BAZI KONULARI SORACAGIM. SONUCTA, HERNEKADAR ACIKKAYNAK OLURSA OLSUN , ANDROID ISLETIM SIZTEMI GOOGLE'YE AIT, HERKESIN BILDIGI UZERE , GOOGLE ANDROIDI CIKARIYOR, DIGER URETICILER KI BUNLAR DONANIM URETICILERI OLUYOR, MEVCUT YAYINLANAN SURUMLAERI KENDI CIHAZLARINA ENTEGRE EDIYORLAR, TABIKI BUNU YAPARKENDE KENDI CIKARLARINI GOZETEREK , OLUSTURDUKLARI STRATEJILERI, DOGRULTUSUNDA YAPIYORLAR. NEYSE BEN GOOGLE GALAXYS2 ICIN, TURKCE UYGULAMANIN KENDILERI TARAFINDAN SUNULMA OLASILIGINI SORACAGIM, BAKALIM , TENEZUL EDIPTE CEVAP VERECEKLER MI....

serdal23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sakın android 4.0.03 yüklemeyim ben yükledim pişmanım çünkü telefonu ilerleyen zamanlarda donduruyor ve oyunları açtığımda tamamen ekran kararıyor..

ofloamsdown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=254986]GALAXYS2[/MENTION] Çok zaman olmuş gerçi.. ama çok tepki göstermişsin abicim ya! neyseki şimdi kavuşmuşsundur ICS ye :) memnun kalmışsındır inş.
Birde şunu söylemem lazım, bu türden bilgileri müşteri temsilcileri bilmezler ki sana cevaben mail gönderenler müşteri temsilcisidir, esas bilgi teknik servisteki çalışanlar veya ürün sorumlularıdır. Bu insanlara ayrıca ulaşman zor değil.

salihbicak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben leak orjinal 4.2.1 i s2 me yükledim isteyene bilgi vetebilir fotolarını yollarım ulaşmanız yeterli sevetek yardımcı olurum.. odins ile atmak o kadar da zor değil...

Son mesajlar