Hotmail'de maillerimi açamıyorum yardım

Bu konuyu okuyanlar

prestiga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi sorunum var arkadaşlar 2 saatir homail e giriyorum ama hotmail'de maillerimi açamıyorum, bu sorun herkestemi var yoksa bende mi yardım ederseniz minnetar kalırım

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bende sorun yok. tarayıcı değiştirip deneyiniz. Olmadı tarayıcınızdaki çerezleri silip öyle deneyiniz

prestiga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi sorunum var arkadaşlar 2 saatir homail e giriyorum ama hotmail'de maillerimi açamıyorum, bu sorun herkestemi var yoksa bende mi yardım ederseniz minnetar kalırım

dediğinizde yaptım ama yine de okunmuyor kafayı yemek uzereyim ,hotmail de mi sorun anlamış değilim

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Birazdan bir daha deneyin isterseniz, şuanda hotmail kaynaklı bir sorun olabilir.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Mailler açılıyor sorun sizde olabilir.Noscript ve ya buna benzer reklam engelleme türünde eklenti kullanıyorsanız bundan kaynaklanmış olabilir.
Gerçi ben adblock kullanıyorum ona rağmen açılıyor mailler.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Kardeş internet explorer de açmayı dene benim evdeki masaüstü bilgisayardan giriyorum bazen özellikleri çok düşük sistemi karma karış onda da yapıyor açmıyor yada zor açıyor. sen öyle dene birde...

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bu gün bende de aynı sorun var. FF ve Opera ile mailler açılmıyor hatta o sayfanın klasör bağlantılarına bile girilemiyor.
Sadece log out'dan çıkış yapılıyor.

bulcelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir haftadır aynı sorun ben de de var. Bu sorunu çozen var mı? yoksa hotmail kaynaklı bir sorunmudur arkadaslar.baska forumları arıyorum. bir çözüm bulamadım ..???

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiçbir sorun yok ama bir kaö kişide olduğu için sizin eklentilerinizden ve ya tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende şifremi girip giriş yapıyorum. menü kısmı yukarıdan aşağıda sıralı bir şekilde geliyor. mailime tıkladıgımda açılmıyor. seçip sil diyorum silmiyor. gereksizlere tıklıyorum hiç bir tepki yok. sadece giriş çıkış yapabiliyorum. Ayrıca farkettim ki hotmail e giriş yaptığımda HTTPS// işareti yer almıyor. sadece HTTP yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayni sorunlar bende de mevcut ayrica kişilerimi göremiyorum acil açmam gereken maillerim var :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende var homail. açıyorum ama içerisine giriş yapamıyorum