Samanyolu Televizyonundan Belgesel Kanalı İstiyoruz ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
di-VJ1I.jpg

Arkadaşlar Samanyolu televizyonu çok kaliteli belgeseller yayınlamaktadır. National geographic belgesel ve yabancı belgesel yayınları ekranlara taşıyan samanyolu, aynı zamanda Ayna programı, Davetsiz Misafir, Haberiniz olsun, Maceracı, Lezzet Mekan gibi kültür mirasımızı tanıtan ilgi odağı olan belgesel yapımlar hoşuma gidiyor, Samanyolu Televizyonunun Belgesel yayını çok, ellerinde çok zengin içerikte belgesel yayınları var , adam gibi bir belgesel kanalı istiyoruz bunuda bir tek samanyolu televizyon kanalı yapabilir, ben ayna tv baştan sona doğru izlemek istiyorum hoşuma gidiyor.

Arkadaşlar bana yardımcı olursanız şu aşağıdaki mail ve link adresine mesaj atabiliriz.

http://www.kure.tv/BizeUlasin

ayna[MENTION=7732]ayna[/MENTION]programi.com

bilgi[MENTION=3300]mehtap[/MENTION].tv

iletisim[MENTION=48780]SAMANYOLU[/MENTION]haber.com

http://www.stv.com.tr

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ayna bu kanalın en iyi hatta televizyonların en iyi gezi programı çok kaliteli Saim Orhan'da çok başarılı eğer Ayna daha çok yayınlanacaksa isterim neden olmasın....

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Gerçekten güzel olur. Ayna'yı severek izlerim. Aynı şekilde babamda Hayvanlar Alemini seviyor ama uyduda ne yazıkki yaban tv dışında belgesel kanalı yok.

moon5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben S Haberde hayvanlar belgeselini bir kaç kez denk geldim...ve gişe rekorları kırmış filmlerden bile daha çok keyif aldım,S tv nin de yayın kalitesi olarak son derece yüksek çözünürlüklü olmasını başarılı buluyorum,ama genel yayın akışını sevmiyorum...

Submarine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben S Haberde belgesellerine bir kaç kez denk geldim...ve gişe rekorları kırmış filmlerden bile daha çok keyif aldım,S tv nin de yayın kalitesi olarak son derece yüksek çözünürlüklü olmasını başarılı buluyorum,ama genel yayın akışını sevmiyorum...

Sanki stv kendimi çekiyor belgeseli copy-past işte :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
belgeseller için bişey diyemem ama, yıllardır kendi yaptığı dizilerle çok büyük hizmetler vermiştir STV.
düzeyli birçok programı yanında, aileye yönelik programları, terörü işlediği dizileri vs. önemli başarılara imza atan özgün bir kanal olmayı başardı diyebilirim.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
hiç merak etmeyin. belgesel kanalı da açar, alışveriş kanalı da. herşeyin kanalını açar. ne de olsa kaynak sıkıntısı yok. iktidar arkasında, reklam verenler yanında...

patojenik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samanyolu tv mi? Hani Cübbeli Ahmet Hoca'nın diye bahsettiği kanal mı??
hani şu ''dinlerarası diyalog!'' savunuculuğu yapan kanal yani ??
hani dizilerinde bol bol ehl-i kitaptandır diyerek hristiyanlarıda cennete sokmaya çalışan kanal yani??
doğrudur hocam kalahariye de ekip gönderir vatikana da...normaldir..!

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
herkes işine baksın, yine pervasızca başkalarının değerlerine taş atmaya başlamayın.

bu ara forumda moda oldu zaten :p

eğer bundan zevk alıyorsanız bir konu açalım, herkes beğendiği tv kanallarını, inancını, tuttuğu takımı, değer verdiği herşeyi yazsın. sonra herkes sallasın birbirine. hiç olmazsa herkesin içindeki nefret bir konuya dökülmüş olur. ne desiniz?

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Şu ergenekonla yatıp kalkan kanal mı? Belgesellerini ayrı bi kanala alsalar güzel olur çünkü belgesel dışında izleneceği yok

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Şu ergenekonla yatıp kalkan kanal mı? Belgesellerini ayrı bi kanala alsalar güzel olur çünkü belgesel dışında izleneceği yok
Sol medyada Deniz Feneri davasıyla yatıp kalkıyor... Bunlara girersek iş uzar arkadaş...

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Genelde arslan-kaplan belgeseli veriyor ama izliyorum.Yeni tarz belgeselleri verse daha iyi olabilir.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Siyasi yorumlar yapmayalım..!

