Twitter Takipçi (Follower ) artırma sitesi. (Ben Yaptım!)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metinogtem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba...
Sitenin Adı :
Twitterda takipçi sayılarını artırmak isteyenler benim yaptığım siteye girip takipçi sayılarını artırabilirler..
Bizzat kodlamasını kendim yaptım ... Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve siteyi PHP , AJAX , Twitter API , MYSQL , JQUERY , HTML , kullanarak yazdım..
Site Twitter şifrenizi asla istemez...
Site mantık olarak karşılıklı takip sistemiyle çalışıyo...
İlk kayıt olduğunuzda size 200 puan veriyorum... (ilk olacaklara extra puan verebilirim
smiley-hug006.gif
) Kendinize 1-10 arası öncelik puanı veriyorsunuz ve o puana göre daha önde görünüyorsunuz...
Ayrıca her saat sitenin tanımı olan Tweet göndererek 50 puan alabilirsiniz..

Site ingilizce : Çünkü dünya geneli kullanılsın istedim..
About sayfasından benim hakkımda bilgileri görebilirsiniz ve Mail-us bölümünden bana isteklerinizi ve sorunularınızı yöneltebilirsiniz...

Site yeni ... Siteye giriş yaparak desteklerinizi bekliyorum..
Teşekkürler

Gaara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben hep fallowladım,beni fallowlayan yok!!

metinogtem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sitenin Android uygulamasını çıkardım ... Yakında gözle görülür fark olacaktır..Zamanla ..

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
bir dilek tut :) parayi kuyuya at !

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Tebrik ederim arkdaşm emeğe saygım varda amaç ne :)

metinogtem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=137719]madmex[/MENTION] amaç genele olarak Twitter takipçi sayını artırmak..

--- Mesaj Güncellendi ---

[/COLOR [MENTION=137719]madmex[/MENTION] amaç genel olarak Twitter takipçi sayını artırmak..

metinogtem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onine olarak sadece siteye aktif girenleri sayıyo .. Android uygulamasından gelen kişiler sadece istek yapıp gittikleri için aktiften gözükmüyo ama onlar da önemli bir etken..

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
8 kişi filan takip etmeye başladı bakalım işe yartıyormu :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
8 kişi filan takip etmeye başladı bakalım işe yartıyormu :D
Bu tür siteler karşılıklı takip sistemiyle çalıştığı için işe yarıyor.Ama şöyle bişrşeyde varki diğer kişiler sizi bu site üzerinden ekleyip puan kazanıyorlar ve daha sonra twitterdan sizi takip etmeyi bırakıyorlar. :D Tabi bunu herkes yapmadığı için takipçi sayısı artar.

metinogtem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu tür siteler karşılıklı takip sistemiyle çalıştığı için işe yarıyor.Ama şöyle bişrşeyde varki diğer kişiler sizi bu site üzerinden ekleyip puan kazanıyorlar ve daha sonra twitterdan sizi takip etmeyi bırakıyorlar. :D Tabi bunu herkes yapmadığı için takipçi sayısı artar.

Aslında dediğinizde doğruluk payı var..Mesela sizi takip edip puanınızı alan ve sonradan takipten vazgeçenler oluyo..Ama şuana kadar bana hiçbir uyarı gelmedi..Birkaç kişi "şu adam takibi bırakmış dese .." ben o kişinin twitter hesabından birkaç takipçi silebilirim..Ama şuana kadar gelen bir istek yok

Aslında Twitter takipçisine reklam yapmak son zamanların reklam modeli gibi bişey oldu ... Şu an için biraz saçma görülebilir ama twitter reklamcılık açısından yeni ve büyük bir pazar...

ReasTa

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Tıpkı gibi bir site kurmuşsun aynı sistem, takip ettikçe puan kazanıyorsun o puana göre kişiler seni takip ediyor beğendiğim bir sistem oldu :) Twiends'den tek farkı onda dilersen parayla puan alabiliyorsun ileride senin sitende de böyle bir uygulama olacağını düşünüyorum. :)

metinogtem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tıpkı gibi bir site kurmuşsun aynı sistem, takip ettikçe puan kazanıyorsun o puana göre kişiler seni takip ediyor beğendiğim bir sistem oldu :) Twiends'den tek farkı onda dilersen parayla puan alabiliyorsun ileride senin sitende de böyle bir uygulama olacağını düşünüyorum. :)

Siteyi yapmaya başlamadan önce yapacağım siteye benzer sitelere baktım ve onlardan biraz örnek aldım .. twiends.com a benzer ama onlarda ve diğer hiçbir Twitter karşılıklı takip sitesinin Android uygulaması yok ... Yapabilirsem IOS uygulaması da olacak.. Onlar takipçi satıyo ama ben şimdilik böyle bişey düşünmüyorum ...

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
:)

bu yaptığınızın yasal olmadığını düşündüğüm içinb ayrıca bu konuyu şikayet ediyorum.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
amemelikte son noktaya ulaşmışsınız arkadaşlar, tebrik ederim. :)

bu yaptığınızın yasal olmadığını düşündüğüm içinb ayrıca bu konuyu şikayet ediyorum.
ben deneme amaçlı kullanıp bırakmıştım çünkü twitterla aram pek iyi değil ama siz sevmiyorsunuz diye diğerlerine de bu yüzden amele demeniz anlamsız.
ayrıca bu olay ne kadar yasal değil tartışılır. sonuçta karşılıklı takip söz konusudur burada olan.

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bense son nokta için hemen karar verme :lol:

metinogtem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Ben Kenobi ve @WebNick terbiyesizlik yapmayın.. Siteyi ve uygulamayı kullanmadığınız nerden belli .. Çünkü siteye ve uygulamaya girerken Twitter size sitenin uygulamasını ve yapabileceklerini gösteriyo .. Ancak izin vermeniz durumunda siteden ve uygulamadan yaralanıyosunuz.. Bilip bilmeden yorum yapmayalım!!!

FourZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Böyle saçma işlere bulaşmanızı size tavsiye etmiyorum. Ama emeğinizin hakkını verelim ne kadar boşa gitsede...

metinogtem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@FourZeroTwo anlamıyorum ki bu rahatlığı size kim sağlıyo??? Kimeseye hakaret edemezsin .. Emeğin boşa gidip gitmediğine sen ya da başkası karar veremez.O benim hedeflerimle alakalı bişey !!! .. Lütfen yorumlarınızı silin ... Böyle yorum yapan herkesi şikayet ediyorum .. Umarım yönetim çalışıyordur..

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
canım kardeşim hiç merak etme.
ben de bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim :)
siteni twitter support kısmında complaint içerisinde report a violation bölümüne şikayet ettim, artık onlar ilgilensin.
eğer ki bu konu silinmezse comment kısmına buranın da adresini vereceğim.

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
takip ettiğim için takip edileceksem kalsın almayayım. Zaten hatrı sayılır gerçek takipçim var.

metinogtem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin gibi kişileri içerik üretmeyen ve üretene köstek olan biri görüyorum ...

Zaten bu site herekse hitap etmiyo .. Sadece isteyen kullanır

FourZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İsteyen istediği görüşü de belirtir aynı zamanda. Bunu yapana yazana bir şey demiyoruz o adam akıllıdır talebi görmüş ve yapmış problem yok. Biz kullananlara amele diyoruz. Ne yani sahte takipçilerin olacak birbirini tanımadıktan sonra ne önemi var takip etmenin yada edilmenin.

İyi geceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar