Biz Türkler

Bu konuyu okuyanlar

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Biz Türkler "kimooo?" sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz. :))

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tamam... Hey Allah'ım ya, seçip seçip mi gönderiyosun anlamıyorum ki!!!

Nereye gidiyo bu forum!!

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
İLginç.Bünyesi kaldırmayan oruç tutmasa keşke :D

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
pardon konu yanlış yerde ama bu da böyle olsun idare edelim
------------------------
merak etme dostum bünye sağlam oruc beni pek etkilemez (böylesi ufak tefek şeyler hariç)

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
İngiliz birisi olsa ismi de Ben olsa karmaşıklık yaşardık :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
pardon konu yanlış yerde ama bu da böyle olsun idare edelim ------------------------ merak etme dostum bünye sağlam oruc beni pek etkilemez (böylesi ufak tefek şeyler hariç)
Peki,ALLAH Kabul etsin : )

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Ayrıca yoğurt kabını çöp kutusu, sepet veya saksı olarak kullanma yeteneğine de bir tek biz sahibiz :)

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Oruç çarpması bu olsa gerek.

tarkan255

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Oruç benide çarptı galiba :D

Galiba sadece biz Türkler "Nerdesin?" sorusuna "Burdayım..." cevabını verebiliyoruz...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
böyle şeylere ramazanda doğal bakıyoruz :D
ama analiz doğru

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Biraz klasik olacak ama döner ile kolayı aynanda bitirebilende bir tek bizmişiz dünyada.Diğer yemek ve içecek kombinasyonları içinde geçerli.

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yok arkadaşlar biz de oruç tutuyoruz ama adam akıllı, gayet sağlıklı konular açıyoruz. Burda ramazanın, orucun suçu ne?? Arkadaş basbaya aklı başında bi şekilde saçma sapan bir konu açmış!! Bi de üstüne üstlük hala savunuyo yaptığı işi!!

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Yok arkadaşlar biz de oruç tutuyoruz ama adam akıllı, gayet sağlıklı konular açıyoruz. Burda ramazanın, orucun suçu ne?? Arkadaş basbaya aklı başında bi şekilde saçma sapan bir konu açmış!! Bi de üstüne üstlük hala savunuyo yaptığı işi!!

Kusura bakmada dostum herkes senin isteğine göremi konu açacak. Veya senin beğenilerine göre. Sana göre saçma bana göre eğlenceli. Ne olacak şimdi ?

sawdent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kolonyalı mendil ile elini yüzünü sildikten sonra o mendil ile ayakkabılarını silen bir milletiz.
:)

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kusura bakmada dostum herkes senin isteğine göremi konu açacak. Veya senin beğenilerine göre. Sana göre saçma bana göre eğlenceli. Ne olacak şimdi ?

Ne yanı şimdi sen eğleniyosun diye bu forum kirlensin mi!! Şu foruma yaptığı yetmezmiş gibi bi de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyosun, ayıp!!

Senin yorumlarını, açtığın konuları da takip ediyorum uzun zamandır. Önden iyiydin arkadan bozuldun, son zamanlarda hep böyle garip garip, bişiye yaramayan konular açıyorsun!!

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105

Ne yanı şimdi sen eğleniyosun diye bu forum kirlensin mi!! Şu foruma yaptığı yetmezmiş gibi bi de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyosun, ayıp!!

Senin yorumlarını, açtığın konuları da takip ediyorum uzun zamandır. Önden iyiydin arkadan bozuldun, son zamanlarda hep böyle garip garip, bişiye yaramayan konular açıyorsun!!

Dostum daha ne yazdığından haberin yok. Konuyu açan kişi ben değilim. Ayrıca forumun kirlendiğini kim söylüyor. Çok düşünüyorsan forumun sağlığını git sağlıklı konular aç. Kimse senin keyfine göre davranmak zorunda değil. Ayrıca tek sen karşı geldiğine göre demek ki konuyu kirli bulan tek sensin. Sen istemiyorsun diyede forumdan konular silinecek diye birşey yok. Bende birçok konuyu istemiyorum forumda ama talep meselesidir bu...

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
11 Ayın Sultanı ne hale getirmiş gencecik çocukları :D

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Dostum daha ne yazdığından haberin yok. Konuyu açan kişi ben değilim. Ayrıca forumun kirlendiğini kim söylüyor. Çok düşünüyorsan forumun sağlığını git sağlıklı konular aç. Kimse senin keyfine göre davranmak zorunda değil. Ayrıca tek sen karşı geldiğine göre demek ki konuyu kirli bulan tek sensin. Sen istemiyorsun diyede forumdan konular silinecek diye birşey yok. Bende birçok konuyu istemiyorum forumda ama talep meselesidir bu...