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Sol medyada Deniz Feneri davasıyla yatıp kalkıyor... Bunlara girersek iş uzar arkadaş...
Sol medyayı bilmem bizde uydu yok.Ama dikkat ettim her haber bültenine başlarken ergenekonla ilgili en ufak ayrıntıyı bile haber yapıyolar.
Bu kanala bi önyargım yoktur kesinlikle ama tarafsız olsaydı ergenekonla yatıp kalkmazlardı.Bide bütün yayınlarında şu var.Başı açık kadın kötü, başı örtülü kadın merhametli ve iyidir.Hep bu mesajı vermeye çalışıyolar
Bunun dışında belgeselleri güzeldir izlenir

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
[MENTION=162215]Plaka1907[/MENTION] inş öyle bir kanal olur. severek izleriz. şimdilik NeoGeo'i ve Discovery Channel ı izliyorum. geniş bir yelpazesi var...

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Böyle bir kanal olursa sevinirim bu ülkede belgesel kanalını bile paralı izliyoruz zaten samanyolu bazende ntv de izleyebiliyoruz. D-smart herşeyi paraya dökmüş zaten :) :(

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
hiç merak etmeyin. belgesel kanalı da açar, alışveriş kanalı da. herşeyin kanalını açar. ne de olsa kaynak sıkıntısı yok. iktidar arkasında, reklam verenler yanında...
Sende sevdiğin kanalı desteklemek için reklam verebilirsin eline vuranmı var maksat karalama maksat siyaset olsun dimi bi kerede takdir edin varmı en iyi aile kanalı işte

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Sende sevdiğin kanalı desteklemek için reklam verebilirsin eline vuranmı var maksat karalama maksat siyaset olsun dimi bi kerede takdir edin varmı en iyi aile kanalı işte
karalama mı? stv ile iktidarın yakın ilişkide olduğunu söyleyerek mi karalama yapmış oluyorum? ya da en çok reklam alan kanal olduğuna gönderme yaparken mi karaladım? :)

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
karalama mı? stv ile iktidarın yakın ilişkide olduğunu söyleyerek mi karalama yapmış oluyorum? ya da en çok reklam alan kanal olduğuna gönderme yaparken mi karaladım? :)
Siyasi yönüyle ilgili yorum yapma yeri değil burası o yüzden sana siyasi yönüne cevap veririm ama vermiycem. beni asıl rahatsız eden sözün reklam ile ilgili yanı. çok reklam alan derken sanki reklam paralarını senin cebinden alıyorlar gibi söylüyorsun , En çok reklam alması en çok izlenen Tv olduğuna inanmadığın için mi zoruna gidiyor

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
çok reklam alan derken sanki reklam paralarını senin cebinden alıyorlar gibi söylüyorsun.
hayır ben böyle birşey kastetmedim.
En çok reklam alması en çok izlenen Tv olduğuna inanmadığın için mi zoruna gidiyor
zoruma gitmiyor. bir tv kanalının reklam alması salt olarak reytinge dayalı değildir zaten. işin içinde başka etmenler vardır. burda uzun uzun yazmak istemiyorum.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Bırakın açmasınlar hayvanları bile cemaatçi yapar bunlar

bykursad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yapmaya Çalışıyorsun Konuyu Açan adamın Profil Resmine baksan yine anlarsın neyin ne olduğunu boşuna tartışmaya gerek yok arkadaşlar herkes kendini belli eder hükümet yanlısı kanal fetullahın kanalı amerikanını kanalı konunun açılması yanlış sonra neden siyasi ye çekiyorsunuz ? Hocaefendi derken ? kimin efendisi bana açıklama yapıcak kimse varmı ?

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne yapmaya Çalışıyorsun Konuyu Açan adamın Profil Resmine baksan yine anlarsın neyin ne olduğunu boşuna tartışmaya gerek yok arkadaşlar herkes kendini belli eder hükümet yanlısı kanal fetullahın kanalı amerikanını kanalı konunun açılması yanlış sonra neden siyasi ye çekiyorsunuz ? Hocaefendi derken ? kimin efendisi bana açıklama yapıcak kimse varmı ?

kardeşim beğenmiyorsan çek git, sana zorlan yorum yaptıran yok, bbeğenen beğeniyor, ortalığı sulandırmanın, forumun huzurunu bozmanın alemi yok. AKILLI OLUN

diğer yorumcularada söylüyorum burası siyaset alanı değildir, siyaset yapmak isteyen gider başka foruma anlaşıldımı, ben burda siyaset yapmıyorum, severek izlediğim belgesel hakkında böyle konu açmayı duydum, sizlerde gelip ortalığı sulandırmazsanız iyi olur. Yoksa admin gerekeni yapar tamamı.

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
iyi de stv siyasi olarak acikca tarafli bi kanal , en azindan haber dizi ve yemek programlarinda arada bir partizanlik yapiyo arasira acikca arasira sembolik olarak. ote yanda hayvan belgeselleri ve yabanci sinemalari gayet tarafsiz gorunuyo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...