Vinn 12 aydan önce nasıl iptal edilir?

Bu konuyu okuyanlar

yesil26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce çalıştığım yerde vinn almıştım ama şimdi oturduğum binada ortak adsl var vinni iptal etmek istiyorum kontrat bitmedi daha kaybettim çalındı falan desem iptal etmezler mi.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Kontrat varsa eğer kalan sürenin parasını bir kerede verirsen iptal ederler...

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Bahane kabul etmiyorlar malesef. İptal ettirmek istiyorsanız kalan tahattüt miktarını ödemek zorundasınız.

TaGaLoG

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla benim faturalarım hep yüksek geliyordu mesela paket 49 lira mı kotayı aşardım 80-100 oderdım. 1 sene sonra aradım 1 senede olmamıstır belkı.Aradım musterı hızmetlerını 60 lira mı 65 lira mı oyle bi tutar söylemıstı.Ara musterı hızmetlerını önce ödeyecegın tutarı söylesınler sonra ıster dırek ode ıster kullan miktar düşşün aşagı öyle öde. kapat.

trgevent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 1 sene kadar kullandım, kapatma durumunda kendi hesaplarıma göre atıyorum 250-300TL ödemek gerekir diyordum, bir TİM'e uğradım 55TL ödeyip kapattım. bilgi isteyin isterseniz belkide düşündüğünüzden daha ucuza kapatabilirsiniz.
küçük bir dipnot: bulunduğunuz bölgede vınn çekmiyorsa müşteri hizmetlerine bildiriyorsunuz, sanırım 3 ay sinyal alıp alamadığınızı takip ediyorlar, ara ara telefonla taciz edip sinyal alamıyorum ya da 3g değil edge çekiyor diyorsunuz sonunda ücretsiz iade alıyorlar. (TİM'de buna benzer bir bilgi vermişlerdi, en doğru bilgiyi bayilerden alırsınız yinede)