Facebook'ta Durum beğendirmek artık ücretsiz...

Bu konuyu okuyanlar

emreyldz62

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.

Son dönemde ortaya çıkan durum beğendirme konuları ve istenilen absürt ücretler sanıyorum hiçbirinizin gözünden kaçmamıştır.

Ve fakat artık herhangi bir ücret ödemeksizin, dilediğinizce durumlarınızın beğenilmesini sağlayabileceksiniz.

Domainin barındığı makinadaki request time'dan kaynaklı olarak binlerce beğeni yollamanız en azından şu an için mümkün olmasa bile, problemsiz şekilde çalışmaktadır.

Uygulama havuz şeklinde çalışmaktadır. Uygulamaya dahil olan tüm kullanıcılar biribirilerinin durumlarını beğenir kısaca.

Nasıl ki siz durumunuzun beğenilmesi için link verip başlat dediğinizde diğer kullanıcılar sizin durumunuzu beğeniyorsa; aynı şekilde bir başka kullanıcının talebiyle sizde farklı durumları beğenirsiniz. Bilginize...

Durum beğendirme Uygulaması

Beğeni sayınızı maksimum 150 yaparsanız daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlarsınız...

Hayırlı olmasını dilerim.
Anıl...

Beğenilerim artmıyor diyenler lütfen önce okuyun;

1. Gizlilik ayarlarından durumunuzu herkese açık konumuna getirin.
-Eğer herkese açık seçeneği yoksa 18 yaşından küçük olduğunuz içindir ve bunu kullanamazsınız.

2. Profilinize girdikten sonra sol tarafdaki aboneliği herkese açık konuma getirin.

3. Yazdığınız durum mesajının yanında "x dakika önce" gibi bir ibare göreceksiniz ona sağ mause ile tıklayıp bağlantıyı kopyalayın.

4. Kopyaladığınız bağlantı durum linkinizdir bunu uygulamadaki link bölümüne ekleyin.

5. Zaman tünelinde bağlantı profil adınınızın altında "x dakika önce" yazısınındadir.

Not:Uygulamayı kullanmadan önce e-mail,facebook hesabınıza gelecek olası saldırılardan sorumlu değilim eğer uygulumaya güvenmiyorsanız kullanmayınız!!

Alıntıdır:
http://www.r10.net/facebook/1083376-durum-begendirmek-artik-ucretsiz.html

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
gerçekten bir saldırı gelirmi :S ?

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Beğenen çok olunca bana olumlu etkisi oluyor mu :) Bana göre şöhretperest bir toplum olma yolunda hızla ilerliyoruz.

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
haklısın ama çok fena arkadaşlara ,bnelik yapılır :D

--- Mesaj Güncellendi ---

ço ksevdim yaa D:D:D:

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
bıraktık üyeliği güzel oldu iyi oldu hoş oldu :D
yok paylaştım beğensene yok şu yok bu.
adam sohbet için konuşmuyo beğen demek için konuşuyo tabi siliyoruz da sinirini bozuyo + olarak.

St. Benoit

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
çok beğenilmenin amacını hâlâ çözemedim ya. Gerçi çözmeye de gerek yok "durumumu beğen, yatağındayım" diye yazan dengesizlerden sonra :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bişey söylüyorum kızmayın...

Türk milleti olarak Facebookunda ....kunu çıkardık...:laugh:

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Karşılıklı durum beğenilir. Abone ol duvarındayım. http://www.facebook.com/aydgn <3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

vNWrI.jpg

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu ülkede ciddi bir şekilde akıl sağlığı taraması yapılmalı...

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Bu arada uygulamayı merakden denedim işe yarıyor. Siz deneyecekseniz uygulamaya izin vermeyin. Yoksa siz de beğenirsiniz milletin durumlarını. Kaldırın sonra deneyecekseniz. Neyse. :D

