Dükkan açmak istiyorum!

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Dükkan açmak istiyorum!

Arkadaşlar dükkan açmak istiyorum.Ama karar veremedim aynı sokakta internet cafe ve playstation 3 dükkanları var ve cok samimi arkadaşlarım onlarda.
Ben ne açsam bilemedim acaba uyducu dükkanı açıp yanında bilgisayar ve bilgisayar parçalarıda satıp uydu vs takar yazılım atarız parça satarız.O dediğim sokaktaki uyducu 11'e kadar cayır cayır çalışıyor ne düşünüyorsunuz?

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Uydu dükkanı açıp ve yanında bilgisayar sarf malzemeleri satabilirsin. Tabi uydu konusunda tecrüben olması lazım hem satıp hem montaj yapman gerekebilir.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Uydu dükkanı açıp ve yanında bilgisayar sarf malzemeleri satabilirsin. Tabi uydu konusunda tecrüben olması lazım hem satıp hem montaj yapman gerekebilir.

Apartmanlara uydu vs bağlayabilirm o basit iş. Ama tutupta bir merkezi sistem kuramam tek başıma o ayrı :)
Uydu konusunda da tecrübe var o iş mantıklı geliyor bana gittigidiyor'da vs'de dükkan açarız ordan da satarız malları.Acaba bir bowling açmak kaç parayı bulur 4 bowling bölümü olacak şekilde bir dükkan var.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Dükkan büyükmüş burada iyi düşünmen gerekiyor, eğlence üzerine mi olacak yoksa ticaret mi sadece ?

Ticaret dersen, uydu + bilgisayar üzerine olabilir.

Eğlence üzerine dersen, bence internet cafe den ziyade, bowling, bilardo ve playstation üzerine mekan kurup birde ufak kafeterya (tost, içeçek, çerez) yaptın mı bir bölüme tutulur diyorum.

Ama bununda koardinesi ayarlamak zor olabilir. Çünkü her türlü gençlik geliyor ve taşkınlık çıkma ihtimali yüksek olur ve polislerle sık görüşürsün şikayetlerden dolayı, başın ağrır biraz.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bowling biraz masraflı bir iş diye duydum ama ne desem yalan olur.

Banada öyle geliyor tüm dükkan yeniden dizayn edilecek makinelar gelecek vs bize 30 35 bin lira değil 30 35 bin euro bile yetmez sanırım :)

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

Dükkan büyükmüş burada iyi düşünmen gerekiyor, eğlence üzerine mi olacak yoksa ticaret mi sadece ?

Ticaret dersen, uydu + bilgisayar üzerine olabilir.

Eğlence üzerine dersen, bence internet cafe den ziyade, bowling, bilardo ve playstation üzerine mekan kurup birde ufak kafeterya (tost, içeçek, çerez) yaptın mı bir bölüme tutulur diyorum.

Ama bununda koardinesi ayarlamak zor olabilir. Çünkü her türlü gençlik geliyor ve taşkınlık çıkma ihtimali yüksek olur ve polislerle sık görüşürsün şikayetlerden dolayı, başın ağrır biraz.

Şimdi uydu işine girersem hazır dükkanı satın alacağım
Diğer bowling olayıda dükkana 3 4 bowling anca sığar yapılsa mükemmel olur saati 10 liradan kişi başı iyi para kaldırır.Ama güzelde sermaye gerekli.O taşkınlık vs polisler sorun olmaz bizde :) Sorun olabilecek tek şey bowling gürültüsü üst katta oturanları çileden çıkartabilir.

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

Ankara'da

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...en-oyun-salonu-pes-3-internet-43364341/detay/

Burayı buldum ne diyorsunuz?