JWPlayer'dan video indirme nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

DrEnver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ztv.com.tr adlı ders sitesinden video indirmek istiyorum arkadaşlar daha önce indiriyordum ama şimdi jwplayer video oynatıcıya yüklemişler videoları indiremiyorum amacım emek hırsızlığı değil ama ygsye az kaldı kısa bi tekrar yapmam gerekiyor en iyi şu anda orası var ve videoları sardırıp izleme şansım ancak indirirsem olacak şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ben zamanında çok araştırdım ama bulamadım. Bilen çıkarsa bende sevinirim.

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sağ tıkladığında sayfada Kaynağı görüntüle diyip video nun adresini bulabiliyor musun ?

Bulabilirsen IDM 'ye ekleyerek indirebilirsin belki :)

Eğer link varsa bakayım indirebilir miyim ?!.

DrEnver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir baktım google'dan ama yok :) bizim Türkler genelde youtube üstü çalıştığı için uğraşmıyorlar yoksa bulurlar bir açık :D Malesef izleme videosuna tıkladığımda normalde kodlar yazardı ama ana sayfanın adresi yazıyor sadece yoksa idm'ye url ekleyip deneyecektim

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
idm ile iniyor

sssspy.png

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Ztv firefox flash yüzünden şimdilik çalışmıyor. Başka bir adres bilen varsa söylesin. Flashgot eklentisiyle deneyeceğim :)

DrEnver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
idm'nin son sürümü mü acaba bende ki geçen seneden kalma güncelleyip tekrar deneyeceğim şimdi

--- Mesaj Güncellendi ---

Düzenleme: Evet eski idm'yi kaldırıp daha yeni bir sürümünü kurdum ve işe yaradı teşekkürler

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İdm ile bende denemiştim olmamıştı, yeni sürümde destek gelmiş olmalı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yeni versiyonda kendisi buluyo video urlsini ve mesaj ekranı açıyo indirmek istermisiniz diye :) süper