Exper Karizma NC6M Nasıl bi Laptop?

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Markayı bilmemde özellikler bence iyi.

lasofaten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaçırma bnce özelliklerde iyi, fiyatıda, bilgisayarda iyi şu anda ben exper karizma nr41a kullanıyorum o söylediğin bilgisayarın yarısı özelliklerinde ve ben gayet memnunum :)

Mss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu fiyata süper hiç kaçırma bencede..

Kirmizi-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlar için teşşekkür ederim Bu laptopla oyun oynayabilirmiyim?

POMEM

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Özellik olarak bu fiyata göre iyi görünüyor fakat, eski bir Exper kullanıcı olarak şunları söyleyeyim;
Ram 4 Gb 1066 Mhz yazmışlar güzel ama Exper Ram'leri A-Data marka kullanıyor Kingston değil.
İşlemci Core i7 artı bir avantaj iken hard diskin 5400 Rpm dönüş hızı olması olumsuz bir durum Core i7 sistemlere neredeyse artık 5400 Rpm dönüş hızlı hard disk koymuyorlar çoğu 7200 rpm.

Oyun oynarsınız ama yüksek bir oyun performansı alamazsınız.

Kirmizi-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özellik olarak bu fiyata göre iyi görünüyor fakat, eski bir Exper kullanıcı olarak şunları söyleyeyim;
Ram 4 Gb 1066 Mhz yazmışlar güzel ama Exper Ram'leri A-Data marka kullanıyor Kingston değil.
İşlemci Core i7 artı bir avantaj iken hard diskin 5400 Rpm dönüş hızı olması olumsuz bir durum Core i7 sistemlere neredeyse artık 5400 Rpm dönüş hızlı hard disk koymuyorlar çoğu 7200 rpm.

Oyun oynarsınız ama yüksek bir oyun performansı alamazsınız.
Peki sizin oyun için önerebileceğiniz laptoplar varmı?

Mss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyun ağırlıklı kullanmayı düşünüyorsanız masa üstü tavsiye ederim. çok oyun hastası değilim arada bi oynarım dersen buda senin işini görür..