Fonsiyon [Fn] Tuşu Sorunu (Asus)

Bu konuyu okuyanlar

tr53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim N532SV laptopta fonksiyon (Fn) tuşunu kısmen kullanamıyorum.Neden olduğu hakkında da pek bir bilgim yok.Daha önce forumda bilgisayarın yavaşlamasıyla ilgili konu açmıştım.
http://forum.shiftdelete.net/dizustu-bilgisayar-sorunlari/216341-asus-k53sv-yavaslama.html

msconfigden yanlış birşeyi kapattm sanırım.Tekrar eski haline getirdim düzelmedi.
Fn tuşu ile sadece ekran parlaklığını kontrol edebiliyorum.Biraz araştırdım asus ile yüklenen oyunları ve nuence pdf i kaldırınca oluyormuş.Onları da kaldırdım.
(Her hangi kurulu driver ı kaldırmadım)
Teşekkürler

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Msconfig'den ATK Hotkey, ATKOSD2 ve ATK Media yazılımlarını kapattıysanız tekrar aktif hale getirin, sisteminiz yeniden başlatıp tekrar deneyin çalışıyor mu çalışmıyor mu diye.

tr53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=20531]m1903[/MENTION] onlara hiç dokunmadım.zaten değiştirdiklerimin değişme tarihi de yazıyor.Tekrardan baktım onlar duruyor aynen

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
bende dün görev yöneticisinden birkaç exe kapattım sonra çalışmadı bilgisayarı kapatıp açınca çalıştı başlatma menüsünden birkaçtanesini aktif duruma getirirsen açılacağını düşünüyorum hangileri kapalı söylermisin?

tr53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
problemi çözdüm.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

onurcan748

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
banada yardım edebılırmısınız o sorunu nasıl cozucem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende de asus k500s var fn+f2 yapınca wireless ve bluetooht simgesi cikmiyor sadece wireless acip kapanıyor bluetooth acilmiyor nasil yaparız yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediginizi yaptım ses tusları oldu sadece bluetooth ve wireles tusu calısmıyo f2 tusu calsımıyo fn basınca yardımcı olurmusn teşekkurler simdiden

Sonıc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saollasın yaptım bende de sadece f2 calısmıyor sımdi ne yapmalıyım fn f2 calsımıyo ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çokk teşekkürler emeğe saygı... (;
şunu indir linkini kullandımlazım olan kullansın...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben asus k42jc kullanıcısıyım. fn(fonksiyon) tuşunu kullanamıyorum. siteye de girdim baktım ama hangi programı indirmem gerektiğini anlayamadım. Gold eagle --> sizin verdiğiniz linke de tıkladım, o programın yüklü olduğunu ve tekrar yüklenemeyeceği gibi bir yazı geldi ekranıma. ne yapmam gerektiğini bilemiyorum, şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ASUS bilgisayarların en büyük problemleri; hazır yüklü gelen bloatware (oyun, yardımcı program vs) lardan bir tanesini bile kaldırdığınız an hapı yutuyorsunuz. Google'da ASUS Bloatware taraması yapınız. ASUS support'ta modelinizle ilgili olan utilities sekmesindeki uygulamalardan indirebilirsiniz. Eğer ASUS alacak olan arkadaşınız tanıdığınız olursa, recovery kısmını dvd'ye yazdıktan sonra recovery bölümünü silmeden formatlayark sıfır işletim sistemi kurmasını öneriniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar asus k53sd kullanicisiyim ancak işletim sistemim win8 pro fn tuş driverini asusun sitesinde win8 için yok bu sorunu nasil çözebilirim??

ikati

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tek kelime ile KRAL sınız..harika...gerçekten işime yaradı... teşekkürler forum.shiftdelete.net:)

33ege01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Link nerde kardeşim ACİL LüTfEn

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sorunu çözebildin mi?

beratsimsek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, Asus K55VD model notebook un fn tuşlarından f9 f10 f11 f12 tuşları çalışmıyor. ATK da yükledim lakin sorun çözülmedi. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

liseli123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adam ın dibi erkek in özü insan helal abime buldum sonunda ne yapılıyor onun bilgisinide veriyor helal:clap:

MrGalaxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Bende Asus K52JR Kullanıcısıyım Bendeki Sorun İse FN INSERT Tamamen Çalışmıyor 2-3 Defa Oyunlarda Hack İçin Denemedim Güncel Hilelerde Bile (Aktif Olanlarında (Çalışan) Denemedim Ama INSERT Tuşu Çalışmıyor Bende DELETE Tuşunun Altın Fakat Delete Tuşu Çalışıyor Ne Yapmalıyım Lütfen Söyler Misiniz

AdemSahin2001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şunu indirin :)
Kurup yeniden başlatın düzelecektir :)

Merhabalar benim de FN tuşu uyutma işleminden başka bi işe yaramaz oldu. Ses kısma özelliği de çalışmıyordu ama en azından Parlaklık Ayarını kullanıp parlaklığını kısıp açabiliyordum şimdiye kadar ama bir kaç gündür onu da kullanamaz oldum. En yüksek performansta full parlak çalışıyor ve 4 saat gidecek batarya 1,5-2 saatte bitiyor. O yukarıda söylenen ATK Package ı indirip kurdum yine faydası olmadı. MSConfig ten de baktım devredışı değil çalışıyor gözüküyor ama nedense ekran parlaklığını kısamıyorum. Acil yardım lütfen..

Laptop ımın model ve markası: Asus eePC X101CH

Service Pack 1

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Merhabalar benim de FN tuşu uyutma işleminden başka bi işe yaramaz oldu. Ses kısma özelliği de çalışmıyordu ama en azından Parlaklık Ayarını kullanıp parlaklığını kısıp açabiliyordum şimdiye kadar ama bir kaç gündür onu da kullanamaz oldum. En yüksek performansta full parlak çalışıyor ve 4 saat gidecek batarya 1,5-2 saatte bitiyor. O yukarıda söylenen ATK Package ı indirip kurdum yine faydası olmadı. MSConfig ten de baktım devredışı değil çalışıyor gözüküyor ama nedense ekran parlaklığını kısamıyorum. Acil yardım lütfen..

Laptop ımın model ve markası: Asus eePC X101CH

Service Pack 1
şimdilik pilin ordan parlaklığı kısabilirsin...
driver yüklerken de öncekini tamamen silip diğerini yüklemeniz gerek sanıyorum böyle yapmıyorsnuz

escape-e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, konu eski olabilir. Ama Google arama ile gelenlere belki faydası olabilir. Bu videodan çözdüm umarım size de faydası olur.