Otobüste osuran kız

Bu konuyu okuyanlar

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Dün günlerde pazar olduğu icin sıkıcı bir gündü eşimle evde oturuyorduk eşime dedim hadi kalk bir kabataşa inelim deniz kenarında bişeyler icelim bir de temiz hava alalım ve kalktık taksiye bindik gitik yaklaşık 1 bucuk saat oturduk eve gelmek icin yola koyunduk hemen orada otobüse bindik otobüs oturacak yer yoktu bizde orta kapanın orada ayakda durduk yan tarafımızda iki tane genc kız oturuyordu yaşları 18 -19 bunlar bir birlerine bişeyler anlatım kahkaha atarak gülüyorlardı derken bunlar iyi ce işi bozudu düdüklü tencere gibi öyle ses cıkararak gülüyorlardı ki biri krize girmişti nerdeyse ve arkadaşı bunun kulağına uzantı bişeyler söyledi bu daha da gülmeye başladı gülerken yerinde hopluyordu bir sağa kıvranıyor bir sola 1 hop 2 hop 3 hop derken cart diye bir ses geldi herkes döndü baktı tabi ben ne oldunu hemen anladım(osuruk) ve bunlar birden sesizliğe bürüntü öyle utandılarki otobüsün icindikiler şaşıra kaldı bende gülmemek icin dilimi ısırıyorum onlara bakarken ama kendimi zor tutuyorum kızlar öyle utandıki şöföre seslendiler bizi indir diye durdu indirdi ama rezil oldular bir bayan otobüs icinde pantolonu yırtılacak şekilde osurması ben olsam 6 ay evden cıkmazdım

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
puhahaha :D conta gevşek galiba tutamadığına göre :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,002
Puhahaha felaket yaa. Benzetmeler de süper olmuş düdüklü tencere falan haah :D

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
491
dimi ama bir bayana yakışmıyor dimi :)

Bayana yakışmıyor derken doğal bir şey yani bu.Tamam tabi ki öyle ulu orta olmamış ama...ameliyattan çıkınca bile doktor soruyor pırt yaptın mı diye..patlasın mı şimdi :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Otobüslerde ki kızlar bu ara gündem de :D

CodeName347

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hahahahahahaha :D :D :D o an orada olmak cok zor olurdu heralde gulmemek icin ikinim derken ouff oufff mazallah :D :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Otobüste film çekmek lazım bu devirde..:D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Otobüs de mi osurdu, yoksa otobüste mi osurdu? :)

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Pantolonu yırtılacak şekilde mi :blink: Pantolonu mu yırttı :scared:

Senisma34

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Otobüs maceralarına son hızla devam =)
Metro ve otobüs yolculuklarını sevmeye başladım he. Kızın yaptığı da anormal durum ama demek ki tutamamış arkadaş.

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Bizde henüz çocukluktan ergenliğe geçiş yaşlarında artık kaç oluyorsa :) hatırlamıyorum teravih namazına erken gelip camide oturup vaazı dinlerken arkadaşımla gittikçe artan dozda şakalaşıp gülüyorduk derken arkadaş bıraktı. Önümüzde ki yaşlıca adam abdestiniz yoksa gidin alın dedi arkadaşım yok tahta gıcırdadı dedi ve abdestsiz yatsı namazını ve 20 rekat teravih namazını kıldı :D

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ahahahaha :D her allahın günü otobüs çilesi çektim bana rast gelseydi la diye bağırırdım :D:D:D:D

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Ne oluyorsa otobüste oluyor demi [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] :D

mklvz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vall bu os.....ma işi insanlar için son derece normal aslında ama bu bayagı bi anormal olmuş. Zaten bizim otobüs dolmuşlarımız matrak malzeme yumagı. Böle sanki omuriligindeki baklanın biri çekilmiş gibi,kafasını salk salak sallayarak ona buna bakarak acayip seslerle gülen aptal tiki tiplerden oldum olası gıcık almışımdır. İyi olmuş...keza bu olayın bi benzerini yaşadım. 20 yaşlarında tiki tiplerden bir erkek kız arkadaşıyla öyle muhabbet içndeki, Sanki dünyadaki son kız ona kalmış da otobüsdeki diğer insanları imrendirirmiş gibi bir hava ile orta körük kısmında iki eli de cebinde lak lak yapıyodu kız arkadaşıyla.Otobüs bir den ani bir fren yapmazmı. cocuk sırt üstü 2.80 o biçim yani. sonrasını yazmama gerek yok zaten..:=)))))))))))

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Mesele ses falan değil de KOKU geldimi Onunda bi analizini yapsanız malum benzetmelergüzel :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ohh iyi olmuş, karpuz kabuğu görmüş eşek gibi gülenlere ayar oluyorum toplu taşımada, adalet işte :D

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
ne anlattın kızlara merak ettim bizede anlat :D

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Otobüste film çekmek lazım bu devirde..:D

Nasıl bir film mesala :D :p
akak.gif

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Mesele ses falan değil de KOKU geldimi Onunda bi analizini yapsanız malum benzetmelergüzel :)
Koku geldiğini sanmam osurukta ses ile koku ters orantılı oluyormuş otobüsü inletecek kadar ses çıktığına göre koku olmamıştır diye düşünüyorum :thumbup1: :biggrin: :D :lol:

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
zaten otobüsler ter ten sesiz osuruk kokularıyla dolu zaten girergirmez otobüse burnundaki koku alma duyguları bir süreliğine devre dışı oluyor :):)

kuntakinte

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
hahahha iyi altına etmemiş :D
bende anı çok aklıma geldi hemencik anlatıyım
orta okul yıllarındayız izmir fuarı açılmış bizde evdekilere kapının önündeyiz diyip çıkmıştık otobüslerde fuar zamanı ücretsizdi , neyse biz gittik dönüyoruz çok eğlenmişiz keyfimiz yerinde fln otobüste gülüyoruz bir şeyler anlatıp anlatıp :) amcalardan biri döndü ''kızlar ayıp denen bir nesne var gülmeyin bu kadar'' dedi bize biz amcaya bakıp daha çok koptuk :D :D ayıp denen nesne varmış diye :D o gün bu gündür ağzımızda o cümle :)

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
@kuntakinte bu yüzden o nesne kıvılcıkların dışarıya kacmaması icin bayanların cok dikkatli olması lazım ortamda cünkü bayanların bağırsakları erkeklere oran daha yumuşakdır o yüzden o nesnenin hava kıvılcımları ulu ortamda tehlikeli olabilir :)

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
ben orada senin yerinde olsaydım eğer yarıla yarıla gülerdim :D:D:D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
konunun başlığı "Otobüste Yanımda Osuran Kız" olsaymış tam olurmuş. :D

surmelim37

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Ne rezil olmuşlardır.. ya ben o tiplere uyuz oluyorum otobüsde yüksek sesle konuşan gülen vs. her şeyin bir adabı var gülüp oynaşma yeri değilki otur adam gibi git gideceğin yere haksızmıyım :)