KATILSANA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalnızca şunu sormak istiyorum; konunun başında da belirttiğim gibi, birileri bunu ücretli şekilde yaparken benim ücretsiz şekilde kullanıma sunmuş olmam hata mı sizce?
Aslında bir yönde sizde hakılısınız. Belirtmeden edemeyeceğim. :)
3-5 kendini bilmez bunu uçuk kaçık rakamlarla yapsın. Yeni nesilde dilediğince kullansın. Para çok nasılsa? Söz konusu o 3-5 kendini bilmez yükünü alsın, yoluna baksın.
Sonrasında bu kez ortaya 3-5 kendini bilmez daha çıksın ve isteyen kullansın, ücretli yapıyorlardı, en azından ücretsizi çıkmış vs demek yerine kendi egolarını tatmin amaçlı, sanki hayatlarındaki herşey olabildiğince harikaymışcasına umarsız yorumlar yapsınlar.
Sizlerinde dediği gibi; Türk milleti olarak birşeylerin suyunu çıkarmakta üstümüze yok.
İyi forumlar...

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bu ülkede ciddi bir şekilde akıl sağlığı taraması yapılmalı...

Yapılsa ne olacak ? Hitler gibi adam yoksa tarama bi sonuç vermez. Elbruz46 halkın %70 sadece nefes alır yaşar ve ölür. Onlara ne sunarsan onu yaparlar. Diziyi sevmediğimden felan değil sadece örnek olarak veriyorum ;
Bi gün sor arkadaşlarına kurtlar vadisini izliyor musun diye. Genel cevap ; "ya artık bozdu ya izlemiyorum arada bir bakıyorum" olacak.
Birde kurtlar vadisi yayınlanırken ara hepsi diziyi izliyor olacaktır.

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ya arkadaşlar siz kafayımı yediniz kusura bakmayında. Nedir bu durum beğen merakı :D Beğenirse ne olacak anlamıyorum ki.Lütfen bu durum beğenilir yazanlar gelip karşıma bu işin mantıklı bi açıklamasını yapsın :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
[MENTION=218039]KATILSANA[/MENTION] yaptığın çalışmaya saygı duyuyorum emeğine sağlık, ama bunu kullanacakları anlayamıyorum sahte beğenmelerden ne olacak ki.

Neyse güzel bir çalışma ortaya koymuşsun, tebrikler.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kişiliği oturmamış karaktersiz kendine güveni olmayan bozuk ruhların kendisini sahte beğeniler ile tatmin etmekten başka bir şey değil bu! O kadar acınası durumdalar ki sahte beğeniler ile ruhlarını doyurmaya çalışıyorlar...
Orasının Sanal Dünya yani Yalan Dünya olduğunu bile unutmuşlar...
paylaştığın şeyi 10 Milyon kişi beğense ne yazar!

Bir şey üretirsin daha çok insana ulaşması için çırpınırsın anlarım!
Ne bileyim bir şiir yazarsın, bir resim yaparsın, belki bir şarkı söylersin...
Bu olabildiğince çok insana ulaşsın istersin bunu anlarım!
Ulaşsın diyorum beğensin değil!

Ama sağda solda bulduğun bir "özlü söz" (çoğu birilerinin k*çından uydurduğu hiç bir b*ka benzemeyen sözler) ya da bir şarkıcının videosunu paylaşıp bunu millet beğensin diye çırpınmanın hiç bir anlamı yok ruhsal eziklik dışında...

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İlk yapacağın iş aynaya geç her gün kendini beğen belki acıyan olursa
seni bir gün beğenir

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Face' i verdik book' unu çıkardın sözü bu olsa gerek.

Sayfayı beğenen sayısını böyle artırmakla kendini kandırmaktan başka bir işe yaramaz.

SilentBlow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anlamıyorum beğeni fazla olunca ne oluyor bi taraflarımı kalkıyor bunların

cusup

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok beğenilmenin amacını hâlâ çözemedim ya. Gerçi çözmeye de gerek yok "durumumu beğen, yatağındayım" diye yazan dengesizlerden sonra :)
harbi ya. hiçbir mantığı yok :) güzel bir şey yazarsan beğenen zaten beğenir tıklamasa da.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Sistemin nasıl çalıştığını açıklayayım muhtemelen bu beğenmeleri istemeyeceksiniz.

Uygulamanın içerisine girdiğiniz zaman başkalarının durum güncellemelerini siz de otomatik olarak beğeniyor gözüküyorsunuz ( Tıpkı durumunuzu beğenenlerin beğendiğinden haberleri olmadığı gibi ) ve arkadaşlarınızın Haber Bültenlerinde ( Ana Sayfaların da ) sürekli sizin tanımadığınız kişilerin durumlarını beğendiğiniz haberi kaplıyor hem de yüzlerce kez. Tabii bundan sizin haberiniz yok.

