Facebook Hesabını Silmek / Kapatmak Nasıl Yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Facebook artık insanların canını sıkmaya ve insanların birçok zamanını heba ettiği bir sosyal ağ biçimine dönüşmeye başladı. Sizde bu facebook adlı sosyal ağdan kurtulmak istiyorsanız altta yer alan videomuzu izleme başlayın diyelim.
Videoyu izlemeden önce size bir link takdim edeceğim. Ama bu linke videoyu izledikten sonra tıklayın ve benim videoda uyguladığım adımları bir bir takip ederek sizde ayınılarını uygulayın.Açıkçası çok zor bir işlem değil ama siz yinede videoyu izleyin! Linkimiz;
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

[video=youtube;hJccae5zRBs]http://www.youtube.com/watch?v=hJccae5zRBs[/video]

KAYNAK ; Senininternetin.Com - Facebook Hesabı Tamamen Nasıl Silinir?

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Geçen hafta silmiştim,sarmıyordu artık.

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yav arkadaşlar bir sorum olacak,benim geçtiğimiz aylarda facebook a girdiğimde,facebook tarafından kitlenmiştir diyordu,altındada iki tane tarih vardı o tarihi geçeli haftalar oldu ne yapabilirim bi yardım edermisiniz,facebook a email gönderdim otomatik yanıt sistemiyle bir mesaj geldi işte şu sarunlarınız varsa şuna şu sorunlarınız varsa şu linke tıklayın falan diyordu ama hiçbiri benim sorunuma uygun değil, yardım edermisiniz o hesapta gerçekten ama gerçekten önemli şeyler vardı.Yardım edicek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Yav arkadaşlar bir sorum olacak,benim geçtiğimiz aylarda facebook a girdiğimde,facebook tarafından kitlenmiştir diyordu,altındada iki tane tarih vardı o tarihi geçeli haftalar oldu ne yapabilirim bi yardım edermisiniz,facebook a email gönderdim otomatik yanıt sistemiyle bir mesaj geldi işte şu sarunlarınız varsa şuna şu sorunlarınız varsa şu linke tıklayın falan diyordu ama hiçbiri benim sorunuma uygun değil, yardım edermisiniz o hesapta gerçekten ama gerçekten önemli şeyler vardı.Yardım edicek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
kardeş bunu google hesabım donduruldu diye arat. Banada aynısı olmuştu ingilizce bir metin yollamıştım 10-15 gün sonra açılmıştı. Şimdi o metin nereye nasıl yollanıcak hatırlamıyorum ama öyle bir yol diye hatırlıyorum..

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kardeş bunu google hesabım donduruldu diye arat. Banada aynısı olmuştu ingilizce bir metin yollamıştım 10-15 gün sonra açılmıştı. Şimdi o metin nereye nasıl yollanıcak hatırlamıyorum ama öyle bir yol diye hatırlıyorum..
Kardeşim yorumun için sağol ama bende o ingilizce mesajı internette bulmuştum onu attım dediğim gibi otomatik yanıtlama sistemi geldi işte yukarda yazmıştım onları.

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ben yaklaşık 1 ay önce sildirmeyi denedim, ondan sonra da hiç giriş yapmadım, 15 günü aştı ama hala silinmemiş. Arkadaşıma mesaj atmıştım. Onun feysinden baktım hala adım gözüküyor. Neden ?

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ben yaklaşık 1 ay önce sildirmeyi denedim, ondan sonra da hiç giriş yapmadım, 15 günü aştı ama hala silinmemiş. Arkadaşıma mesaj atmıştım. Onun feysinden baktım hala adım gözüküyor. Neden ?

Artık facebook'un demirbaş listesine girmişsin ondandır :p

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5

sen hesabı kapatmamıs dondurmusun kardeşim bendede aynı sıkıntı vardı girmiyordum ama ismim cıkıyordu sonra netten hesap kapatma ile ilgili bi link buldum ordan kapattım şimdi çıkmıyor

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Artık facebook'un demirbaş listesine girmişsin ondandır :p

5-6 yıldır üyeydik boru mu :D Adamlara mesaj da attım hatta... Ama yanıt bile vermediler. Gireceğim face e herkese asılacağım, herkese mesaj atacağım küfürler yardıracağım o zaman silecekler.

--- Mesaj Güncellendi ---

sen hesabı kapatmamıs dondurmusun kardeşim bendede aynı sıkıntı vardı girmiyordum ama ismim cıkıyordu sonra netten hesap kapatma ile ilgili bi link buldum ordan kapattım şimdi çıkmıyor

Yok eminim sildirdim. Hatta 15 gün süre verdi. Eminim :)

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
tamam doğru banada 15 gün süre verdi yok millet beni özlüyormuş falan:D:D ama arama cubuğuna yazınca ismim cıkmıyor inş çıkmaz:D:D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Girmek var çıkmak yok diyorlar sana herhalde :D

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Hiç kullanmadım. En iyi silme yöntemi. Yalnız hıyarın biri ısrarla benim maili kullanarak üyelik açıyor bende gidip üye şifresini değiştirip sonra hesabı siliyorum. Facebook gibi bir firma onay maili kabul edilmeden nasıl üyeliği açıyor onuda anlamış değilim. Lütfen açmıyor onay mailini onaylaman lazım demeyin kendimde denedim bal gibi açıyor. Zaten kıldım facebook a bu saçma olaydan ötürü daha da kılım.

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Facebook'u sildim lazım oldu mu abiminkinden bakıyorum :D

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Facebook'u silseniz bile kişisel bilgileriniz Facebook server'larında saklı kalıyor. Dondurmak, sildirmek ya da gizlilik vs. onlar için farketmiyor yani. Şimdiye kadar alacaklarını vermişsinizdir zaten. :)

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Facebook'u silseniz bile kişisel bilgileriniz Facebook server'larında saklı kalıyor. Dondurmak, sildirmek ya da gizlilik vs. onlar için farketmiyor yani. Şimdiye kadar alacaklarını vermişsinizdir zaten. :)

biliyorum da zararın neresinden dönsen kardır hesabı :)

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Merhaba,

Hesabınızı kalıcı olarak silmemiz için bir istekte bulunuldu. Hesabınız sitede dondurulmuştur ve 14 gün içerisinde kalıcı olarak silinecektir.

Eğer hesabızın kalıcı olarak silinmesiyle ilgili istekte bulunmadıysanız, bu isteği iptal etmek için lütfen Facebook'a giriş yapın:

https://www.facebook.com/login.php

Teşekkürler,
Facebook Ekibi

Ayrıntılı bilgiler ;) İkinci hesabı sildim :)

eryclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
aradığım şey buydu buldum sonunda paylaşım için teşekkürler.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
2-3 aydır girmiyordum bugüne kısmetmiş :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facebook hesabım kilitlendi fakat silmek istiyorum ama silemiyorum nasıl silemiliriz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm nigmet kayabaşı diye 4 tane var bnmn kapatamıyorum kapatr mısınz