Klasör silinmiyor

Bu konuyu okuyanlar

ahmedatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

merhaba benim internet download manager programın video klasörü içerisine girdiğimde bilgisayar ekranı donuyor. ben de bu klasörü silmeyi denedim ama olmadı silemedim ..neden acaba,ne yapmalıyım?

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
unlocker la deneyebilrsin her zaman olumlu sonuç alırsın :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
IDM yi tamamen kaldırmayı dene.. Böyle bişeyi ilk defa duydum... IDM yi illegal bi şekilde kurduysan programın içerisinde virüs olabilir.. Bence onu tamamen kaldır ücretsiz programlara yönel mesela orbit gibi hem sistemine zarar vermezsin...

Bide o klasörün içindeki videolardanda kaynaklanabilir... Boşmu klasör??..

yetkilibiri

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
içerisinde video bulunduran farklı bir klasöre girdiğinde de donuyorsa muhtemelen codec kaynaklı 'veri yürütme engellemesi'ne takılıyordur.

Sorun IDM'den kaynaklanmayabilir. Belirtirsen yardımcı oluruz.

ahmedatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam klasör boş . video indirildikten sonra bu sorun çıkmaya başladı. başka bir yerde ekranın donma sorunu olmuyor. unlocker için kullanımve download linki verir misiniz ..?

--- Mesaj Güncellendi ---

içerisinde video bulunduran farklı bir klasöre girdiğinde de donuyorsa muhtemelen codec kaynaklı 'veri yürütme engellemesi'ne takılıyordur.

Sorun IDM'den kaynaklanmayabilir. Belirtirsen yardımcı oluruz.

hayır başka yerde video açtığımda bu sorun yok . sadece idm nin o video klasörü içerisinde olan videodan kaynaklanıyordu .

son bir gelişme : video kayıp şuan . video klasörünün içerisine girebiliyorum ama orda bir boş klasör var "hakan yeşil yurt " klasörü onu silemiyorum . bulamıyor hatası alıyorum .

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hazır konuyu bulmuşken bende sorayım :D benimde silemediğim dosyalar var. özellikle iki dosya. netten dizi indiriyorum. aynı dizinin iki bölümü farklı kaynaklardan indirmeme rağmen ikiside silinmiyor. dosya kullanılıyor hatası veriyor(Windows 7) çözemedim :D banada yardımcı oluverin lütfen :)

ahmedatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
unlocker ı deniyorum sonucu yazarım . ben bilgisayarda bir virüs taraması yaptım ama bişey çıkmadı[Microsft essential ile yaptım . açıkcası pek güvenmiyorum bu programa bişey bulmuyor sanki .]

ahmedatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
unlocker başarılı sonuç verdi .klasör silindi .virüs taraması da yapmayı düşünüyorum. herkese teşekkürler

sağol hemen öncesinde indirmiştim ama yine de sağol . başkalarının işine yarar.

ben yazarken sen mesaj atmışsın :) görmedim... rica ederimm..