Bak bakayım orda konuyu sen açtın türünde bişi yazmış mıyım ben?? Lütfen önce okumayı öğren sonra okuduğunu bi anla, sindir sonra yorum yaz olur mu!!
Ayrıca benim keyfime göre davranın dediğimde yok, kendi uydurduğun bişi üzerine beni yargılayamazsın!! Ben sadece eleştiride bulundum, bunu yapın demedim. Birisine bişi söylemeden önce, onun ne dediğini güzelce anlayıp sonra yorumda bulun lütfen!!

Okuma, anlama yeteneği gelişmemiş insanlara mı kaldı bu forum anlamadım ki!!

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Biz Türkler "kimooo?" sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz. :))

bunu ''espriler'' bölümüne yada ''söyle rahatla'' bölümüne yazsan daha iyi olabilirdi..

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
_L_

birincisi konuyu açarken sana soracak değilim senin keyfine göre de açacak değilim forum kuralları çerçevesinde istediğim her konuyu açarım

ikincisi 3 sayfa yorum yapılmış senden başka sızlanan yok

üçüncüsü sanırım temizlik-titizlik hastalığın var forum kirleniyo diye tutturduğuna göre

dördüncüsü konuyu açarken aklım başımdaydı bilerek açtım ne yani illa gününü esprisi kısmına mı yazmam gerekiyo

beşincisi bi arkadaşa cevaben önceden iyiydin sonradan bozdun demişsin istersen bi de senden konu açılabilir diye onay alalım

kısacası sana mı soracak millet konu açarken

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3
_L_

birincisi konuyu açarken sana soracak değilim senin keyfine göre de açacak değilim forum kuralları çerçevesinde istediğim her konuyu açarım

ikincisi 3 sayfa yorum yapılmış senden başka sızlanan yok

üçüncüsü sanırım temizlik-titizlik hastalığın var forum kirleniyo diye tutturduğuna göre

dördüncüsü konuyu açarken aklım başımdaydı bilerek açtım ne yani illa gününü esprisi kısmına mı yazmam gerekiyo

beşincisi bi arkadaşa cevaben önceden iyiydin sonradan bozdun demişsin istersen bi de senden konu açılabilir diye onay alalım

kısacası sana mı soracak millet konu açarken

Aynı cevabı ona da verdim, keşke okusaydın biraz. Benim keyfime göre açın demiyorum, buraya bu konuyu açıyorsan eleştiriye de açık olmalısın!! Ben başka bişi yazıyorum siz kafanıza göre anlıyorsunuz, adam gibi okuyun bi önce, sonra gelip vay arkadaş bana bunu demişsin felan demeyin!! Hee titizim ben, bu forumu biz kullanıyoruz düzenli bi forum olsa fena mı olur!! İlla moderatörler mi bişiler yapsın, ne biçim insanız siz ya!!
E günün esprisi kısmına yazmayınca, burda da bi esprisi kalmıyo işin. Kafanızdan bişiler uydurup uydurup beni suçluyosunuz, sonra Allah oruç tuttuk çok iyi insanız süperiz !! Teallaaam ya..

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177

Nereye gidiyo bu forum!!
------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------
Bak bakayım orda konuyu sen açtın türünde bişi yazmış mıyım ben?? Lütfen önce okumayı öğren sonra okuduğunu bi anla, sindir sonra yorum yaz olur mu!!
Ayrıca benim keyfime göre davranın dediğimde yok, kendi uydurduğun bişi üzerine beni yargılayamazsın!! Ben sadece eleştiride bulundum, bunu yapın demedim. Birisine bişi söylemeden önce, onun ne dediğini güzelce anlayıp sonra yorumda bulun lütfen!!

---------------------------------------------------------------------------------------------

bunlar senin yazdıkların şimdi kirliğini yaratan ben miyin sen misin
bilerek orayı koyu işaretledim endişelenme burda herkesin okuma-anlama yeteneği üst düzeyde kimse SDN diyince Pcnet anlamıyor SDN anlıyor herkes

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Çoğu özelliğimiz çoğu ülkede var aslında. Ama şu bit kadar bişeyden savaş çıkarmak. Onu bi ruslarda bi bizde gördüm.

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3

Nereye gidiyo bu forum!!
------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------

bunlar senin yazdıkların şimdi kirliğini yaratan ben miyin sen misin
bilerek orayı koyu işaretledim endişelenme burda herkesin okuma-anlama yeteneği üst düzeyde kimse SDN diyince Pcnet anlamıyor SDN anlıyor herkes

Bi seninki düşük kalmış demek ki. Sen buraya bu konuyu açmasaydın ben bunları yazıcak mıydın, sen miyim ben olur olmadık şeye konu açayım!! Belli ki boş gezen bi adamsın, bütün o cümleleri de toplayıp derlemişsin git kitap falan bişi yap. Benden sana hatıra kalsın..