"Özge bence sırılsıklam âşık"

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
HT Magazin yazarı Esin Övet yazdı...

659882_detay.jpg

Dans yarışmasının tek açıklanan ismi Özge Ulusoy, ADL firmasının yüzü oldu. Modacı Cengiz Abazoğlu da bu firmaya yeni bir koleksiyon hazırlıyor. Koleksiyon eylülün ilk haftası gerçekleşecek olan İstanbul Fashion Week'te görücüye çıkacak. Tabii defilenin baş mankeni de Özge olacak. Funda Düşgör katalogu bizlere göstermek için kocaman bir kutu hazırlamış. Kutunun içinden Özge'nin fotoğraflarının yer aldığı poster çıkıyor, Kutu maşallah kocaman. Bana da iki gün arayla iki kutu geldi. Geçen Nişantaşı Aşşk Cafe'de 15 günde bir yaptığımız dolar günümüze Özge de katıldı. Özge'ye "Maşallah kutu kutu her yerdesin. Kimin masasına baksam senin posterlerin var" dedim. O da bana espriyle "En çok alışverişi yapan kişinin kutusundan çıkacağım. Aslında mesaj bu" dedi. Tabii arkasından kahkahalarla... Yanlış anlaşılmasın efendim. Ama fena fikir değil. Firmanın Özge'yi kandırıp bu fikri hayata geçirmesi gerek. Bu arada Özge'nin yüzünde güller açıyor. Aşk meselelerinde ağzından bir şey sızdırmıyor ama anladığımı söylemem gerekirse Özge sırılsıklam âşık. Şu an açıklamama nedeni ise korku sanırım. Yani iyice emin olmak istiyor. Sonra rahatlıkla açıklayacak, gözlerinin içinin neden güldüğünü.

Silence

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
49
bize ne ? ne yapalım şimdi özge aşıksa ? kim ki özge kaç kişi tanıyoruz ? :D

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
bize ne ? ne yapalım şimdi özge aşıksa ? kim ki özge kaç kişi tanıyoruz ? :D

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş o misal :D Bu fizik bu sitede hangi bayanda var :D Allah sahibine bağışlasın ya insan ona baktıkça gençleşiyor :)

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
[MENTION=66965]Silence[/MENTION] bişi dicektim ama alınırsın diye demedim :)

***Yalnız Özge'ye bakarken Habertürk'ün serverları çöktü :p