Hadi ordan bebeler çok anlamsız ve ucuz hareketler bunlar :) Kaldırdım uygulamayı, çalışıyor fakat çoğu kişinin bilmediği tarz da ( Milleti beğendiklerinden haberleri yok ) yürütüyor işleri.

Şimdi diyeceksiniz ki kullanma çamur atma.! Alakası yok kullanmak isteyenleri kısmi olarak uyarmak gerekiyor. Kullanmak isteyen varsa buyrun kullansın engelleyen mi var eleştirimi de yaparım...

Kendi hesabımda da denedim ve olası yanlış anlamamalara karşı bazı ayarlarını kısmıştım. Baktım nasıl kullanılıyor insanlar diye. Başka hesaplardan denedim ve kendi hesabımda bu uygulama için 1 tane yazdım ve Yazdığım ileti ise bu beğenme sisteminin saçmalığı ve kullananların ezikliğini anlatışımdı 11 dakika da 422 beğeni geldi. Yani kendini eleştiren ve eleştirdiğinin farkında olmayan 422 kişi. Arkadaşlarımı uyarmak ve bilinçlendirmek adına şimdilik 661 beğeni duruyor orada ve muhtemelen onlarda böyle bir ezikliğin içerisinde egolarını tatmin etmeyeceklerdir.

Kişiliği oturmamış karaktersiz kendine güveni olmayan bozuk ruhların kendisini sahte beğeniler ile tatmin etmekten başka bir şey değil bu! O kadar acınası durumdalar ki sahte beğeniler ile ruhlarını doyurmaya çalışıyorlar...
Orasının Sanal Dünya yani Yalan Dünya olduğunu bile unutmuşlar...
paylaştığın şeyi 10 Milyon kişi beğense ne yazar!

Bir şey üretirsin daha çok insana ulaşması için çırpınırsın anlarım!
Ne bileyim bir şiir yazarsın, bir resim yaparsın, belki bir şarkı söylersin...
Bu olabildiğince çok insana ulaşsın istersin bunu anlarım!
Ulaşsın diyorum beğensin değil!

Ama sağda solda bulduğun bir "özlü söz" (çoğu birilerinin k*çından uydurduğu hiç bir b*ka benzemeyen sözler) ya da bir şarkıcının videosunu paylaşıp bunu millet beğensin diye çırpınmanın hiç bir anlamı yok ruhsal eziklik dışında...

Bu da son noktadır :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Ha bir düzeltme daha

Birisi ''bu yazıyı beğenenin an..... s.....m'' yazsa beğeniyorsunuz üstelik kimleri beğendiğinizi bile bulamıyorsunuz. Diyeceksiniz ki ayarlardan kısabilirsin fakat sisteme beğenilmesi için bir yazı atacağınız zaman ( ki sistemdesinizdir o an ) anında başkalarının attığı ve nelerin yazdığını bile bilmeden otomatik olarak uygulama sizleri onlara yönlendirip zorla beğendiriyor.

Bence böyle ucuz şeylere takmayın kafanızı, akıllı olun. Arkadaşlarınızın, sizin çoluk çocuğun sürekli beğenilerini gördüğü zaman ki itibarınızı düşünün, R'10 da birisinin açıkladığı gibi :D

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ne bu yaw arkadaş ciddi anlamda facebook üzerine bir blog acar isem haber yapacak Konu sıkıntısı çekmem . Not:interneti sadece facebook twitter youtube zanneden arkadaşlar biraz yelken açın değişik siteler değişik tatlar arayın hali hazırda web üzerinde beş milyar sayfa var deniz var iken bir bardak çamurlu su ile oynamayın.

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Durum begenince ne oluyor yahu sacma sapan seylerle ugrasıyoruz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Boşuna beklemeyin dostlarım !!
Verenler varken sevenlere sıra gelmez...

CenkDulger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle bir halkımız olunca :(

Bir arkadaşımız beğen beğen diye yalvarıyolar

Buna çare bulunması lazım

Moderator bile k.b istiyo

Ne diyek :D

Son mesajlar